Al extra erbij dan he? Maar dat snappen jullie wel.
Al extra erbij dan he? Maar dat snappen jullie wel.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Rauw vlees of gekookt vleess??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
maartje helemaal goed.
bamse is dol op eieren, en ja een grote hond, zodra ze een eitje hoort in de pan, denk ze ha ook voor mij, en ja bamse krijgt inderdaad wat meer dan een klein hondje. zware hond, dus dat mag best.
ze krijgen er een prachtige glanzende vacht van.
en maartje het is wel zo, als ze er eentje gehad heeft. let maar op , dat smaakt naar meer.
dus voor goed iedere zondag verwendag. eitje tik.
Hihi, vraag me af hoe Bamse een ei eet.
Met die lange lippen
Wordt dat geen geknoei? Ik vind dat Mila al zo erg knoeit...
hoe bamse een ei eet ?
ik ga op twee meter afstand staan, en roep bamse, laat haar het ei zien............
bamse neemt met gepaste afstand plaats...
en roept....kom maar op met dat ei.
en ik gooi het door de lucht en bamse vangt het keurig op.
smak smak smak weg....
mexx. ben naar de c1000 gegaan voor KIPPEPOTEN>>>
ze waren immers in de aanbieding !!
en ja hoor, heb er heel wat weg gehaald. twee flinke kippepoten voor 1 euro. zo daar kan bamse even mee vooruit.
en voor mezelf natuurlijk ook.
ook ben ik gelijk maar door gegaan naar de aldi, ze zitten naast elkaar, bij mij om de hoek.
voor twee flinke kippebouten hele he. 2.89 voor 1300 gram, ook daar kan bamse weer even mee vooruit. en in die kippebouten zitten ook organen. dus een hele maaltijd voor bamse.
mexx jij bedankt, weer reclame ? laat het even weten. hebben meer mensen er wat aan.
nog even, hoe geef ik dat aan bamse
rauw natuurlijk, met wat gekookte groenten, voor vanavond staan er worteltjes op het menu.
Ja hoor geef maar lekker samen. Let bij de hele kip op het zakje organen :-p
Wij geven ze ook rauw vlees,rechstreeks bij de boer vandaan.Ook krijgen ze zalmkoppen kippenekken en eieren.
Brokken komen er bij ons niet meer in.
inderdaad! rauw vlees!!!
de dierenartsen hier weten totaal niets van voeding af!
een dierenarts hier in dorp waar ik keer uit nood moest zijn vond mijn teef te mager (husky). moest ik maar goede vette jus over zijn brokken geven!!! :O
wat een idioot! en rauw vlees was uit den boze want daar krijgen honden wormen van... dikke onzin!
je ontwormd toch?!
het verhaal dat het maagzuur de wormen dood is overigens niet waar hoor.
wist je dat bv de giardia parasiet zich het allerbest zelfdeelt in het maagzuur?! dat vinden ze heerlijk!
en wormeneitjes zijn super bestand tegen maagzuur!
goed ontwormen dus en dan is er geen probleem
en gekookt vlees?!!!!
ooit een wolf zijn prooi zien koken eerst?!
als rauw vlees zo slecht zou zijn, waren de wolven dan niet al lang uitgestorven?! die leven daar toch op?!
zelf beetje logisch nadenken hoor!
net als met al die commerciele troep om hondentanden te poetsen! mijn hemel! koop gewoon een goed stuk bot of mergpijp en de tanden worden zo keurig gepoetst 
Je hebt gelijk,het is ongelooflijk hoe mensen al die reclames van brokken geloven.Er is niets slechter dan brokken(dood voedsel).Rauw vlees met groentes gebaseert op de maaginhoud van een prooi is het beste wat je een hond kan geven.
Dan heb je ook nog van die verhaaltjes dat de hond vals word als ie eenmaal bloed heeft geproefd.
Ja Lorenzo, dan krijg je toch een weerwolf? Hahahahahaha
haha ik ken het..
Mexx is alleen zo goed gesocialiseerd, hij eet geen prooi :-p
Alles met vacht wordt bekeken alsof hij ervan walgt hij snapt niet dat het niet meer beweegt, en met een kuiken loopt hij gewoon te slepen en te wassen.
En verder eet hij elk soort vlees.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Rauw vlees of gekookt vleess??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.