Wat je kan bereiken in 3 maand, trots!

44 reacties · pagina 2 van 2

Beth

1 september 2012, 20:03

"
Als Buddha over een tijdje stabiel is (ik ga uit van een jaar of 3 zodat ik hem door en door ken en het echt zeker weet dat hij stabiel is) dan wil ik er heel graag nog een 2e bij. Mn vriend is het er nog niet zo mee eens maar die krijg ik wel zover haha.
Ik ga dan wel voor een pup en niet meer voor een herplaatser. Dit doe ik omdat een pup veel makkelijker geaccepteerd word door de andere hond en omdat de pup dan ontzettend veel van Buddha kan leren. Ook lijkt het me geweldig om een keer de andere kant mee te maken. Een pup moet je alles nog leren dus dat is heel iets anders dan het trainen van een herplaatser. "

Ik wil inderdaad ook voor een pup gaan eens Moon stabieler is. Ik heb ontzettend veel bijgeleerd met Moon maar zou het ook heel leuk vinden om een pup te kunnen opvoeden :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat je kan bereiken in 3 maand, trots!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

MBX schreef het onderwerp

1 september 2012, 20:46

"
Ik wil inderdaad ook voor een pup gaan eens Moon stabieler is. Ik heb ontzettend veel bijgeleerd met Moon maar zou het ook heel leuk vinden om een pup te kunnen opvoeden :-) "

Dat heb ik dus ook haha. Ik hoop dat jij het wat makkelijker voor elkaar krijgt als ik want vriendlief wil dr. Nog niks van weten haha

Beth

1 september 2012, 21:19

"
Dat heb ik dus ook haha. Ik hoop dat jij het wat makkelijker voor elkaar krijgt als ik want vriendlief wil dr. Nog niks van weten haha "


Ik moet voorlopig nog met niemand rekening houden.. :-) maar wie weet is dat dan wel anders. Zou je voor een specifiek ras gaan? Ik heb me wat zitten inlezen en ik kan voorlopig toch nog niet kiezen. Oorspronkelijk wou ik voor een border collie gaan maar ook de newfoundlanders, sheltie's en akita of shiba inu's vind ik geweldig. Tijd genoeg om daar nog aan uit te geraken. Hopelijk kan je tegen dan je vriend wel nog overhalen ;-) wie kan er nu weerstaan aan lieve puppy oogjes!

MBX schreef het onderwerp

1 september 2012, 21:24

"

Ik moet voorlopig nog met niemand rekening houden.. :-) maar wie weet is dat dan wel anders. Zou je voor een specifiek ras gaan? Ik heb me wat zitten inlezen en ik kan voorlopig toch nog niet kiezen. Oorspronkelijk wou ik voor een border collie gaan maar ook de newfoundlanders, sheltie's en akita of shiba inu's vind ik geweldig. Tijd genoeg om daar nog aan uit te geraken. Hopelijk kan je tegen dan je vriend wel nog overhalen ;-) wie kan er nu weerstaan aan lieve puppy oogjes! "
Dat scheelt een hele hoop!
De enigste rassen die ik wil zijn Engelse staff's, Amerikaanse staff's of een pitbull. Deze zijn voor mij gewoon helemaal het einde en wil nooit meer iets anders. 
Jou keuze licht wat ruimer zo te zien haha. Voor jou gaat de keuze dus nog erg lastig worden haha.
Volgen jaar krijgt iemand die ik ken Miss een nestje staff's en daar gaan we natuurlijk even heen om te knuffelen. Ik hoop dat hij de oogjes niet kan weerstaan dan haha. Heb het al wel zo ver dat ik een 2e mag als we groter wonen.

Beth

1 september 2012, 21:32

" Dat scheelt een hele hoop!
De enigste rassen die ik wil zijn Engelse staff's, Amerikaanse staff's of een pitbull. Deze zijn voor mij gewoon helemaal het einde en wil nooit meer iets anders. 
Jou keuze licht wat ruimer zo te zien haha. Voor jou gaat de keuze dus nog erg lastig worden haha.
Volgen jaar krijgt iemand die ik ken Miss een nestje staff's en daar gaan we natuurlijk even heen om te knuffelen. Ik hoop dat hij de oogjes niet kan weerstaan dan haha. Heb het al wel zo ver dat ik een 2e mag als we groter wonen. "

;-);-) ik vind de amstaff ook super.. Moon is een halfbloedje op dat vlak..

MBX schreef het onderwerp

1 september 2012, 21:33

"
;-);-) ik vind de amstaff ook super.. Moon is een halfbloedje op dat vlak.. "

Wat voor kruising is ze dan?

Beth

1 september 2012, 21:42

"
Wat voor kruising is ze dan? "

Een amstaff zit er zeker in maar voor de rest is het echt gokken. Ik heb helemaal geen achtergrond info aangezien ze een vondelingetje was die bijna haar hele leven in het asiel had doorgebracht.
Ik denk amstaff met een mechelaar of herder. De trainer die langskwam dacht aan een pharao hond. Sommigen zeggen ook een akita.. Geen idee.

MBX schreef het onderwerp

2 september 2012, 10:08

"
Een amstaff zit er zeker in maar voor de rest is het echt gokken. Ik heb helemaal geen achtergrond info aangezien ze een vondelingetje was die bijna haar hele leven in het asiel had doorgebracht.
Ik denk amstaff met een mechelaar of herder. De trainer die langskwam dacht aan een pharao hond. Sommigen zeggen ook een akita.. Geen idee. "

Dat is idd lastig als je niks van haar achter grond afweet. Het is nu ook wel verklaarbaar waarom je zoveel werk aan haar heb omdat ze dus bijna dr hele leven in het asiel heeft gezeten. Met Buddha is voorheen niet veel gedaan dus dat was ook lastig. Maar gelukkig valt alles te leren :-)

Beth

2 september 2012, 14:51

"
Dat is idd lastig als je niks van haar achter grond afweet. Het is nu ook wel verklaarbaar waarom je zoveel werk aan haar heb omdat ze dus bijna dr hele leven in het asiel heeft gezeten. Met Buddha is voorheen niet veel gedaan dus dat was ook lastig. Maar gelukkig valt alles te leren :-) "


Hier ben ik dan toch nog terug met een vraagje. Het naast je lopen van Buddha, hoe lang heb je hiervoor moeten trainen? Gaat ze nu steeds gewoon naast je lopen als je uit de deur gaat of moet je een paar keer van richting veranderen voordat ze het goed doet? Vandaag al een goede start: elke stap stilstaan tot ze terugkeert en de lijn los gaat hangen..

MBX schreef het onderwerp

2 september 2012, 18:22

"

Hier ben ik dan toch nog terug met een vraagje. Het naast je lopen van Buddha, hoe lang heb je hiervoor moeten trainen? Gaat ze nu steeds gewoon naast je lopen als je uit de deur gaat of moet je een paar keer van richting veranderen voordat ze het goed doet? Vandaag al een goede start: elke stap stilstaan tot ze terugkeert en de lijn los gaat hangen.. "

Vraag maar raak hoor :-D
Ik ben hier ongeveer een maandje actief mee bezig geweest maar ik ben dan ook wel perfectionistisch dus wou het helemaal goed hebben haha. Buddha hoeft van mij niet altijd naast te lopen. Dit omdat wij vrij afgelegen wonen en niet heel veel andere honden tegenkomen. Als er wel een hond aankomt geef ik het commando en dan komt hij naast. 
Dat is goed nieuws! Ga zo door.

Beth

2 september 2012, 21:14

"
Vraag maar raak hoor :-D
Ik ben hier ongeveer een maandje actief mee bezig geweest maar ik ben dan ook wel perfectionistisch dus wou het helemaal goed hebben haha. Buddha hoeft van mij niet altijd naast te lopen. Dit omdat wij vrij afgelegen wonen en niet heel veel andere honden tegenkomen. Als er wel een hond aankomt geef ik het commando en dan komt hij naast. 
Dat is goed nieuws! Ga zo door. "


Nog veel werk voor de boeg.. haha ik hoop stiekem dat ze het sneller door heeft, maar we houden vol! Ik woon ook best afgelegen maar op drukkere gebieden heb ik liever dat ze echt naast me loopt. Als ik het goed begrijp, loopt Buddha dan niet meer aan de leiband maar gewoon los naast?

MBX schreef het onderwerp

3 september 2012, 12:39

"

Nog veel werk voor de boeg.. haha ik hoop stiekem dat ze het sneller door heeft, maar we houden vol! Ik woon ook best afgelegen maar op drukkere gebieden heb ik liever dat ze echt naast me loopt. Als ik het goed begrijp, loopt Buddha dan niet meer aan de leiband maar gewoon los naast? "

Op drukkere gebieden moet Buddha ook naast lopen hoor. Maar op de afgelegen plekken niet.
Buddha loopt wel altijd aan de lijn. Alleen als we in een verlaten weiland zijn oid ma hij los.
Ik zou het ook niet leuk vinden als er een loslopende hond op mijn hond komt afstormen dus wil ook niet dat hij het andersom doet.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat je kan bereiken in 3 maand, trots!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^