
Ik moet even de vriezers induiken nog... helemaal vergeten! Maar ik denk dat ik voor bandit ga! Als ik dan toch mag kiezen van mezelf haha!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vers vlees deel 20 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
En wat is het gisteren geworden voor Diesel? Haha.
Jet had vandaag Haaksbarf paard.
3 doggies 
Het menu voor vandaag is toch iets anders geworden dan gepland.
Heb er een konijnkarkasje uitgehaald en een pakje enkelvoudig vlees van de AH. Zou dan iets meer zijn dan anders, maar is niet zo heel erg.
Zak met brokken bijna leeg, dus had alles in een bakje gedaan, briefje d'r op dat mijn vriend 'wat brokjes' mocht verstoppen. Toen ik haar vanmorgen had uitgelaten had ie dus alle brokjes her en der verspreid. Oké, dat was niet helemaal de bedoeling 
Heb dus voor vanavond iets minder dan de helft van het vlees gegeven en het karkasje.
De rest van het vlees krijgt ze morgen, samen met een blikje Applaws. En 's middags een lekkere stinkende bullenpees 
Morgenmiddag Degomeat ophalen.
3 doggies 
Ik gooi voor Jet ook wel eens wat vis brokjes van Orijen door de gang, helemaal geweldig vind ze dat!
Net even de 4 rollen Carnivoer wildmix in porties verdeeld. Jet mocht de snijplank aflikken, volgens mij is deze smaak ook goedgekeurd.
Ik heb denk ik al een vermoeden waar haar jeuk vandaan komt. Ze krijgt sinds 2 weken weer 2x in de week KVV met groente erin verwerkt. Haaksbarf zalm en Haaksbarf paard. Deze smaken heeft ze vaker gegeten, maar een aantal weken heeft ze helemaal geen groente gehad en ook geen jeuk.
Vandaag heeft ze lamspens, lekker stinken. 
3 doggies 
Wij verstoppen ze ook, is ook leuk
Op het randje van de kast, op een greepje in de keuken, op de zitting van de stoel. En in een gezellig vormpje gewoon op de grond
Onder lege Dolce Gusto cupjes, ze is echt handig geworden in het optillen van die dingen 
En op het kleed strooien. Bruine brokjes op bruin kleed 
Vanmiddag Degomeat opgehaald bij Tanja. Kleine Mike is groot geworden
En ik zag 'm pas voor de derde keer 
Ga zo maar even snijden. Geen zin in. En ik had me zo voorgenomen om halve kilo's te bestellen, geen idee waarom ik dan toch weer kilo's heb besteld.
Gelukkig zijn het voornamelijk rollen, geloof maar 1 andere verpakking.
Denk wel dat ik toch écht iets moet gaan regelen qua vriesruimte. Als zij overgaat op Barf voor Mike dan kan ik niet meer bij Degomeat bestellen. Kan wel, maar ik kan nooit zoveel bestellen om de verzendkosten een beetje binnen de perken te houden (vind 10 euro nogal prijzig voor dat beetje wat ik kwijt kan in mijn vriezertje).
3 doggies 
ik zou idd maar een extra vriezer ergens neerzetten
)) heb net alles in dagporties verdeeld, karkassen ( bosduif,konijn en parelhoen) ( kipkarkas en kippenek had ik nog)geknipt in porties van rond ed 50 gram
orgaan en pens verdeeld , kwakkie groente ( die had ik laatst al gedaan) erbij , dotje spiervlees , kom je zo rond de 200 gram per dag
ik ben alleen kapot nu ;-( en dit was maar 9 kilo ,maar het paste nog wel
dus das mooi

3 doggies Hier vandaag heeft eindelijk een keer iemand anders dan ik pim zijn barfhapje durven geven. Pim stond wel raar te kijken en moest eerst goed inspecteren of het toch wel eetbaar was, nadat hij het van iemand anders kreeg
Nu weet ik alleen niet wat Pim heeft gegeten, maar volgensmij was het lams+geitenhart, hertenribben, hertenvlees (maar het kan ook kangoeroevlees zijn geweest...)

3 doggies 
3 doggies 
Maandag: Kiezebrink zalmmix en een sprotje. (kan dit?)
Dinsdag: Tinlo konijn
Woensdag: Paardensnippers en een wild duif karkasje.
Donderdag: Tammenga guanaco/lam
Vrijdag: Lamspens met een eendennek
Zaterdag: All Animal parelhoen
Zondag: Bandit wildmix (hert, ree, haas en gans)
Zou dit een compleet menu zijn?
3 doggies 
Stel, ik wil Mellow gaan laten barf-en (als die extra vriezer er ooit komt), dan is het toch niet zo moeilijk als ik steeds maar denk? Volgens mij maak ik het zelf namelijk veel moeilijker dan het is.
Karkas (wat dan ook) en dan evenveel gewoon enkelvoudig vlees erbij?
En van dat totaal dan 10 of 15% orgaan erbij?
Heb nog 2 konijnkarkasjes liggen die ik toen van Chantal had overgenomen, die zijn rond de 150 gram. Daar heb ik beide keren (had er 4 namelijk) dit bij gedaan:

Ik heb wel een account op Barfplaats, maar kan het niet zo goed vinden daar (ligt aan mij hoor).
Zie mezelf niet volledig gaan barf-en, maar misschien 3 of 4 dagen ofzo. Vind het leuk om te zien hoe ze met haar eten bezig is en ze moet er toch wat meer voor doen dan alleen de bak leegslurpen. Helaas moet ik er ook meer voor doen: kleedje weg uit de keuken, in de opening van de keuken blijven staan, naderhand keuken dweilen. Maar ja, je moet er wat voor over hebben he 
Vandaag had ze trouwens lamsmix van Degomeat. Vind 'm erg droog en plakkerig ogen, vind ik altijd met lam. Heb er een beetje warm water door gedaan.
3 doggies Mellow eet toch 500gr per dag???Dan inderdaad gewoon;
200gr spiervlees
200gr vleesbot
100gr orgaan
En dat orgaan moet je dan een beetje handig afwisselen zodat het bijv. per 4 dagen klopt...
Ik doe bijv. 1x pens, dan 1x hart + wat nier, 1x pens, 1x lever + wat nier. Uiteindelijk klopt het dan weer over 4 dagen...
3 doggies 
vergeet je groente niet 
ik geloof ook dat die percentages nogal kunnen wisselen?
naja ik volg "gewoon"die rekenhulp van barfplaats
en dat is dan voor Mike per dag
100 gram bot
20 gram groente
30 gram orgaan
50 gram spier
is 200 gram per dag en 100 gram per maaltijd.
en dan af en toe toe een rauw ei erbij en als tussendoor soms wat vis of een keertje een vis dag
3 doggies nou ja, dat is net hoe je het ziet he...Ik zelf vind groenten geen vereiste en Pim krijgt dus ook alleen groenten als restjes. Ik denk een keer of 2 a 3 per week...
3 doggies 
Hoi,
ik heb een vraag over smuldier..
Wij willen overstappen van brok naar kvv, ivm de ontlasting van onze Joep..
Nu wil ik graag het verschil weten tussen glutenvrij kvv en gewone kvv... ? Tis toch allebei zonder granen dus glutenvrij?
Alvast bedankt!
3 doggies 
Nikki, hier wordt met regelmaat de TAmmenga Guanaco/lam gegeven.
Wordt met smaak gegeten hier, alleen wordt niet meer besteld vind het belachelijk duur geworden de Tammenga en daarbij heeft Boris erge honger erna dus dan zou ik er iets bij moeten voeren en dat vind ik het de prijs niet waard, ook niet voor een dagje
.
Maar die van jou zal denk ik iets minder eten dan die van mijn
3 doggies Zegt de vrouw die bandit voert af en toe 
3 doggies 
Ik ga eens beginnen meevolgen....
Hier een absolute leek die sinds gisteren KVV geeft en kippennekjes. Aan Lupi zal het niet liggen.... alles ging vlot naar binnen en meneer moest vanmorgen zijn brokjes niet meer hebben (de dame van de winkel had ons aangeraden om voorlopig nog 's ochtend brokken te geven en 's avonds KVV met vers vlees om op te bouwen -> hopelijk was dit een juist advies?)
Maakt niet uit, want de brokken blijven eigenlijk toch staan
3 doggies 
.
"
3 doggies 
Haha zo 125 gr per dag, boris heeft er zeker anderhalf kilo van nodig wil hij er genoeg van hebben
maar ja, laat hij nou juist die dure merken nou net wel eten
.
Voor zover ik weet zit daar geen kip in verwerkt, vlees ziet er ook goed uit vind ik zelf, maar hier komt het er niet meer in.
Ben benieuwd hoe die van jou het vindt.
Groetjes!
3 doggies 
Zo kunnen ze niet gewoon standaard de mail uitzetten en als je wel mail wilt het dan aanvinken
3 doggies 
"
3 doggies 
Neen het ging superprima. Hij kreeg ervoor bij zijn brokken ook Stuzzydog, wat toch al een hoop vlees bevat. Daarnaast is mijn partner een echte vleeseter, oa ook BBQ's, dus er valt regelmatig iets van de tafel. Lupi is dus al wel een mooi stukje vlees gewoon.
De kippennekjes hebben dan ook geen enkel probleem op geleverd!
3 doggies 
En toch vind ik het best een gedoe, dat barf-en
Nu snij ik gewoon een kilorol doormidden en klaar. 's Morgens een beetje, 's avonds de rest.
Soms een kippennekje, soms een groentenprutje, maar dat doe ik er gewoon bij. Zijn maar kleine hoeveelheden (nekje is 30 gram, groente is zo'n pillenbekertje, rond de 20 gram), dus dat ga ik niet in mindering brengen op haar gewone eten.
Pens, nier, hart, lever is dus allemaal orgaan.
Vleesbot is bot (duh!
) met wat vlees eraan? Als ik het konijnkarkasje bekijk en bevoel dan is het voornamelijk bot, met wat zachte verbindingen enzo.
Spiervlees is gewoon al het zachte vlees, zoals de paardensnippers die ik wel eens voorbij zie komen, maar ook gehakt en kipfilet.
Ik ga me er toch maar wat meer in verdiepen.
En misschien moeten we die klerezooi op zolder en in de werkkamer eens uitzoeken.
Heel leuk, zo'n vriend-met-hobby, maar we moeten er zowat een verdieping op zetten voor al die spullen 
Morgen heeft ze een restjes-dag: de resterende sprotjes, een vissenkopje en 2 kleine zakjes gehakt. Komt rond de 400 gram uit volgens mij, misschien (als ik het niet vergeet...) haal ik straks nog een kippennekje en een bakje sperziebonen (had iets teveel gekocht) uit de vriezer.
3 doggies
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vers vlees deel 20 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?