" sorry dat ik dat nu zo zeg maar.....
heb je je wel een beetje Geinformeerd voordat je je Hond kreeg ??
Ik Bedoel als je voor een teef kiest moet je ook over zo een soort dingen Bijv.loopsheid alles weten !
want de Loopsheid van je Hond zal belangrijk voor jou en je Hond zijn zolang de hond leeft !
Ook al wil je geen Nestje met haar ,maar het kan snel gebeurt zijn !
als JIJ namelijk niet precies weet of opschrijft wanneer ze haar loopsheid heeft
Kan het zo gebeurt zijn (Ongewenste Dekking) !
en jou teef zal dan ook alles proberen om Gedeckt te worden !
Het beste is dat jij eens op Internet Rondkijkt of in een Boek leest
Daar staat alles in hoe je de loopsheid herkennt wanneer teven op de Vruchtbaaren dagen zitten enz.
en het beste opschrijven wanneer het is begonnen met haar loopsheid !
Zodat je altijd op de zekere kant zit wat de Reuen betrefft !!
Mits je GEEN ongewenst Nestje willt hebben !!
hoop dat je dat thema nu een beetje serieuzer neemt !
want vaak raken de Teven in zeeeeeer jonge Leeftijd al Drachtig
en zoeken de meeste mensen pas Raad als het te laat is !!!
Dat kan zeeer erntige gevolgen voor zo een Hond hebben
Dus wees maar blij dat ze niet loops was
Mocht je onzeker zijn laat je door een Dierenarzt beraden wat het beste te doen is !!
Gr "
De toon van jouw reactie staat me dus echt niet aan. Je reageert wel erg fel, wees blij dat ze hier (op internet) naar info vraagt en zich alsnog gaat verdiepen.
In ieder geval: een teef kan dus inderdaad alleen gedekt worden als ze loops is. En ook dan is 5 seconden geen dekking. Bij een echte dekking hoort ook een koppeling. Dan staan de honden een minuut of 15 kont aan kont aan elkaar vast nadat de reu zeg maar zijn ding heeft gedaan.
Teefje gewoon aan de lijn houden als ze loops is, tot een paar dagen na de loopsheid. In principe is een teef maar een paar dagen van de loopsheid dekrijp. Dus alleen een dekking rond die dagen kan je teef zwanger maken. Maar omdat het per teef verschilt wanneer ze dekrijp zijn is het slim om de hond gewoon de hele loopsheid aan de riem te houden, plus een aantal dagen daarna. (sommige teven zijn op dag 21 nog dekrijp)