Stel.. Je zou een/meerdere nieuwe honden erbij nemen, hoe zou je ze noemen?

34 reacties · pagina 2 van 2

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stel.. Je zou een/meerdere nieuwe honden erbij nemen, hoe zou je ze noemen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Puck & Fenrir

11 december 2012, 23:53

Ik woon nog thuis, maar als ik op mezelf woon staat een 2e border collie zeker in de planning!

Voor een reu heb ik de naam Dodger
Voor een teef de naam Fly
:-)

Dewi • Promise • Duuk

gewijzigd 12 december 2012, 00:05

Als er een hond bijkomt, betekent dat dat mijn lieve Promise er niet meer is...
Dus ik hoop dat dat nog heel lang gaat duren.

Hoe ik er nu over denk, zou ik dan graag een Beardie reu bij Duuk hebben en hem zou ik dan Mads noemen.

Wendy & Kobus

12 december 2012, 00:39

" Ik wil zó graag mijn favoriete namen voor een derde teckel hier neer zetten, maar aangezien ik mijn nr.1 echt nog nooit bij een andere hond heb gehoord doe ik het toch maar niet. Maar ik moet me echt inhouden haha want ik vind hem zelf zo fantastisch en ben stiekem wel benieuwd wat anderen ervan vinden. O-) "


Oehlala hier word ik nieuwsgierig van haha. Ik ben verzot op hollandse namen voor een hond :-) Als ik er een hondje bij zou nemen zou dat denk ik een teefje worden. Dan denk ik in de richting van Sien, Jet, Doortje, Saartje of.. iets wat Kobus past natuurlijk. ;-)

Lady & de (ex-)Vagebond schreef het onderwerp

12 december 2012, 00:49

Echt leuk om al die namen voorbij zien te komen :-) Leuk dat ik niet de enige ben die bezig is met namen voor toekomstige honden hahaha

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stel.. Je zou een/meerdere nieuwe honden erbij nemen, hoe zou je ze noemen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^