zere poot

4 reacties

Anoniem (gast)

1 augustus 2012, 09:30

Hallo

mijn pup is gisteren tijens spelen tegen de deur gerend met haar linker voorpoot nu loopt ze wat mank, ik laat har u niet veel lopen en veel rusten als erger wordt dierenarts

nu kreeg ik uit omgeving van je kan voor de pijn ook een paracetamol geven nu is mijn vraag is dat ook echt zo ??

groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "zere poot" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Nooit paracetamol voor honden. Dit kan zelfs dodelijk zijn. Ga voor een goede pijnstiller als dit nodig mocht zijn even naar de DA Zou ik trouwens toch doen als de hond mankt. Er kan ook iets gebroken zijn!

Suzetje

1 augustus 2012, 09:34

Bij twijfel altijd een dierenarts raadplegen. Je kan ze over het algemeen eerst even bellen en het uitleggen. Mocht een bezoekje nodig zijn krijg je dat vanzelf te horen.

Iris + Shira! en Bibi!

1 augustus 2012, 12:48

Met een pijstiller voelen dieren geen pijn meer, dat is natuurlijk de bedoeling van pijstillers, maar hun lichaam geeft dus geen signaal meer af dat ze even rustig aan moeten doen:

"hee als ik lig heb ik geen pijn, als ik rondren en spring heb ik wel pijn, nou dan ga ik maar even liggen..."

en dat is natuurlijk de boeling, even rustig aan en mocht het niet snel over zijn even naar de DA.

Anoniem (gast)

1 augustus 2012, 15:00

Bedankt allemaal dacht al dat paracetamol niet goed zou zijn weet niet hoe die mensen erbij komne maarja.
Ik doe zeker rustig aan met har en kijk het even aan wordt het niet snel beter dat ga ik zeker naar dierenarts met haar.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "zere poot" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^