De testen doorstaan, we zijn in een Hoerastemming!

2 reacties

Onze twee puli's Ixy en Kwint hbben nu de leeftijd om officieel getest te worden op erfelijke afwijkingen die binnen de puli-populatie voorkomen. Het is gelukkig nog een gezond ras wat niet al te populair is!

Vorige week werden de oogjes getest op erfelijke oogafwijkingen door Mevr.Ströbl en ze zijn beiden vrij van alles. We raakten met haar in gesprek , aangezien haar vader van Hongaarse afkomst is, en we het natuurlijk hadden over Hongarije en de Hongaarse rassen. Ze was blij verrast om weer eens puli's te zien.

Gisteren zijn we naar Eersel geweest bij Maarten Kappen om officiele HD-foto's te maken, en de honden na te laten kijken op patella-luxatie.

Geen aanwijzingen voor patella-luxatie , en de HD-foto's werden door hem ingeschat op beiden een HD-A. Alles zag er geweldig uit. Nu de officiele uitslag nog even afwachten.... hopelijk schiet de Raad van Beheer een beetje op!

Er viel een steen van mijn hart te zien, dat alles dik in orde was!

Of er met beiden, of met een van de twee gefokt wordt , weet ik echt nog niet, maar dat de mogelijkheid bestaat, is nu zeker, en ik weet nu dat ze wat dat aangaat gezond zijn! Steen van mijn hart!

Beide Puli's zijn import -hongaren die we vorig jaar zelf in Hongarije gehaald hebben , bij door ons geselecteerde fokkers.

Voor Ixy en Kwint houdt dit in de ze lekker verder kunnen rollebollen , en wij kunnen genieten van hun capriolen, ze gaan rennend, springend en dansend door het leven, en wij mogen hier met een gerust hart van genieten. Er gaat toch niks boven een stel gezonde viervoeters, die beiden het motto hebben van "pluk de dag"!

Een beter Sinterklaaskadootje had ik me niet kunnen wensen! O-) :-D ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "De testen doorstaan, we zijn in een Hoerastemming!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Mirjam en Curly Koda

30 november 2012, 07:51 3 doggies

Wat fijn dat het zo goed gaat met je "rastahondjes".

Ik vind ze zoals je weet geweldig. ;-) ;-)

cia v.d. heijdengoedgekeurde fokker

30 november 2012, 08:02 3 doggies



Proficiat en inderdaad er valt een steen van je hart! ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "De testen doorstaan, we zijn in een Hoerastemming!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^