Binnenkort komen er wat kennissen op vakantie in de buurt van het zuid-oosten van NL, meer bepaald rond Venlo (Reuver). Nu leek het ons leuk om de honden te laten kennismaken.
We zijn dus op zoek naar iets leuks, of waar het ontzettend mooi is om naartoe te gaan, tussen Venlo en BE (Limburg, Antwerpen) of een gebied net over de grens, in Duitsland. Liefst ergens waar de honden los kunnen en mogen (of waar er niets van wordt gezegd).
(Aangezien het hun vakantie is, dacht ik zelf aan de Olmense zoo, maar aangezien ze daar vast moeten zou het toch leuk zijn om dan toch nog ergens naar een losloopveldje te gaan. Waar? Geen idee, ik ben zelf niet zo bekend met de buurt.)
Alle hulp is welkom! We hebben al wat gezocht, maar aan ervaringen van anderen hebben we denk ik zo veel meer 



3 doggies
met tips bij Reuver, trouwens,