Hallo forumleden,
Onze hond kan opeens niet meer alleen thuisblijven.
Ze is 8 maanden en er is tot nu toe meestal iemand thuis geweest. We hebben het alleen zijn wel getraind en dit opgebouwd naar 2,5 uur. Dat is het langst dat ze alleen is geweest.
Tot eergisteren, toen hoorden we van de buren dat ze de laatste 2 keer dat ze alleen was echt heel erg heeft geblaft...Erg vervelend voor iedereen. Gister heb ik via de computer een opname gemaakt en ben 40 minuten weggeweest. Koffie bij de buren twee deuren verderop. Hoor ik haar gewoon door de muren blaffen/ janken/ gillen...Nou ja, thuisgekomen wist ik ongeveer wel wat ik zou zien op de computer...maar ze was wel doodmoe...want toen ik weer thuis was ging ze meteen slapen.
Kan het zijn dat dit ook met de pupertijd te maken heeft??Komt dit weer goed? Ik maak me wel erg zorgen...want ik wil wel mijn eigen leven ook weer een beetje oppakken.
Heeft iemand tips??? De kong ken ik al, die ga ik vanmiddag uitproberen.
Wat ik doe; voor ik wegga een flinke wandeling en dan in de bench. Ik ga weg (en kom ook terug) zonder geluid, is de gewoonste zaak van de wereld..Dit ging steeds (dacht ik) goed en ook de bench is geen probleem....als wij er zijn.
Wat zouden jullie doen? Ik wil namelijk rustig weg kunnen en ook wel eens uit eten ofzo....




. 



