Bruine rand boven tand niet weg te krijgen

72 reacties · pagina 2 van 3

bianka, ik stuur je een prive mailtje met het adres, en de mail van hun, telefoon nr. erbij, bestellen kan, en ze bezorgen ook.

tandverzorging van cdVet. ze hebben het in hun assortiment. :-D en is in voorraad. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bruine rand boven tand niet weg te krijgen " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

mijn fout. moet ook duidelijker zijn. dit is dan echt internet, was je bij mij thuis, had ik het potje laten zien, excuses toch op zijn plaats van mij, nimmer zal ik schoonmaak middelen aan bevelen voor dieren.


Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 3 juli 2012, 20:52 3 doggies

dan nog even.....ik ben nu toch bezig. :-D

ook is er een mondhygiene spray voor honden, ook dat is zeer doeltreffend. ook een natuurlijk product voor de hygiene van het muil voor een gezonde muilfora {staat zo beschreven in het boekje}

verzorgt de tanden en het tandvlees, beschermt tegen tandplak en tandsteen, verwijdert geur van slechte adem en ondersteunt de natuurlijke muilfora.

zal het wat uitgebreide hier neer zetten, zo dat er geen misverstand ontstaat., O-)

bacterieen en schimmels vormen dikwijls een muilfora {zo staat het er} die de gezondheidstoestand negatief beinvloenden. tandvleesontsteking, rot in het muil, tandsteen , ook verlies van tanden zijn vaak het directe gevolg, gebrek aan eetlust.

pijn in de muilregio {staat er} onaangename geur, maar ook in het lichaam verspreide ziekte verwekkers zijn helaas geen rariteit.
dus is een optimale verzorging van het muilhygiene vooral bij gevoelige dieren een belangrijke bijdrage voor de gezondheid en het welzijn van het dier.

samenstelling, zal het er netjes bijzetten.

wat van grenen kernhout, calendulaolie, wierookolie, natuurlijke emulgator.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 3 juli 2012, 22:16 3 doggies

nee , ik heb de samenstelling er bij gezet. dat zit er niet in.



dat spul.....is tandverzorging van cdVet. een natuurlijk produkt. de samenstelling van beiden, de spray en de , bijna weer JIF gezegd... :'( de pot met pasta, daar staat de samenstelling van op het topic hier, kijk even.

miny

gewijzigd 9 juli 2012, 09:06 3 doggies

onze rex van al 8 en half heeft ook veel tandsteen.hij heeft zonder verdoving tandsteen kunnen laten verwijderen bij de da hij is er al wel 4 weg. nu hebben wij van de da een flesje met wat erin op iets alchol bassis die we 3 maal per week heel iets op de tanden met een watje moeten zachtjes wrijven en zowaar het vieze tandsteen valt er zo af.

Cgoedgekeurde fokker

3 juli 2012, 22:28 3 doggies

Als het hardnekkig tandsteen is kan je dit alleen laten verwijderen bij de DA of een trimsalon, die weten hoe dat op een professionele wijze te verwijderen. Een bot kan je geven, wel een stevige en niet van die Dentatsix dingen waar ze amper op hoeft te kauwen.

@Willemijn; Heet dat spul van CDvet dan ook Jif? Of lijkt het er op qua uiterlijk en noem je het daarom zo?

Noella en Igor

3 juli 2012, 23:02 3 doggies

Even reageren op het misverstand van Willemijn. Hadden jullie haar reactie goed gelezen hoefde die rode pijl niet. Want het schoonmaakmiddel noemt cif en niet jif  .
Sorry hoor maar juist is juist ; En ik was er al zeker van dat Willemijn nooit haar hond iets verkeert zou toedienen. Had alleen de topic pas gezien.en een beetje te laat om snel te reageren.

Denk eerder ook aan een verkleuring ,mijn echtgenoot heeft dat ook gehad en dat is bij de tand arts er af gefreest,wel niet goed voor de glazuur want die word dan ook beschadigd . bij mijn hond zou ik het zo laten. maar ja als je het perse weg wil hebben bestaan er dus middeltjes genoeg heb ik hier gelezen

Het beste nog ermee en zoete groetjes(ben nog aant'snoepen) ook niet goed voor mijn tanden .:-D

Simone, Cody en Flynn

3 juli 2012, 23:07 3 doggies

Noella, Willemijn is net zoals iedereen hier een gewoon persoon op HP. Ook zij kan fouten maken. Als zij dus verkeerd advies geeft, (wat wel zo was in het bericht omdat ze het niet duidelijk schreef) krijgt ook zij een ''oneens'' beoordeling. Geen vriendjespolitiek. Gewoon feiten.

Irene Emma.

3 juli 2012, 23:21 3 doggies

Het kan zijn dat het tandvlees zich terug trekt,ik zou zeker de DA er naar laten kijken
voordat je dingen doet die niet goed zijn.
Wacht niet te lang het kan een tandvlees ontsteking zijn.Daar moet echt even naar gekeken worden.

Noella en Igor

3 juli 2012, 23:38 3 doggies

" Noella, Willemijn is net zoals iedereen hier een gewoon persoon op HP. Ook zij kan fouten maken. Als zij dus verkeerd advies geeft, (wat wel zo was in het bericht omdat ze het niet duidelijk schreef) krijgt ook zij een ''oneens'' beoordeling. Geen vriendjespolitiek. Gewoon feiten. "


O jee geen vriendjespolitiek? Maak ik die indruk dan? ik zei gewoon toch maar dat het cif noemt en niet jif
Ik weet dat willemijn heel veel de juiste antwoorden geeft en dat ik der al veel van geleerd heb;en dat ze haar hond nooit schoonmaak middel zou geven. mag ik dit dan al niet zeggen dan? En vriendjes politiek neen hoor . dan ken je me niet goed want ik zie hier iedereen even graag.
Moest het je toch nog niet overtuigen maak ik hierbij mijn exuzes
lieve groeten Noella igor en ....Billie+

Noella en Igor

3 juli 2012, 23:42 3 doggies

En Simone en cody julllie staan toch ook op mijn vrienden lijst ,dat betekend toch dat ook jij mijn vriend bent, ja toch.

Cabasjagoedgekeurde fokker

3 juli 2012, 23:46 3 doggies

Bij plak kun je nog wel poetsen of miss spraytjes gebruiken.
Maar tandsteen....helpt dat alles echt niet.
Je zult dan bij je da navragen of een trimsalon...ik zou voor het laatste gaan.
Een da verkoop allerlei dibgen...dit doet hij eerst voor hij overgaat op reinigenen.
Heel bekangrijk is dat het randje tandvlees net boven de tand,dat dit niet rood gekleurd is dat is er een lichte ontstekingen.

Doberkiki

4 juli 2012, 00:13 3 doggies

ja hoor, Willemijn geeft JIF aan haar Bamse! hahaha...Willemijn toch ;-)

Als ik het goed heb gelezen, zit er enkel het poeder in om te schuren, de rest is vulsel voor de geur...

Gelukkig heeft ze het goed kunnen duiden, de rust mag weerkeren!

Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.

4 juli 2012, 00:34 3 doggies

Beste Noelle en Igor even ontopic. cif hete vroeger jif het is het zelfde schuurmiddel alleen de naam is veranderd, Willemijn bedoelde het goed maar moet nadenken jif was dus vroeger een schuurmiddel wat nu dus cif heet . door deze kleine foutjes ontstaat er dus verwarring gelukkig heeft Willemijn het recht gezet . groeten Hein.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 4 juli 2012, 07:30 3 doggies

ja caitlin.......het is een potje, als je het opent is het wit, spierwit, ruikt eigenlijk naar niets.

het is een smeersel wat er uit ziet als jif, ik smeer het een beetje op haar tanden, en poetst daarmee met een borstel, maar een doekje verbandgaasje om je vinger is ook een aanbeveling.

en tandsteen is wat anders dan tandplak. ik gebruik het al heel erg lang, zeker twee jaar, vandaar dat ik die naam gebruik, {zal het niet meer doen }

Cindy

gewijzigd 4 juli 2012, 08:09 3 doggies

" Even een vraagje over dat spul, zit er ook xylitol in? 
Want dat is giftig voor honden (link naar tekst) maar ondanks dat zit het wel in een goedje wat je in het drinkwater van je hond en kat kan doen voor een goede adem. (Dit is een topic over die waarschuwing) "

Ja xylitol is giftig! Dat zit ook in ik kan ff niet op de naam komen is dacht ik van virbac is groen spul wat je door de drinkbak kan doen! Wij hebben t ooit geprobeerd toen kwam ik erachter dat xylitol giftig dus niet meer gekocht bij onze dierenarts! Overigens werkte t ook niet!! Het zou tandplak niet moeten verergeren en stank verdwijnt nou niet dus!

Shanti

4 juli 2012, 08:54 3 doggies

Bedoel je vet aquadent? Dat habben wij ook, maar omdat we sowieso niet het idee hebben dat het hielp geven we het niet meer.

Cindy

4 juli 2012, 10:35 3 doggies

" Bedoel je vet aquadent? Dat habben wij ook, maar omdat we sowieso niet het idee hebben dat het hielp geven we het niet meer. "

Ja dat is hem!! Hier hetzelfde wij vonden ook niet dat het hielp!

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 4 juli 2012, 11:40 3 doggies



het vraagt om een foto...dit is het.

wat op een tandenborstel, of doekje, je vingertop er doorheen, en dat op de tanden wrijven, en het is geen wondermiddel, maar het helpt, ook tegen het voorkomen van tandsteeen.


dogfriend

5 juli 2012, 19:00 3 doggies

" Ik heb via een site een tandkrabbertje gekocht.
Hiermee haal je heel makkelijk de bruine rand weg.
Natuurlijk wel eerst oefenen met je hond voordat je dit gaat doen, en niet teveel in 1 keer.

Heb toevallig deze week Cody zijn tanden ermee gedaan. Zijn gebit is nu weer mooi wit. "


ik ook bij www.hondenoutlet.nl erg fijn:-)

Sophietje **** rip Taat*****

5 juli 2012, 19:25 3 doggies

Ik zelf zou als je het zelf niet met een krabbertje weg kan halen het laten verwijderen bij de da
Daarna kan je het altijd goed gaan bij houden met een tanden borstel
Wat ook heel goed helpt is een goed bot geven dentasicks stelt helemaal niks voor

....goedgekeurde fokker

5 juli 2012, 23:00 2 doggies

Absurd dat er Jif aangeraden wordt als schoonmaakmiddel voor de tanden... dit product wordt in de horeca zelfs verboden! Zijn we aan het tandenbleken mensen? Wat is de volgende stap, anusbleken of toch maar een botox voor de honden?

Een hondengebit houd je gezond door je hond te laten kluiven om een bot van natuurlijk materiaal en door de hond goed voor te geven. 9 van de 10 honden hebben dan niet gebitsproblemen.

Wordt een beetje obsessief dat gepoets en gefrunnik... om nog maar te zwijgen van de nutteloze suplementen die hier om de oren vliegen... :-(

Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

5 juli 2012, 23:07 3 doggies

" Absurd dat er Jif aangeraden wordt als schoonmaakmiddel voor de tanden... dit product wordt in de horeca zelfs verboden! Zijn we aan het tandenbleken mensen? Wat is de volgende stap, anusbleken of toch maar een botox voor de honden?

Een hondengebit houd je gezond door je hond te laten kluiven om een bot van natuurlijk materiaal en door de hond goed voor te geven. 9 van de 10 honden hebben dan niet gebitsproblemen.

Wordt een beetje obsessief dat gepoets en gefrunnik... om nog maar te zwijgen van de nutteloze suplementen die hier om de oren vliegen... :-( "

Als je nu eerst eens alle reacties doorleest voor je commentaar geeft dan zie je dat het raadsel van de "jif" al is opgelost door Willemijn.

....goedgekeurde fokker

5 juli 2012, 23:09 1 doggies

Ik lees hier al een paar jaar op het forum mee en weet dat het met grote regelmaat aanbevolen is... Niet zo maar 'oeps' dus

J&S

5 juli 2012, 23:38 3 doggies

" Absurd dat er Jif aangeraden wordt als schoonmaakmiddel voor de tanden... dit product wordt in de horeca zelfs verboden! Zijn we aan het tandenbleken mensen? Wat is de volgende stap, anusbleken of toch maar een botox voor de honden?

Een hondengebit houd je gezond door je hond te laten kluiven om een bot van natuurlijk materiaal en door de hond goed voor te geven. 9 van de 10 honden hebben dan niet gebitsproblemen.

Wordt een beetje obsessief dat gepoets en gefrunnik... om nog maar te zwijgen van de nutteloze suplementen die hier om de oren vliegen... :-( "


Niet voor iedere hond is kluiven genoeg, dan is het juist prima om het gebit extra te verzorgen. Dat lijkt me namelijk verstandiger dan eens in het half jaar een ritje naar de DA voor het verwijderen van tandplak/tandsteen.

Lise met Ruby, Naïn & Qalvin schreef het onderwerp

6 juli 2012, 01:52

Jullie spreken hier allemaal over kluif botten, maar wat voor botten zijn dit en hoe herken ik ze in de dierenwinkel?O-)

Doberkiki

6 juli 2012, 02:00 3 doggies

ik geef een bot met wat gedroogd vlees aan.
Voor een grote hond een runderdijbeen met vlees (veel werk)
Voor een kleinere hond heb je kleinere modellen (kalfs oid of ook een runderdijbeen, waarom niet)
pensstaafjes, bullepees...vind ik persoonlijk allemaal goed; ik onthou me van de commentaren over allergieën of andere...
Is het been 'op' dan doe je het weg, anders beginnen ze aan het bot en dat 'kan' versplinteren.

succes

(een been waar ze 'werk' aan hebben, is goed voor de tanden;-) knabbel)

Joke en "Sem"

gewijzigd 6 juli 2012, 10:41 3 doggies

Sem is allergische voor gevogelte en rund.

Hij krijgt KVV lam van Carnibest.
Vroeger kreeg hij brokken.
Sem heeft ook bruine randjes om de kiezen achteraan.
Ik ben al bij verschillende slagers langs geweest voor botten van lam, geit of paard.
Maar niet één slager heeft botten.

Tja wat nu????

Bijvoorbeeld lamsribben....hoe lang doet een hond daarover...kan ik die ergens anders bestellen of kopen??

Wie oh wie??...Ik woon in Rijssen, Overijssel.

Joke en "Sem"

6 juli 2012, 10:29 3 doggies

Ik bedoel dus echte kauwbotten....op een ander forum lees ik namelijk dat lamsribben zo op zijn.
Daar heeft Sem dus eigenlijk niets aan.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bruine rand boven tand niet weg te krijgen " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^