Ik zoek voor mijn honden een nieuwe brok om naast Naturediet te geven.
's morgen krijgen ze ieder een kwart kuipje Naturediet en 's avonds dan brokken.
In het weekend krijgen ze Herrmann's bio de 100% vlees versie (va. de volgende Zooplus bestelling dan).
Op het moment geef ik Forza10 bio Kip&Alg. Dit bevat veel mais, en mij reu vindt het eigenlijk niet zo lekker. Hij eet het wel maar met lange tanden. Aangezien hij een makkelijke eter is vind ik het vervelend dat hij zijn voer eigenlijk niet lekker vindt.
Voor Sire (reu, in tact, 5 jaar, gemiddeld actief) heb ik een brok met niet te veel eiwit nodig (onder de 25%, liever lager) omdat hij afwijkende nierwaardes heeft. Ivy is een zeer actieve, intacte teef van 22 maanden wil ik juist niet op een voer met een te laag eiwit gehalte, bij voorkeur tussen de 25 en 30%.
Voor haar twijfel ik tussen Acana Adult, Lupo Natural, en Wolfsblut (Range Lamb&Wild Pacific&Alaska Salmon) .
Voor Sire twijfel ik tussen Lupo Natural & Wolfsblut Dark forest.
Allebei Lupo Natural is natuurlijk het makkelijkste. En ik vind het wel handig dat ik dan niet bij een ander hoef te bestellen. Het vlees gehalte ziet er wel redelijk uit, en het is fijn dat er zowel vlees als vis in zit.
Ik denk dat het kwaliteitsverschil zeker met Dark Forest zeer klein is. Dus voor Sire zou het niet uitmaken. Lupo Natural lijkt ook goedkoper te zijn omdat ze volgens de verpakking er een stuk minder van nodig hebben.
Wat lijkt jullie beter?
Hoelang mag een pak eigenlijk open zijn?



3 doggies
Denk dat ik voor Sire voor dark forest ga, en voor Ivy voor Acana Adult dat voelt het beste. Ben benieuwd. Maar eerst die grote zak Forza 10 leegmaken.

