Gisteren heeft Swiff een slagaderlijke bloeding gehad zie
http://www.hondenpage.com/hondenforum/126323/willen-jullie-aub-bidden-en-duimen!!!!.php
en het vervolg
http://www.hondenpage.com/hondenforum/126332/swiff-slagaderlijke-bloeding,-weer-thuis!-topic-met-de-updates.php
Nu mijn vraag, ze krijgt barf maar zijn er diersoorten die haar extra kunnen helpen? waardoor haar bloed eerder op peil is bvb. of waar ik in ieder geval meer kan ondersteunen?
Heb het er even met de dierenarts over gehad, ze was positief over dat ik vers voerde en ze zei dat ik in ieder geval 2x zoveel mag voeren als normaal, maar of er diersoorten zijn die het proces van bloed aanmaken kunnen versnellen wist ze niet.
ik vraag me af ik haar menu in ieder geval aankomende maand kan aanpassen zodat ze sneller aansterkt? ( ze gaf aan dat het zeker een maand ging duren voor haar bloed weer op peil is)



3 doggies


of je geeft die roosvicee ferro waar ik het vanmorgen over had


