erf honden

4 reacties

marjan & Babs

28 juni 2012, 17:39


Baal,baal,

Ik zal maar meteen met de deur in huis vallen, wat kun je doen als je met je hond aan het fietsen bent en je komt langs boerderijen met een erf hond.

Bij mij is nl. het probleem dat ze bijna altijd de weg opkomen. Ik moet dan behoorlijk veel kracht zetten om mijn hond vast te houden en overeind te blijven. Ik heb dan zoveel zin om naar de eigenaren te stappen en zeggen dat ze die ....... op het erf moeten houden.

Volgens mij moet je op de openbare weg toch gewoon met je hond kunnen fietsen zonder last te hebben van evt. erfhonden. Als ze op het erf met je mee lopen dan vind ik het geen probleem, maar meestal zijn het niet van die lieverdjes. :'(

Wie oh wie heeft er raad, want op deze manier vind ik met mijn hond fietsen niet echt leuk.

Marjan

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "erf honden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jessica

28 juni 2012, 17:43

Ik mijd het erf waar een hond van af komt.

Ik zou gewoon met de eigenaars gaan praten,
Heb ik ook gedaan een paar jaar geleden. Als ik naar school fietste liep er altijd een Jackje mee en die hapte naar mijn hielen als ik niet snel genoeg fietste.
Ik ben toen voornamelijk met die mensen gaan praten om hun hond te beschermen want hij is een paar keer bijna aangereden door een auto..
Dus misschien dat je dat argument kan aanhalen, bij mij heeft het gewerkt. Ze houden nu de poort gesloten en de honden moeten op hun terrein blijven...

Veel succes...

Lo&So

28 juni 2012, 18:03

Ik heb ze hier ook. Ik woon namelijk in DL.
Tsja mijn honden kijken er niet naar.
Ik ben er denk ik wel honderden zo niet duizenden keren langs gewandeld.
Paar rauwe frikandellen mee en elke keer belonen als ze er niet naar keek.
In het begin bleef ik gewoon op afstand staan, net zolang tot ze de andere kant op keek. Zodra ze dat deed kreeg ze een stukje frikandel.
Op een gegeven moment ga je steeds dichterbij, als ze wel keken liep ik weer terug en kreeg ze weer het lekkers als ze niet naar de honden keek.
Het heeft me een jaartje gekost maar die honden kunnen om ons heen hupsen, de mijne kijken er niet naar om.

Anoniem (gast)

28 juni 2012, 21:54

Dank jullie wel, ik ga het proberen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "erf honden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^