Vito is oud geworden. Natuurlijk zag je haar toch wat ouder worden de afgelopen jaren maar de klap die ze in april kreeg heeft er goed ingehakt. Het is wonderbaarlijk te noemen dat ze toch nog zo bijtrok. Anderhalve week terug zakte ze weer door haar achterpoten en had ze weer, zij het in lichte mate, de zelfde symptomen. Ze is nu echt oud. Ze wil zo graag maar het gaat niet meer Ik rij 's morgens met haar naar het strandje (lopen is te ver, hoewel ze het denk ik wel zou proberen) en daar speelt ze dan met haar bal in het zand. Lekker even op dat ding stampen totdat hij onder het zand zit en dan weer opgraven.
Ze slaapt veel en diep. Ze wordt niet meer wakker wanneer ik boven in bad ben geweest en benenden kom. Het vaste ritueel van spelen met mij met de bal na het eten is niet meer dan een poging. Vanavond wilde ze gelijk na het eten (ik eet vaak bij mijn moeder, hier vlakbij) naar huis. Dat was voorheen pas veel later als ze iets moest doen.
Nu kreeg ik onlangs bericht dat het weer tijd voor de inentingen was. Ik twijfel alleen of ik dat nu wel moet doen. Ik ben eigenlijk bang dat dit te veel van haar vergt. Ze is hier altijd toch een dagje van uit de roulatie geweest in het verleden.
Hoe denken jullie daarover?



3 doggies



