Yeeh!
In het begin toen ik alleen nog maar vers voerde en mijn vader nog niet, had ik 1 la in de vriezer om kvv in te bewaren. Ik voerde toen kvv van smuldier. Ik kom ook niet gaan bestellen omdat ik daar simpelweg te weinig ruimte voor had. Dan waren de bezorgkosten me te hoog. voerde wel af en toe wat carnibest. Wat ik in een dierenwinkel in de buurt kon halen.
Na een hele poos eindelijk mijn vader ook overtuigd dat vers echt beter is. Toen deelde ik 1 la met mijn vader, wat al snel wel allebij een la werd.
Daarna had ik 2 lades en hij 1 en nu zit gewoon de hele vriezer vol met alleen maar vers!
Eindelijk ruimte!
Ik heb nu 1 grote en 1 kleine la, en mijn paps heeft 2 grote lades. dit omdat hij 2 hondjes heeft en ik heb maar 1. (alleen Vos)
Mijn paps voert lotgering en ik voer tinlo,Alaska kvv/barf/nrv combinatie.
Vind het echt leuk dat mijn paps nu helemaal voor vers voeren is. en dat hij nu ook snapt dat ik meer ruimte nodig had in de vriezer
3 blije hondjes en ik blij omdat ik nu eindelijk ook meer kan bestellen
Wel moet ik even kijken of mijn aankomende bestelling er nog in gaat passen, maar als dat niet past mag ik zelfs in onze 2e vriezer nog wat bewaren! Wat een lieve paps



3 doggies

