Hallo,
Ik ben zoooo boos op de mesnen die mij een zogenaamde raszuiver chi hebben verkocht. Ik heb 2 maanden geleden een chi gekocht, wat eigenlijk een volbloed chi moest zijn! Nu blijkt dat mijn chi een kruising is en ik zou graag willen weten wat voor 1... kan iemand mij dat vertellen? iemand die misschien dezelfde puppy heeft als die van mijne
. De mensen die mij de pup hebben verkocht willen maar geen antwoord op geven en blijven zeggen dat het een echte chi is. Nou mijn pup is nu met 3 maanden 1.9kg en mijn DA zei dat hij duidelijk ronde de 4 en halve kilo gaat worden en dat het sowieso een kruising is. De broodfokkers (zo noemen ik ze nu!) zeggen nu opeens dat misschien iets van een kruising in zit... nou daar heb ik veel aan zeg! Maar ze zeggen niet wat voor kruising! Ik vind het belangrijk om te weten wat voor ras mijn hondje is... het is hetzelde als je bevalt en je kindje wordt omgeruild door een ander kindje.. zou je toch ook willen weten wie de vader en moeder van dat kindje is.. tenminste, dat denk ik wel e zo zie ik het.
Ik heb een paar fotos van mij chihuahua (kruising) op mn pagina.



)









, mijn moeder heeft ook een chiuahua, dacht ook een rasechte, maar volgens da ook een kruising omdat hij ook 4 kilo weegt. 





