Mijn hond achter fiets aan, wat vinden jullie?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel SharaShara

Hoi iedereen,

Ik wil graag even horen wat jullie ervan vinden, ik zal het proberen zo kort mogelijk te beschrijven, zodat het geen langdradig suf verhaal wordt!

Ik ben vorige week met mijn honden wezen wandelen in een losloopgebied, langs dit gebied loopt een boerenweggetje, waar af en toe eens fietsers voorbij komen. Mijn hond is achter 1 van die fietsers aan gerend, en heeft ervoor gezorgd dat deze mevrouw gevallen is.
De mevrouw kwam met een rotgang langs rijden, en ging toen ze door had dat mijn hond erachteraan ging steeds harder fietsen. Uiteindelijk lukte het mijn hond om haar in te halen, en is ze gevallen.
Wij zijn gaan kijken ( en gaven onze hond op zijn donder natuurlijk!!) de schade viel mee, wat krasjes op de fiets, en wat schaafplekjes.
De mevrouw vertelde op dat moment dat het niet erg was, ze was vaker het mikpunt van honden( Ja.. vind je het heel gek als je zo hard voorbij komt scheuren dacht ik nog). Onze hond heeft dit nog nooit eerder gedaan, maarik kon wel een voorstelling maken waarom hij het deed en er nog oost-indisch doof van werd ook.

Gistermorgen kreeg ik telefoon: de mevrouw belde. Hoe ze mijn nummer gevonden heeft weet ik niet, ik heb dit zelf niet opgegeven namelijk. Ze had bloed in haar broek zitten wat er niet meer uit ging. Of ik hier verzekeringswerk van kon maken. Ik heb gezegd dat ik even zou bellen naar de verzekering, en dat ik het nog even liet weten. De verzekering blijkt onder de 100 euro niet te vergoeden, dit is voor mijn rekening.

Ik heb gistermiddag de mevrouw terug gebeld, toen had ze ineens een hele waslijst gemaakt. De broek, ze was voor vragen naar de dokter geweest, de benzinekosten daarvoor en het parkeren, en de krasjes op de fiets.

Hier baal ik dus een beetje van, eerst moet ik voor 1 ding mijn verzekering bellen, nu ineens voor een hele waslijst. Mijn verzekering gaat dit dus maar deels vergoeden, totaal komt rond de 120 euro.

Mijn hond is zeker fout geweest, hij had niet achter haar aan mogen gaan. Ik kan me alleen wel de voorstelling maken waarom hij het deed. Daarbij ging die mevrouw ook nog eens harder en harder fietsen, waarbij ze eigenlijk al om grotere problemen vraagt, en het blijkt dat dit niet de eerste keer is dat het gebeurde.

Wat vinden jullie hiervan?? Vinden jullie dat ik me erbij neer moet leggen en gewoon moet vergoeden uit eigen zak of vinden jullie dat ik best kan zeggen omdat ik er geen verzekeringswerk van kan maken dat ik maar deels vergoed omdat ik er niet achter sta, maar wel de fout van mijn hond toegeef?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mijn hond achter fiets aan, wat vinden jullie? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel SharaShara

Oja: Nog een extra vermelding, honden mogen in dit gebied loslopen, er staan alleen wel bordjes dat het op eigen risico is!

Wat ik mij dan afvraag: gaan fietsers dan ook op eigen risico dit gebied in?? of geldt dit echt alleen voor honden..

honden page profiel judithjudith

honden foto van judith

nee.. fietsers betreden niet op eigen risico het gebied..
zou wat zijn als er verder niemand dan mensen met honden zouden mogen lopen.. dan zouden de losloopgebieden in nederland heel erg snel verdwijnen!!

vaak staat er op het bordje dat de honden los mogen lopen indien ze niet hinderlijk zijn voor andere personen.
ik zou het zelf heel erg vervelend vinden als iemand zou vallen door mijn hond eerlijk gezegt.. en ik kan dat in je verhaal helemaal niet opmaken?

honden page profiel KimKim

honden foto van Kim

Ze haalt wel alles uit de kast, echt flauw hoor.

Van de formaliteiten weet ik niks, daar kan ik je niet mee helpen.
Wellicht iemand anders wel.
Maar kan ze jou eigenlijk wel ergens toe verplichten? Wat als je niets betaalt?
Jij deed eigenlijk niets verkeerd daar toch?

Te weten als ze gewoon gestopt was, was er niets aan de hand geweest.
Je hond even vrolijk gedaan en jij had hem kunnen aanlijnen.
Geen hondenmens dus!!!  ;-)

honden page profiel SharaShara

" nee.. fietsers betreden niet op eigen risico het gebied..
zou wat zijn als er verder niemand dan mensen met honden zouden mogen lopen.. dan zouden de losloopgebieden in nederland heel erg snel verdwijnen!!

vaak staat er op het bordje dat de honden los mogen lopen indien ze niet hinderlijk zijn voor andere personen.
ik zou het zelf heel erg vervelend vinden als iemand zou vallen door mijn hond eerlijk gezegt.. en ik kan dat in je verhaal helemaal niet opmaken? "


Natuurlijk vind ik het wel erg. Ik vind het alleen ten eerste al erg vreemd dat als dit je al vaker overkomen is je dan nog steeds op precies dezelfde manier een losloopgebied in fietst, en ook precies hetzelfde handelt.. En ook dat ik in het eerste telefoontje alleen een broek hoeft te vergoeden, en na het tweede telefoontje ineens een complete waslijst.

Ik snap dat mijn hond fout geweest is, maar ik vind ook dat ze zelf nogal dom geweest is, door gewoon weer een losloopgebied in te fietsen, waar je al vaker hetzelfde overkomen is.

honden page profiel judithjudith

honden foto van judith

tja.. misschien heeft ze nu juist die hele waslijst opgegeven omdat ze het zat is gworden om steeds achterna te worden gejaagd door honden.

waarom is het dom dat zij daar doorheen fietst? ze heeft toch het volste recht!!!!

honden page profiel D&GD&G

honden foto van D&G

Verzekerings werk van maken of niet, de "schade" moet gewoon vergoed worden.
Het is immers gekomen door jou hond.
En er zijn altijd wel mensen die er een slaatje uit willen slaan, maar dat is niet anders.

Succes met het oplossen daar van.

honden page profiel SharaShara

" Ze haalt wel alles uit de kast, echt flauw hoor.

Van de formaliteiten weet ik niks, daar kan ik je niet mee helpen.
Wellicht iemand anders wel.
Maar kan ze jou eigenlijk wel ergens toe verplichten? Wat als je niets betaalt?
Jij deed eigenlijk niets verkeerd daar toch?

Te weten als ze gewoon gestopt was, was er niets aan de hand geweest.
Je hond even vrolijk gedaan en jij had hem kunnen aanlijnen.
Geen hondenmens dus!!!  ;-) "


Ik denk wel dat ze me soort van kan verplichten, mijn hond is fout geweest, ik heb dit toegegeven. Ik zou heel flauw kunnen ontkennen, nee mevrouw was mijn hond niet, maar dat zou heel kinderachtig zijn, dus dat doe ik zeker niet.
Ik snap inderdaad ook niet waarom ze zo ontzettend hard ging fietsen. Mischien omdat ze bang voor honden is? Fiets dan het gebied niet in is mijn gedachte. Wist ze niet dat het een losloopgebied was? Jazeker wel, ze is vaker achterna gezeten daar..

Ik ben eigenlijk van plan om haar te bellen en te zegggen dat het eigen risico van mijn verzekering zo hoog is dat het geen nut heeft de verzekering erbij te halen. En dat ik van plan ben alleen haar broek te vergoeden, omdat dat is wat ze in eerste instantie vroeg. Ik vind niet dat ik onkosten hoeft te vergoeden voor de keren dat zei vragen aan de dokter had waar ze heen is gereden om dat te vragen, ze had ook gewoon even kunnen bellen

honden page profiel HesciHescispeciaal aangestelde fokker

honden foto van Hesci

ik krijg heel sterk het gevoel dat ze nu de situatie wil uitbuiten.
Het bloed in de broek kan dus ook van wat anders komen

honden page profiel Rebecca & Roxy & BullitRebecca & Roxy & Bullit

honden foto van Rebecca & Roxy & Bullit

Is natuurlijk vervelend dat altijd, maar wat te doen ja ik zou een beetje twijfelen..

De vrouw had door dat jou hond achter haar aan ging, ging harder fietsen.. ze had best kunnen stoppen zodat jij erbij had kunnen komen.. Ze had de situatie dus door maar deed er niets van maar ging harder fietsen..

Nahjha het is gebeurd en zei geeft aan dat het niet erg is dat het vaker gebeurd... oke nou vervelend voor de mevrouw maar is blijkbaar hard leers..
Dan komt ze vervolgens opeens met een hele waslijst..

Ik zou persoonlijk zeggen sorry mevrouw ik vindt het heel vervelend voor u en mijn excuses aanbieden maar er geen verzekeringswerk van maken en ook niet uit mijn eigen zak betalen.

honden page profiel Machtel, Romeo en Luca +Machtel, Romeo en Luca +

honden foto van Machtel, Romeo en Luca +

Heb je geen rechtsbijstandverzekering ? Die kun je bellen en je problemen telefonisch
voorleggen. Die weten wat je kunt en niet kunt.
Ik ben bang dat je toch aansprakelijk zult worden gesteld.
Als je nu al zegt, dat jouw hond hieraan schuld is, zal de schuld altijd bij jou gelegd worden.
Daarom zou ik de rechtsbijstand bellen en als je die niet hebt, het buro voor rechtshulp.
Volgens mij is het eerste uur sowieso gratis.

honden page profiel SharaShara

" tja.. misschien heeft ze nu juist die hele waslijst opgegeven omdat ze het zat is gworden om steeds achterna te worden gejaagd door honden.

waarom is het dom dat zij daar doorheen fietst? ze heeft toch het volste recht!!!! "


Je mag het ook melden zonder heel veel uitroeptekens hoor.. Komt iets vriendelijker over.

Ze heeft het volle recht om daar te fietsen. Ik heb daar ook het volle recht om daar te lopen. Ze fietste er alleen niet normaal, ik kan me gewoon heel erg goed voorstellen waarom ze al zo vaak achterna gezeten is door honden. Mijn hond heeft dit nooit eerder gedaan, hij vind fietsers helemaal niet leuk normaal gesproken.

Ik vind het gewoon niet doordacht van haar dat ze weer op dezelfde manier door dat gebied fietst als ze daarvoor ook deed toen ze achterna gezeten werd, en daarbij dat ze niet in 1 x kan melden wat voor kosten ze vergoed wil hebben, maar dat ze hoort dat ik de verzekering gebeld heb, en er ineens een hele waslijst bij komt, dat had ze gewoon de eerste keer kunnen melden., Ik heb nu een beetje het idee dat ze het alleen maar doet omdat ze het toch wel vergoed krijgt..

honden page profiel SharaShara

" Heb je geen rechtsbijstandverzekering ? Die kun je bellen en je problemen telefonisch
voorleggen. Die weten wat je kunt en niet kunt.
Ik ben bang dat je toch aansprakelijk zult worden gesteld.
Als je nu al zegt, dat jouw hond hieraan schuld is, zal de schuld altijd bij jou gelegd worden.
Daarom zou ik de rechtsbijstand bellen en als je die niet hebt, het buro voor rechtshulp.
Volgens mij is het eerste uur sowieso gratis. "


Nee ik persoonlijk heb dat niet. Ik heb nooit iets eigenlijk, daarom was ik bijvoorbeeld ook niet eens op de hoogte van mijn eigen risico bij de verzekering. Om het zo ver te gaan zoeken vind ik ook weer wat ver gaan, ik weet dat mn hond fout is, dus als ik verplicht wordt, vergoed ik ook gewoon. Alleen krijg ik erg het idee dat ze me gewoon aan het uitbuiten is.

honden page profiel SharaShara

Ik vind jullie meningen lezen wel even fijn.

Ik had zelf het idee dat het mischien fout zou zijn om te weigeren alles te vergoeden, aangezin mijn hond toch echt gewoon fout was om acher haar aan te rennen.

Ik bel haar straks gewoon even op en zeg haar dat mijn verzekering hiervoor niet ingeschakeld kan worden omdat mijn eigen risico te hoog is, en dat ik daarom uit eigen zak haar broek wel wil vergoeden, en dat de andere kosten toch echt voor eigen rekening zullen zijn, aangezien ik niet helemaal achter de manier van doen sta.

Ik zat eerst te denken om haar ook de tip te geven in het vervolg niet meer als een hert door een losloopgebied te fietsen, maar dat is dan ook weer een beetje flauw van mezelf mischien, dan lees ik haar bijna de les...

Ik hoop alleen dat ze er wat van zal leren, want het is een beetje dom om het elke keer weer hetzelfde aan te pakken.

honden page profiel Rebecca & Roxy & BullitRebecca & Roxy & Bullit

honden foto van Rebecca & Roxy & Bullit

Zou denk hetzelfde doen als je hier zegt, ik geef je groot gelijk.

honden page profiel  Tosca en ik Tosca en ik

honden foto van  Tosca en ik

Ik weet niet wat voor een hond je hebt, maar als er een vreemde hond achter mij aan zit zou ik ook harder fietsen....die vrouw wist niet dat jou hond niets zou doen.
Wat betreft de schade, ik zou die broek vergoeden en zou eens vragen waar dat bloed vandaan kwam...zeg dat je de situatie uitgelegd heb aan de verzekering en dat die de broek willen vergoeden, ritjes naar de huisarts niet....zij kan niet bewijzen dat ze met de auto daar natoe is geweest, ze kan wel op de fiets gegaan zijn...

honden page profiel SharaShara

" Zou denk hetzelfde doen als je hier zegt, ik geef je groot gelijk. "


Dankje. Fijn om te lezen.
Ik snap ook best dat mensen zeggen dat ik gewoon volledig moet vergoeden, mijn hond was fout Punt.

Maar in eerste instantie hoeft ik niets te vergoeden, het was goed het gebeurde haar vaker, daarna moet ik een broek vergoeden, en daarna ineens een hele waslijst?

Ik heb al gevraagd of ze mij aan kunnen geven wat de broek gekost heeft, dit konden ze wel, dus dan vergoed ik dat deels of volledig gewoon.

honden page profiel SiberienneSiberienne

honden foto van Siberienne

Ik zou denk ik het via de verzekering spelen - toch omdat het anders wel eens zou kunnen zijn dat deze mevrouw terug blijft komen. Wie weet blijkt volgende week de trapas van haar fiets kapot en belt ze weer omdat dit misschien nog van die val komt etc etc. Met verzekering zet je er een lekkere buffer tussen.

Ik kan mij voorstellen dat je als niet hondenmens harder gaat fietsen als er een vreemde hond achter je aan komt. Je kan deze mevrouw toch op vriendelijke toon di proberen uit te leggen? Dan zeg je bv dat je het heel vervelend vind wat er gebeurd is en da je haar graag zo willen helpen het een volgende keer te voorkomen bij andere honden. Of je haar een tip mag geven? En dan kun je haar vertellen waarom ze beter minder hard ipv harder kan fietsen.

Succes!

Mireille

honden page profiel pienpien

honden foto van pien

Vervelende situatie, te meer omdat ze in eerste instantie er geen punt van maakt en later alsnog 'schade' gaat claimen.

Ik zou,met tegenzin, de schade betalen.
Want hoe je het ook bekijkt, jij bent wel aansprakelijk.

honden page profiel Ina, Misty en AysaIna, Misty en Aysa

honden foto van Ina, Misty en Aysa

"

Ik hoop alleen dat ze er wat van zal leren, want het is een beetje dom om het elke keer weer hetzelfde aan te pakken. "



Wat je verzekeringstechnisch wel of niet gaat doen moet je zelf weten, ik vind het alleen wel raar dat een aantal hier vinden dat ze, of daar niet had moeten fietsen, of had moeten stoppen!?!

Waarom..., ze mag daar toch fietsen.
Misschien moet ze anders wel kilometers om fietsen naar huis of werk....., al oefent ze voor de Olympische spelen van 2028..., moet zij weten.
Of het slim is, misschien niet, maar de vraag is, wie is er fout..., en dat is de honden eigenaar.

Niet netjes, mocht ze er een slaatje uit willen slaan, maar de kosten zijn gemaakt, dus de veroorzaker moet betalen.

honden page profiel Rox & FarahRox & Farah

honden foto van Rox & Farah

Ik vind haar manier van doen erg flauw, maar om nu te zeggen dat zij maar niet meer zo hard moet fietsen ook een beetje belachelijk.

Hond hoort bij wet ten alle tijden onder appel te staan. Als het een schooluitje was met allemaal hysterisch gillende en rennende kinderen, moeten die dan ook maar niet op uitje gaan? Zijn ook genoeg honden die daar door getriggerd kunnen worden.

honden page profiel SharaShara

"


Wat je verzekeringstechnisch wel of niet gaat doen moet je zelf weten, ik vind het alleen wel raar dat een aantal hier vinden dat ze, of daar niet had moeten fietsen, of had moeten stoppen!?!

Waarom..., ze mag daar toch fietsen.
Misschien moet ze anders wel kilometers om fietsen naar huis of werk....., al oefent ze voor de Olympische spelen van 2028..., moet zij weten.
Of het slim is, misschien niet, maar de vraag is, wie is er fout..., en dat is de honden eigenaar.\

Ze mag daar inderdaad fietsen, daarom vind ik het ook wat flauw van mezelf om haar op haar hard fietsen aan te spreken, aan de andere kant: ze is vaker achterna gezeten, wat ik me heel goed voor kan stellen, omdat ze wel echt heel erg hard langs kwam scheuren.
Daar fietsen vanwege je werk naar huis, dat doe je zoiezo niet, je komt daar niet thuis namelijk. Het is een landelijk gebied dat aan alle kanten doodloopt, op de kant na waar je erin kunt, en die kant ging ze niet op.
Niet netjes, mocht ze er een slaatje uit willen slaan, maar de kosten zijn gemaakt, dus de veroorzaker moet betalen. "


honden page profiel HesciHescispeciaal aangestelde fokker

honden foto van Hesci

Wat hebben jullie afgesproken op het moment dat ze was gevallen?
Ik zou als ik jouw was niet te makkelijk de broek gaan betalen hoor
Dadelijk komt ze met weer iets anders
Laat je geen oor aannaaien!

honden page profiel SharaShara

Ik heb trouwens een Berner sennen, niet een hond waar je erg snel bang van wordt dus. Alhoewel ik me best voor kan stellen als je geen hondenmens bent, dat je alsnog bang voor hem zou kunnen zijn hoor, ze kent mijn hond immers niet.

De reden waarom ik het hele topic startte heeft de reden dat ik de manier van schade verhalen gewoon erg vreemd vind. Eerst niet, dan 1 ding, en dan een hele waslijst. Was vanaf begin duidelijk geweest en had gezegd: ik bekijk de schade straks even en laat je wel weten of ik iets vergoed wil hebben, dan had ik niet moeilijk gedaan, mijn hond was gewoon fout, ook al fietste die vrouw alsof ze sneller wilde dan het licht, en vind ik dat ontzettend dom.

Ik ben best bereid schade te vergoeden, maar zoals meer mensen hier zeggen: wat komt er hierna? Heeft ze dan nog iets gevonden wat ik wel even kan vergoeden? Verwacht ze dat ik een geldboompje ga planten speciaal voor haar omdat mijn hond fout was?

Ze geeft zelf toe dat dit haar vaker gebeurt, pas je manier van doen dan aan. Hondenbaasjes horen hun hond inderdaad in een losloopgebied gewoon onder appel te hebben, en dat hebben wij normaal gesproken altijd, maar dat je hond op zo'n moment even twijfelt en kiest om niet te luisteren kan ik me best voorstellen. Ik ben na de tijd vaker naar dit gebied geweest, en heb mijn hond het gehele stuk aan een lange lijn gehad, zodat ik hem tegen zou kunnen houden als hij weer wil, maar hij kijkt niet eens naar de voorbij komende fietsers, de reden: Ze fietsen gewoon rustig voorbij..

honden page profiel Rebecca & Roxy & BullitRebecca & Roxy & Bullit

honden foto van Rebecca & Roxy & Bullit

" Ik heb trouwens een Berner sennen, niet een hond waar je erg snel bang van wordt dus. Alhoewel ik me best voor kan stellen als je geen hondenmens bent, dat je alsnog bang voor hem zou kunnen zijn hoor, ze kent mijn hond immers niet.

De reden waarom ik het hele topic startte heeft de reden dat ik de manier van schade verhalen gewoon erg vreemd vind. Eerst niet, dan 1 ding, en dan een hele waslijst. Was vanaf begin duidelijk geweest en had gezegd: ik bekijk de schade straks even en laat je wel weten of ik iets vergoed wil hebben, dan had ik niet moeilijk gedaan, mijn hond was gewoon fout, ook al fietste die vrouw alsof ze sneller wilde dan het licht, en vind ik dat ontzettend dom.

Ik ben best bereid schade te vergoeden, maar zoals meer mensen hier zeggen: wat komt er hierna? Heeft ze dan nog iets gevonden wat ik wel even kan vergoeden? Verwacht ze dat ik een geldboompje ga planten speciaal voor haar omdat mijn hond fout was?

Ze geeft zelf toe dat dit haar vaker gebeurt, pas je manier van doen dan aan. Hondenbaasjes horen hun hond inderdaad in een losloopgebied gewoon onder appel te hebben, en dat hebben wij normaal gesproken altijd, maar dat je hond op zo'n moment even twijfelt en kiest om niet te luisteren kan ik me best voorstellen.  Ik ben na de tijd vaker naar dit gebied geweest, en heb mijn hond het gehele stuk aan een lange lijn gehad, zodat ik hem tegen zou kunnen houden als hij weer wil, maar hij kijkt niet eens naar de voorbij komende fietsers, de reden: Ze fietsen gewoon rustig voorbij.. "
;-);-)

Jou hond was fout, nou dat is duidelijk voor iedereen.. kon jij er wat aandoen?? Nee.. Tuurlijk hoort een hond onder apél te staan, maar neem aan dat hij dit verder wel altijd is..

Ik zou precies hetzelfde scheven hebben, niet zeggen oke mevrouw ik vergoed uw wasslijst kom maar op met de rest!! Nee, je was erbij toen de vrouw viel en hebt haar gesproken, je geeft het zelf heel netjes aan... dan had ze moeten zeggen dat ze thuis rustig de schade ging bekijken en het jou dan doorgaf, dan had de gehele situatie anders en acceptabel geweest.
Ik zou het ook niet accepteren als ze achteraf opeens met hier en daar wat schade komt verhalen, misschien is ze onderweg naar huis wel nog een keer gevallen of tegen een boom aangereden weet jij veel?
Weet ook niet of jij achteraf nog aansprakelijk bent, wie weet wat er onderweg naar huis is gebeurd en verhaalt ze de schade op jou, vind ik niet acceptabel.

honden page profiel  Tosca en ik Tosca en ik

honden foto van  Tosca en ik

Dat is toch een aardig grote hond:-D zou daar zelf ook van schrikken in eerste instantie....nou ben ik niet snel bang aangelegd, maar snap haar reactie wel.
Je zou je eigen in kunnen laten lichten over het ...wat als ze hierna met nog meer komt.
Als je die broek zelf wil vergoeden, geef het dan niet handje contantje, maar via de bank, dan heb je bewijs als ze later met nog meer komt.

honden page profiel LoetjeLoetje

honden foto van Loetje

Ik kan me voorstellen dat deze mevrouw geen honden mens is en dus niet weet dat ze beter had kunnen stopen. Misschien is ze ook niet zo assertief en heeft ze je op aandringen van iemand anders gebeld.Zo zou ik me in haar kunnen verplaatsen, niet dat ik het zelf zo zou doen ;-)

Ik vind wel dat je een vergoeding zou moeten betalen. Misschien kun je haar 100 euro geven. Als ze daar niet mee akkoord gaat zou ik om alle bonnetjes vragen en anders niet betalen. Natuurlijk is het jou schuld, maar zeker niet zomaar betalen.

honden page profiel SharaShara

" Dat is toch een aardig grote hond:-D zou daar zelf ook van schrikken in eerste instantie....nou ben ik niet snel bang aangelegd, maar snap haar reactie wel.
Je zou je eigen in kunnen laten lichten over het ...wat als ze hierna met nog meer komt.
Als je die broek zelf wil vergoeden, geef het dan niet handje contantje, maar via de bank, dan heb je bewijs als ze later met nog meer komt. "


Haha, ik snap dat wel hoor. Ik zie hem natuurlijk vanaf pup, en het is mijn grote knuffelbeer, en zo zien veel mensen hem ook. Ik ken echter wel 1 iemand die weigert onzze tuin in te komen wanneer de hond losloopt, maar dat heeft meer met zijn angst voor honden over het algemeen te maken.

Waar zou ik me kunne laten inlichten dan? Ik heb hier ook over gedacht, maar ik heb geen idee waarik dat zou kunnen doen.

Als ik geld overmaak doe ik dat zoiezo via de bank, contant ben ik geen voorstander van.

Ik heb mn besluit wel gemaakt, ik ga even nadenken hoe ik het handig en netjes breng.

honden page profiel SharaShara

" Ik kan me voorstellen dat deze mevrouw geen honden mens is en dus niet weet dat ze beter had kunnen stopen. Misschien is ze ook niet zo assertief en heeft ze je op aandringen van iemand anders gebeld.Zo zou ik me in haar kunnen verplaatsen, niet dat ik het zelf zo zou doen ;-)

Ik vind wel dat je een vergoeding zou moeten betalen. Misschien kun je haar 100 euro geven. Als ze daar niet mee akkoord gaat zou ik om alle bonnetjes vragen en anders niet betalen. Natuurlijk is het jou schuld, maar zeker niet zomaar betalen. "



Ik heb al om bonnetjes gevraagd, ze kon alleen niets geven. Van een broek mocht ik toch echt niet verwachten dat er nog een bon was ?!?! Toen zei ik ook dat ik dat best begrijp ik zou ze zelf ook niet bewaren, dus ik heb haar gevraagd of ze iets vergelijkbaars zou kunnen laten zien uit een online winkel.Dat kon ze wel en zou ze toesturen, alleen heb ik nog niets gezien..

honden page profiel SharaShara

Nou, ik ga eens aan het werk :-)

Het wordt tijd!

Ik ga even nadenken over hoe ik het het beste kan brengen, maar ik ga niet alles zomaar vergoeden.

Fijn om even verschillende meningen te lezen, dat jullie ook hetzelfde denken.

Ik snap heel goed dat mevrouw geschrokken is, en dat ik mijn hond in de hand moet hebben, en vind daarom zeker wel dat ik in ieder geval een deel schade op me moet nemen. De schade die ze in haar eerste telefoontje meldde zal ik dan ook gewoon gaan vergoeden, de rest wat erbij komt, dat is voor haar zelf.

Ik denk dat ik daarmee netjes handel.

Ook ga ik even nadenken of ik haar de tip kan geven om de volgende keer iets voorzichtiger te fietsen zodat het haar niet nog eens zal overkomen. Want voor haar is het vervelend, maar voor de hondenbaasjes zeker ook!

Dankjullie wel voor jullie meningen:-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mijn hond achter fiets aan, wat vinden jullie? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 3 12 3
Volgende forumvraag: staffies speelochtendtje
^