Hallo~!
Ik zit met een probleem. Ik wil in de toekomst (over 2 jaar of misschien wel over 5 jaar) naar het buitenland gaan voor een studie. Het is ook goed mogelijk dat ik na mijn studie daar nog een aantal jaren blijf.
maar. Ik heb een hele lieve hond die in oktober 2 jaar wordt en hij is ongeveer 10 kg zwaar. Hij heeft echter ook verlatingsangst. Telkens als ik de deur uitloop om voor een tijdje weg te zijn gaat hij huilen. Er zijn dan nog zelfs mensen binnen.. stel je voor hoe erg het is als hij helemaal alleen is. Hoe moet dat als ik hem straks wil meenemen? Hij is jong en het is toch echt mijn hond. Ik ga hem niet achterlaten, dan zie ik hem misschien nooit meer terug... :(
Bij de KLM zijn ze wel gespecialiseerd. Mijn hond wordt met zijn 10 kg geteld als bagage, maar ze krijgen wel eten en drinken op tijden dat ik dat heb aangegeven. Maar ik zal hem niet kunnen zien tijdens de reis.
De reis staat trouwens gepland naar Japan. Een verre reis dus. D:
Ik heb nog geen kennel, maar mijn idee is dus wel een aan te schaffen en hem alvast daarop te wennen en te trainen. Maar ik heb het gevoel dat dat niet genoeg is... Ik wil er zeker van zijn dat hij zich op zijn gemak voelt. We zijn toch een aantal uren bezig.
Iemand ideeën hoe ik hem rustig aan de andere kant van de wereld kan krijgen? Mening, tips, ideeën, ervaringen.. alles is welkom!



3 doggies




)



