"
Toen wij voor een pupje gingen wisten we ook niet beter en was Royal Canin in onze ogen goede voeding. Wij hebben een Engelse Bulldog en die durven nogal gevoelig reageren. Toen we Luca in huis pakten gaven we dezelfde voeding als de fokker (Royal Canin Engelse Bulldog pup). Na een weekje krijgt Luca last van diarree. We informeerden bij de fokker en die zei dat dat normaal kan zijn. Pupje is een beetje onwennig, nieuwe omgeving, andere gewoonten, ineens helemaal alleen, ... Dus we zochten er verder niets achter. Na een weekend was het wel heel erg. Het spoot er letterlijk uit, zo waterig was het. Dus wij naar de DA. Helemaal onderzocht, de dag erna stalen naar de kliniek gedaan. De testen waren binnen en hij was helemaal gezond !
Op aanraden van de DA zijn we overgeschakeld op een andere brok (Hill's grote rassen voor puppy's). Toen werd het ietsjes beter maar nog steeds veel te plat. Toen ben ik zelf op zoek gegaan. En maar zoeken en lezen op het internet en ik kwam KVV heel vaak tegen. Dus ik dacht ik ga op zoek naar een verkooppunt en kwam zo bij Avado uit. Ik legde alles aan Elke uit. Ze gaf een uitgebreide uitleg over de verschillende merken en zo heb ik gekozen wat ik voor Luca wou. Dat is dan Tinlo geworden.
Luca moest een dagje vasten en dan een dagje op pens. Daarna kreeg hij KVV. En wat een verschil! We merkten echt dingen die ons eerder niet opviel. Het was onze eerste pup en onze eerste Engelse Bulldog. We zagen zijn vacht veranderen, zo gezond en glanzend. Hij had ook last van uitslag/boebelkes en die verdwenen allemaal. We hadden plots zo een gezonde pup in huis. Zijn ontlasting was ook stukken beter! Nu zijn het kleine harde drolletjes ipv een groot plat pak. Verder schrokt hij ook minder. Ervoor schrokte hij zijn brokken binnen, kauwde ze niet en soms kwamen ze er gewoon terug uit.
Tot hier toe kan ik enkel positieve dingen hierover zeggen omdat ik dit zelf ondervonden heb. Hiervoor dacht ik ook dat brokken van een "groter" merk beter waren. Maar nu niet meer hoor.
Anders zal ik eens langskomen met onze super gezonde super actieve bull

Mensen kijken nu ook soms een keertje om :p
"