" Niemand komt aan mijn hond dus daar alleen al om zou ik gestopt zijn. Toch denk ik wel dat er iets van waarheid zit in de woorden van de trainster, een hond moet echt leren luisteren en dat er schapen bij zijn is geen vrijbrief voor Myra om maar niet te luisteren. Wat betreft het geen leuke dingen meer doen vind ik het grote onzin. Het gaat er juist om dat je een band maakt met je hond maar wel een band op basis van respect voor jou. En dat kan net zo goed door leuke dingetjes met haar te doen.
Ik moet wel zeggen dat ik van Dobber geleerd heb dat honden hele grote toneelspelers kunnen zijn... Ik weet nog dat ik op het Appenzellerforum kwam klagen omdat ik door hun tips Dobber bang voor me had gemaakt. Dat was helemaal niet zo ben ik achter gekomen want die reactie was meer gebaseerd op 'oke, ik schik me er wel in maar de volgende keer luister ik toch niet'. Dus ik zou niet direct te paniekerig zijn en denken dat Myra ineens bang voor je is, daar is denk ik wel meer voor nodig

.
Ik vraag me trouwens ook af hoe lekker deze vrouw in haar vel zat vandaag... Als ze de eerste keer heel lief en geduldig leek en als ze dan zo van leer trekt vraag ik me af of ze zich wel helemaal lekker voelde vandaag. Misschien een blue monday?
"