belgische hondenwandeling

87 reacties · pagina 1 van 3

michaela en bart

5 november 2012, 20:44

hallo iedereen ,

ikke spyro ( engelse stafford) en percy ( pincher) zoeken mede hondgenoten die met ons eens een wandeling willen doen in belgie want daar wonen wij :-) in merchtem maar maakt niet uit waar zolang het maar niet te ver is .
het maakt niet uit welk ras je bent zolang je maar graag speelt ;-)
ik ben een heel sociale hond :-D en hopelijk kunnen we dan tijdens het wandelen een plekje vinden waar we rond kunnen crossen , maar het moet dan wel veilig zijn zodat we niet kunnen verdwalen hé ;-)
onze percy daarentegen kan niet zo goed met iedereen om , maar van hem heb je geen last want die speelt liever alleen , maar als hij je kent dan wel hoor ;-)

hopelijk krijgen we veel reacties van jullie :-)

dikke poot en lek van percy en spyro ;-)

Jana & Romi

5 november 2012, 20:51 3 doggies

in welke provincie ligt merchtem?
Ik heb er 1 die honden meestal tolereert maar er niet meteen mee zal gaan spelen. Mijn zus heeft een allemansvriendje die wel graag speelt :-)

Carine en haar meisjes

5 november 2012, 21:06 3 doggies

hier 2 kleine die het niet zo hebben voor grote honden,
maar ik wel, dus
ik ben van Limburg en volg dus even mee

michaela en bart schreef het onderwerp

6 november 2012, 10:16

merchtem ligt in de provincie vlaams brabant :-)
maar we willen gerust wat verder gaan hoor , wij gaan bvb veel wandelen in de provincie antwerpen in bijzonder mechelen het vrijbroekpark of zo iets daar hebben ze een hondenloslaatpark waar we kunnen rondcrossen en daar zijn ook hondenobstakels :-) is heel leuk dan kunnen we door dingen springen en over dingen gaan is heel leuk !!! dikke poot en lek van ons beide ;-) ;-)

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

6 november 2012, 10:27 3 doggies

Ik ben van het Antwerpse en Tibo vindt het altijd enorm leuk om te spelen met andere honden, maar ik durf hem niet op hondenweides of losloopgebieden te laten(sommige honden vallen Tibo aan), dus wij vallen af vrees ik...

Hoop dat jouw twee kanjers leuke speel en wandelmaatjes vinden !!!

Yasmine, Perdie & Orga

6 november 2012, 10:56 3 doggies

Ik kom regelmatig in het vrijbroekpark! Ook in Hofstade kan je heel fijn wandelen of in het Mechels broek. Perdie is meestal wat afwachtend, maar als Spyro sociaal en niet te opdringerig is wil ik zeker wel eens met jullie afspreken hoor. Perdie moet nog wel wat leren wat sociaal gedrag betekent, maar tot nu toe gaat het altijd goed :-)

Yasmine, Perdie & Orga

6 november 2012, 11:00 3 doggies

" Ik ben van het Antwerpse en Tibo vindt het altijd enorm leuk om te spelen met andere honden, maar ik durf hem niet op hondenweides of losloopgebieden te laten(sommige honden vallen Tibo aan), dus wij vallen af vrees ik...

Hoop dat jouw twee kanjers leuke speel en wandelmaatjes vinden !!! "


In het Vrijbroekpark zijn er altijd erg weinig honden op de weide hoor (ik heb er eens maximum 2 tegelijk gehad). En je kan er ook gewoon wandelen buiten de wei :-)

michaela en bart schreef het onderwerp

6 november 2012, 19:37

dat is zeer leuk om te horen en je moet geen schrik hebben spyro zal zeker niet bijten hoor !!! en die losloopweide daar is groot en ze kunnen niet weg ;-)
is heel leuk perdie we zijn al even niet geweest laatste keer dat we geweest waren was het gras iets te hoog we zagen spyro niet meer lopen :p

het moet droog zijn want anders komt spyro en percy niet buiten hun behoefte al doen is al een strijd als het regent :p maar als het droog is en we kunnen laten we iets weten hier en dan zien wie mee kan :p zal leuk worden :p dikke poot en lek van spyro en percy

Yasmine, Perdie & Orga

6 november 2012, 23:21 3 doggies

" dat is zeer leuk om te horen en je moet geen schrik hebben spyro zal zeker niet bijten hoor !!! en die losloopweide daar is groot en ze kunnen niet weg ;-)
is heel leuk perdie we zijn al even niet geweest laatste keer dat we geweest waren was het gras iets te hoog we zagen spyro niet meer lopen :p

het moet droog zijn want anders komt spyro en percy niet buiten hun behoefte al doen is al een strijd als het regent :p maar als het droog is en we kunnen laten we iets weten hier en dan zien wie mee kan :p zal leuk worden :p dikke poot en lek van spyro en percy "

Ik ben niet zozeer bang dat Spyro bijt hoor, Perdie is gewoon niet zo simpel :-) Maar ik wil haar ook zoveel mogelijk in contact brengen met sociale honden dus hou me maar op de hoogte :-)

Miora,pebbles en quiz

6 november 2012, 23:35 3 doggies

"

In het Vrijbroekpark zijn er altijd erg weinig honden op de weide hoor (ik heb er eens maximum 2 tegelijk gehad). En je kan er ook gewoon wandelen buiten de wei :-) "

moet je 's morgens eens gaan, dan komt er meestal 'n groep samen rond tien uur. :-)

Yasmine, Perdie & Orga

6 november 2012, 23:42 3 doggies

"
moet je 's morgens eens gaan, dan komt er meestal 'n groep samen rond tien uur. :-)
"


  Ja ik heb er nooit geluk mee, ik kom altijd op de verkeerde uren, meestal in de avond :-D

Lise met Ruby, Naïn & Qalvin

7 november 2012, 11:39 3 doggies

Ik woon ook in België!
Ik zou ook graag meewillen, maar dat moet ik aan mijn moeder vragen.

Naam: Lise
Hond 1
Naam hond: Lady
Geslacht: Teef (niet gesteriliseerd)
Ras: Poedel x Yorkshire Terriër
Extra: kan soms dominant uit de hoek komen...ze laat ook snel iets merken als ze iets niet graag heeft. Komt ook alleen mee als ze niet loops is.
Los/vast: Lady blijft aan de lijn (enkel los als het omheind is)
Hond 2
Naam hond: Benji (komt alleen mee als er niet teveel andere reuen meegaan.
Geslacht: reu (niet gecastreerd)
Ras: West Highland White Terriër
Extra: heeft liever teefjes, dus gaat enkel mee als er niet teveel reuen meegaan. Voor de rest zeer lieve hond.
Los/vast: Blijft net als Lady aan de lijn (enkel los als het omheind is)
Wanneer kan ik? In de kerstvakantie!

Zozo, hopelijk wordt het een leuke wandeling ;-) :-D

Sophie & Beau

7 november 2012, 11:52 3 doggies

Wij zijn ook van België en altijd wel in voor een leuke wandeling, dus ik volg even mee :-)

Luca & de poezels ^_^

7 november 2012, 12:14 3 doggies

Hier ook eentje van België maar wel van Antwerpen :-)

Ik ben ook op zoek naar een leuk speelkameraadje voor Luca :-D Je moet wel tegen kwijl kunnen want zodra hij begint te crossen staat het schuim op zijn bekje :-D

Momenteel laten we hem crossen op de speelwei van de hondenschoool. Daar hebben we nooit last van andere (vreemde/ongekende) honden en kan hij lekker los lopen. Ik vertrouw de andere plaatsen niet zo met vreemde honden. De onze is nogal omstuimig maar doet geen vlieg kwaad. Zelfs als ze in zijn lip hangen blijft het een goedzak ! :-D

Tamara

7 november 2012, 12:17 3 doggies

wel wij zijn buren van elkaar dus zou graag eens meegaan op wandeling als je even kennis wil maken met mijn hondjes, Zuma kan met iedereen goed overweg, Goa is steeds even afwachten maar komt wel in orde, de mijne lopen wel niet los, in heel België zijn echt soms leuke wandelingen, we zoeken er elke zondag wel eentje uit en we hebben al mooie dingen gezien. ;-)

Yasmine, Perdie & Orga

7 november 2012, 12:23 3 doggies

Ik ken wel twee leuke plekken om te wandelen. Je hebt het Mechels-broek (wandeling van natuurpunt) en het Bloso-domein (in Hofstade). Dit zijn twee natuurgebieden/parken. Je moet ze maar eens opzoeken op Google maps :-)

Sita

7 november 2012, 12:34 3 doggies

hier ook belgie

alleen dan van west vlaanderen. Lees ook even mee

michaela en bart schreef het onderwerp

7 november 2012, 19:14

amai onze spyro kan zen geluk niet op ;-)

al de hondjes die meegaan ;-) yeaahhhhhh

idd vrijbroekspark mechelen is zalig om te gaan wandelen en het losloopweide is goed omheind ;-)

spyro heeft daar ook een vriend daar af en toe komt is een begeleidehond een hele lieve komt vaak met zijn baasje samen op het scootertje van hem : is een jongeman met een handicap daarmee maar is al goede vriend van spyro die af en toe maar daar is :-)

ben echt blijj dat er al zoveel mensen zijn die meegaan


tamara van wie ben je dan buren ?,

poot en lek van spyro en percy ;-)

michaela en bart schreef het onderwerp

7 november 2012, 19:21

kristina onze spyro is ook zo :-D
een lamme goedzak :-D
poot van spyro lek en van percy ook ;-)

michaela en bart schreef het onderwerp

7 november 2012, 19:40

hey tamara heb foto gezien van je waar je voor werken staat ;-)
als ik mij niet vergis passeer ik daar elke dag ;-)
wij wonen in de straat beekveld weet niet of je dat kent :-D
we willen zeker kennismaken hoor ;-)
hele knappe hondjes btw ;-)
spyro is helemaal zot van zuma zijn foto's wat een knapperd zeg ;-) en goa omg wat een schattig kopje ;-)

dikke poot van spyro en percy

Tamara

7 november 2012, 21:01 3 doggies

Wel ik woon niet ver van u, Malderen Londerzeel, mijn zoon gaat in Merchtem naar het school dus dat is dichtbij ;-) maar ken niet zo de straten vanbuiten. leuk dan moeten we eens afspreken he, jij hebt ook geweldige honden.
Goa schattig tja hij kan scherp uit de hoek komen ;-)
Zuma daarentegen is de braafheid zelfe

dikke pootjes van ons hier ook

Christel1

7 november 2012, 21:13 3 doggies

Is Buggenhout bos te ver dan voor jullie :-), Merchtem en Malderen liggen hier naast mijn deur praktisch, mijn broer woont in Malderen en mijn dochter haar lief in Merchtem... misschien toch eens afspreken. Mijn hond kan met alle honden overweg en is heel braaf naar andere honden toe. 't Is wel maar iets klein die van mij maar kan toch gerust een km of 10 wandelen, zonder problemen.

Tamara

7 november 2012, 21:18 3 doggies

neen absoluut niet foto op mijn profiel is in Buggenhout bos genomen, mooi om te wandelen, klein of niet wandelen is gezellig voor iedereen, scheldeland is ook mooi en niet ver...

michaela en bart schreef het onderwerp

7 november 2012, 21:23

hey christel ,
buggenhout bos ? waar ligt dat :-)
te ver is dat niet hoor maar weet niet waar het ligt :-)
ben niet zo goed in die dingen :-D O-)
afspreken is voor mij goed hoor ;-) zodra het niet regent :-) want onze helden zijn niet voor regen ( lichtjes uitgedrukt )
:-D en kan geen kwaad lengte maakt niet uit :-D percy is pincher maar denkt dat hij een grote dobermann is , wij laten hem maar in zen geloof O-) hihihi

tamara is idd niet ver van bij ons :-D is wel zalig hoe klein de wereld is :-D allemaal dorpburen yeaahhhhh

Tamara

7 november 2012, 21:29 3 doggies

Buggenhout bos en lippelo bos liggen op 5 minuutjes met de auto echt niet ver hoor, we maken bijna elke zondag een grote wandeling... maar we gaan overal in België, zijn leuke plekjes te ontdekken ;-)

michaela en bart schreef het onderwerp

7 november 2012, 21:33

ah zo :-D
awel als het zondag goed weer is kunnen we afspreken als jullie dat zien zitten :-D
dan moet ik wel het adres of zo weten :-D anders gaat dat fiasco worden :-D

dikke poot en lebber van spyro en percy

Tamara

7 november 2012, 21:36 3 doggies

deze zondag kan ik helaas niet heb de buren uitgenodigd om te komen eten omdat ze tijdens ons verlof zo goed voor de diertjes hebben gezorgd, maar weekend erna met veel plezier.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

7 november 2012, 21:36 2 doggies

VERPLAATST naar de juiste rubriek

michaela en bart schreef het onderwerp

7 november 2012, 22:19

oké geen probleem :-D
we zien wel hé ;-)
zolang het goed weer wordt op een zondag kunnen we iets doen :-D

kan al niet wachten hihi


dikke lebber en poot van spyro en percy

Tamara

8 november 2012, 07:54 3 doggies

tenzij we nu zondag tegen 15 uur ofzo gaan dan moet het wel lukken

^