Vandaag precies een jaar geleden was het Noeka's laatste dag.
Er was niets aan haar te merken maar toen ik haar 's avonds zachtjes aan stootte om naar bed te gaan begon ze als een dolle te rennen en te schreeuwen.
Gezien het ook de laatste dag van mijn man zijn vakantie was lag hij al in bed.
Hij is er in aller ijl uitgekomen en hebben de DA gebeld en zijn als een speer er heen gereden.
Ook daar liep ze zo raar te doen en gezien ze al aardig blind en doof was liep ze daar overal tegen aan.
De DA heeft haar onder een roes gebracht die 6 uur zou moeten werken en hoopte dat ze weer normaal wakker zou worden, dat ze een toeval had gehad.
Maar helaas....'s nachts rond drie uur sprak ik tegen haar en heb gezegd...als het niet meer gaat meiske dan ga maar, anders knok er voor.
En 5 minuten later (dus 3 uur eerder dan de bedoeling was) begon ze weer wakker te worden en begon meteen weer in de mand te bijten...ik zag dus dat het foute boel was.
Weer de DA uit zijn bed gebeld en meteen er heen en ik wist dat dit het laatste ritje met haat zou worden.
En idd...de DA kon helaas niet anders dan ons te zeggen dat het echt foute boel was.
Ze is daar dus in de nacht van de dag waarop het zomer zou worden ingeslapen.
We hebben haar me naar huis genomen en daar heb ik haar nog gekamd en wat zitten aaien.
Rond half 10 hebben we haar naar het crematorium gebracht....maar oohhhh wat kon ik daar moeilijk afscheid nemen...ik wilde maar bij haar blijven maar het was geen doen meer....ze begint heel erg te ruiken en op te zetten.
Mijn man heeft een mooie urn uitgezocht en een weekje later was ons meiske dus weer thuis en staat hier op een voor haar speciaal plekje.
Op zich heb ik me er heel moedig doorheen geslagen wat iedereen verbaasde.
Maar ergens moest ik er vrede mee hebben, ze was 16 jaar en drie maanden oud.
Ze was een eigenzinnige Westie en ik was eigenlijk de enige die daarmee om kon gaan.
Ik hield zoveel van haar....samen met haar heb ik diepe dalen overwonnen.
En nu is het alweer een jaar geleden, een turbulent jaar waarin we Luna kochten die dus een levershunt bleek te hebben en ver voor haar eerste verjaardag al 2 zware operaties achter de rug heeft en nog niet goed is.
Ook hebben we Jessie nog....zij was een zusje van Noeka uit een nestje een jaar kater, dus zij is nu ook 16 jaar en 2 maanden.
Ik huil niet vaak meer om Noeka want ze had uiteindelijk een zéér respectabele leeftijd maar nu met het opschrijven van dit verhaal zie ik alles door een waas van tranen.....
Ik mis je nog steeds mijn eigengereide wijffie!






3 doggies









. Banjer trok heel erg aan haar riem, dus keek opeens wat ze nou wilde. En liet haar riem wat vrijer, vervolgens loop ze naar de eigenaresse toe. Gaat bij haar zitten, waarna zij haar begon te knuffelen en lieve woordjes zei. Banjer liet dat helemaal toe en vlijde zich nog extra dicht tegen haar aan. Ik dacht, huh...dit klopt niet...zo is niet naar vreemden toe. Dus vroeg; heeft u toevallig zelf een hondje? Waarna ze zei; 2 dagen geleden heb ik m'n lieverd moeten laten inslapen en ben kapot van verdriet....daarom vind ik het even fijn met haar te knuffelen. Banjer voelde haar verdriet waarschijnlijk zo goed aan, en wellicht maar misschien dit wel heel vergezocht de reden, waardoor ze de vrouw wilde troosten. Heel mooi gezicht en heel ontroerend!



