Onze golden van 5 maand alweern Tess, maakt er de laatste week een spelletje van. We oefenen op school het oproepen van je hond en ook daar loopt ze graag even een rondje voor ze effectief naar me toe komt.
Als ze buiten moet dan blaft ze voor de raam, ik laat haar buiten en een 15 minuutjes later blaft ze om binnen te mogen. Ik open de deur ze kijkt me aan en rent weer de tuin in. Zo gaat dat 3, 4 keer keer !
Ik moet dan wel opletten dat ik niet boos op haar wordt want dan komt ze zeker niet graag bij me terug.
Ik lok haar dan met een snoepje maar dat helpt ook niet altijd.
Het enige wat helpt is een stuk van de deur te gaan staan en met een hoog stemmetje te kirren. Dan vliegt ze binnen. Is niet de bedoeling hé, met dit weer zou ik toch graag even de pootjes afvegen.
Ik zou heel graag met haar in het bos gaan, los dan maar ik durf nu toch nietgoed. Mijn zoon had het poortje opengelaten ( achter ligt een stukje grond ) en ook hier wou ze niet terug naar de tuin. Ze scheerde wild in het ronde en als ik haar naam riep vloog ze met poep over de grond en oren achteruit voorbij, je kent het wel
best grappig zicht dat wel.
Hoe kan ik oefenen in het loslaten?




)