Evy is gewend om ongeveer 2 - 2,5 uur te lopen op een dag, beetje afhankelijk van de bereidheid van mijn ouders/broertje en mijn gezondheid. Ik ben verantwoordelijk voor 1,5 uur op een dag. Nu heb ik alleen het probleem dat ik niet kan lopen vanwege mijn knie. Met veel pijn heb ik mezelf twee keer naar het grasveld gesleept en daarnet toch een rondje van tien minuten gelopen met op het einde overgeven van de pijn. Maandag naar de huisarts, zodat ik krukken kan aanvragen en ik hoop dan meer met Evy te kunnen wandelen (iemand tips voor wandelen met een hond en krukken?)
Hoe kan ik er voor zorgen dat Evy toch nog genoeg beweging krijgt? Ik puzzel met haar nu meer dan normaal op een dag, zodat ze op die manier wat moeier wordt, maar dat is niet genoeg. Nu is ze helemaal hyper en op alle mogelijke manieren aandacht aan het trekken, terwijl ze normaal lekker ligt te slapen. Ik geef haar zo meteen maar iets om op te knagen, dan is ze op die manier even bezig.
Mijn moeder is niet in staat om Evy uit te laten op dit moment, omdat ze een longontsteking heeft. Mijn vader is er enkel 's ochtends vroeg (15 minuten met Evy) en 's avonds laat (15 minuten met Evy) en mijn broertje is een lui varken, dus ik ben de enige die in staat is om haar uit te laten, maar nu dus ook niet meer..



3 doggies

bij te moeten nemen..
lijkt me makkelijker te controleren met evy erbij dan krukken en jij hoeft helemaal niet op je knie te steunen.. een rolstoel kan je net zo makkelijk krijgen als krukken geloof ik..

En ik heb een rolstoel tot mn beschikking als mn ma moet voor bestraling moet haha :-p








