Anoniem (gast)
Hallo iedereen
Gisteren zijn wij onze nieuwe pup, een dwergpinscher, gaan halen. Hij is nu 16 weken oud en is één en al liefde. Hij is echt een schat van een hond.
Probleem is dat onze oudere hond, ook een dwergpinscher van 1,5 jaar heel erg bang is voor hem. De pup is nog heel speels en kan soms hevig zijn, wat normaal is voor een jonge hond. De oudere rent dan weg en probeert hem echt zoveel mogelijk te vermijden. Gisteren was het zo erg dat hij zelfs niet meer bij ons wilde komen en tot 2x had overgegeven van de stress. Vandaag verloopt al iets beter en je ziet dat de oudere hond beetje begint losser te komen, maar hij is nog altijd heel erg bang. Probleem is ook dat de pup heel pakje groter gaat worden. Hij is nu al zo groot als onze eerste hond en is nog maar 16 weken oud.
Heeft er iemand advies hoe we dit het beste aanpakken? We dachten eraan de pup terug te doen, maar de fokker zei ook dat we het tijd moesten geven. Iemand die hier ervaring mee heeft, geef ons alsjeblieft een beetje advies. We willen de pup heel graag houden, maar niet ten koste van onze oudere hond.
Groetjes,
Lisa






