Lola (gast)
Hoi,
Ik ben van de week bij mensen thuis geweest die een new foundlander als kado gekregen hebben omdat het bij de huidige eigenaren niet goed scheen te gaan in combinatie met de andere hond. Ik kwam even kijken, maar stond een beetje versteld hoe ze met het dier omgingen. Het zat me nog steeds niet lekker dus ik dacht mischien kan ik het diertje wel helpen.
Om 1 voorbeeld te geven: als hij gekamd moet worden, en hij hapt naar de borstel slaan ze hem met de borstel in het gezicht om te bestraffen ( met van die ijzeren pinnetjes)
Zo waren er nog veel meer dingen waardoor ik eigenlijk liever niet meer daar vertrok zonder die arme pup mee te nemen.
Ik ben benieuwd of de fokker die dit hondje verkocht heeft weleens op de hoogte is van waar zijn pup nu is. Ik wil daarom proberen in contact te komen met de fokker.
De info die ik gekregen heb: Hondje is in ik dacht maart geboren, in woonplaats tilburg. De vorige baasjes, die het pupje bij de fokker vandaan hebben wonen in duiven ( gelderland ) en hadden zelf nog een klein wit hondje ( ze wisten niet zeker wat voor hondje het was )
Meer info heb ik niet gekregen, maar tis al heel wat... Kent iemand deze fokker ??












