Kan (veel) kerrie (massala) kwaad?

35 reacties · pagina 2 van 2

Stippeltje

26 september 2012, 12:21 3 doggies

"
Ze is wel de bèta hier in huis. Ze mag niet alleen de tuin uit en ze moet komen wanneer ik roep maar verder heeft ze dezelfde rechten als ik. Over het algemeen is het zo dat als ze iets wil eten dat ze dat kenbaar maakt en dan krijgt ze dat. Ik voel helemaal geen behoefte om de afstand tussen ons zo groot te maken.

"

Weet je zeker dat zij de bèta is ? Als jij je eigen eten op moet bergen omdat je hond anders blijft zeiken en zeuren lijkt het er meer op dat jij de bèta bent ;-)   Je hond jouw eten niet geven vergroot niet de afstand net als samen een bak brokken of vlees eten de band niet versterkt O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kan (veel) kerrie (massala) kwaad?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

RVS schreef het onderwerp

26 september 2012, 16:43

"
Weet je zeker dat zij de bèta is ? Als jij je eigen eten op moet bergen omdat je hond anders blijft zeiken en zeuren lijkt het er meer op dat jij de bèta bent ;-)   Je hond jouw eten niet geven vergroot niet de afstand net als samen een bak brokken of vlees eten de band niet versterkt O-) "

Natuurlijk versterkt samen eten de band, net als samen slapen en samen spelen
Mocht ik momenteel de beta zijn dan vind ik dat helemaal prima. We leven in goede harmonie met elkaar :-)
(en dat haar zin doordrijven en dat het van sommige dingen nooit genoog kan zijn heb ik zelf altijd gezien als een vrouwendingetje O-) )

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

26 september 2012, 16:45 3 doggies

"
Natuurlijk versterkt samen eten de band, net als samen slapen en samen spelen
Mocht ik momenteel de beta zijn dan vind ik dat helemaal prima. We leven in goede harmonie met elkaar :-)
(en dat haar zin doordrijven en dat het van sommige dingen nooit genoog kan zijn heb ik zelf altijd gezien als een vrouwendingetje O-) ) "

Hahahahahahahaaaaa! Misschien moet ze volgende keer maar es voor jou koken... wie weet wat voor lekkers staat er dan op het menu!

Jude

26 september 2012, 19:13 3 doggies

Ik zou het niet geven. Het heeft voor de hond geen meerwaarde om Roti te eten. Hij heeft zijn voer en daar moet ie het mee doen.

T enige wat je er bij de hond gaat inwerken is; 'Als ik maar lang genoeg schooier, geeft baasje wel toe en heb ik het mooi voor mekaar.'

Ik denk niet dat je dit moet gaan willen. Want nu is het de Roti, morgen is het een boterham en volgende week staat ie naast omdat ie ook een stukje van die lekkere chocoladereep wilt.

En ik weet het... die lieve, zielige, schattige oogjes... Die van mij zet ze ook op als hij iets wil, maar dan kijk ik wijselijk de andere kant op! ;-)

RVS schreef het onderwerp

26 september 2012, 19:43

Het beest is 9,5 hè :-)

pippa en ik

27 september 2012, 19:05 3 doggies

"ik zelf altijd gezien als een vrouwendingetje "

waaahaaaa het is zo het is zo....kan je nagaan hoe dat hier in huis is...

Ik kan me helemaal vinden in het idee dat dat voor elk ras wel iets is om over na te denken.

Ik heb het eerder nooit gedaan. En vond honden altijd op de genanste momenten schooien...Tot ik pip kreeg. En ineens volkomen vers voerde en veel ging lezen erover. En het idee kreeg: als de roedel eet, eet de roedel. Dus als ik eet krijgt pip ook. Of hondendingen. Of iets van mij. Pip is nooit ziek. Mooie drolletjes. (lust inderdaad als enige geen komkommer hahaha) En ze zeurt niet. Ze toont haar belangstelling voor wat er gegeten wordt. En terecht. Daarna wacht ze tot ze aan de beurt is. Bij haar oppas krijgt ze nooit iets van dienst bord. Dat weet ze en accepteert ze. Zoals ze daar ook niet op bed slaapt.
Ik vind pip zeer goed luisteren. En gezond en liefdevol. Dus een goed gelukte opvoeding hihi
(Ik vraag me weleens af of wij hondeneigenaren ook zo goed weten wat gezonde voeding voor onszelf is hahaha...)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kan (veel) kerrie (massala) kwaad?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^