haha ik hou niet van Roze
Maar vind het wel grappig
Maar mijn teefje zou ik nooit met roze laten lopen
haha ik hou niet van Roze
Maar vind het wel grappig
Maar mijn teefje zou ik nooit met roze laten lopen
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Had ik dit toch maar bijna voor mijn hond gekocht..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
haha,
Pim heeft die bovenste ook gehad toen we hem net hadden, maar dan natuurlijk wel in het blauw
Ja hoor! Lekker doen!
Roze voor mannen is nu toch mode?
zou ik ook geluk een leuke tas bij doen
Komaan, Hannah, meteen terug naar die winkel!!!!!
Dat gaat gewoon supercool zijn! Bulletje Bink in het roze, ik vind dat stoer!
We denken voor de rest toch ook niet zo in hokjes? Of vinden we ook dat een trektouw enkel reutjes-speelgoed is en een piepballetje enkel voor teefjes? Nee toch?
En als de mensen het erg 'gay' vinden, so what? Toch niks mis mee? Zegt meer over hen dan over je hond...
gewoon doen , volg u hart
doorbreek de cliché haha
Ik vind rose eigenlijk maar niets, zelfs al had ik een teefje dan kreeg die arme drommel nog geen roze band. nuja, bij een collie zie je de band toch niet onder de vacht.
Maar als je die band zo leuk vind... gewoon doen!
Als ik iets leuk vind dan koop ik het gewoon,dus gewoon kopen die rose halsband
.Mijn man loopt ook met een rose polo shirt(kleurt zo mooi als je bruin bent
)
Haha geweldig! Als ik al die leuke halsbanden zie vraag ik me toch af wie het geniale brein erachter is ... En hoe je zoiets ontwerpt, materiaal etc.
Had je het nou maar gedaan, ik weet bijna zeker dat je spijt hebt hihi
Voor onze labrador reu heb ik het altijd vrij standaard gehouden. Bruine of blauwe band.
Nu hebben we drie zoons en sinds een paar maanden een shiloh teefje. En ik ben helemaal los gegaan met roze
Ze heeft nu 3 riemen waarvan 1 echt zoooo fout. Babyroze met swarovski steentjes. Ben er helemaal verliefd op
Hoelwel onze zoons rustig met poppen mogen spelen ben ik geloof ik toch wel traditioneel ingesteld want voor een reu vind ik een wat stoerder kleurtje dan toch leuker.
Alhoewel ik het wel erg leuk vind als dan juist een stoere hond met bv. roze loopt. Inderdaad net zoals een heel klein hondje Nero of zo noemen zoals iemand al zei.
O, er is zóveel leuk roze spul! Als er hier ooit een teefje bij komt dan krijgt ze toch een collectie halsbanden waar je u tegen zegt haha.
Vind het voor de heren lastig om echt stoere banden te vinden die bij ze passen én betaalbaar zijn. Zit al een hele tijd te twijfelen over spike-halsbanden. Voor Karel een zwarte, voor Pepijn een bruine. Ikzelf vind dat dus echt hilarisch bij teckels, maar of anderen er de grap van inzien? Ik weet het niet...
Fedor vraagt of ze er ook in XXL zijn
Hij is wel voor roze..
Roze met ballen.
Jaimy heeft ook zo één maar dan in het lichtblauw, dus ze zijn er wel voor een reu hoor!
wij hebben dan wel een teefje, maar ik mag niet van mijn vriend

"Daar hou ik ook van, maar ik heb zelf ook een reutje.. Ik heb laatst wel roze poepzakjes gekocht met hartjes erop. Hahah, daar zou hij vast geen last van hebben dacht ik.
Oeeee Michelle&Bink waar kan je die banden bestellen of, waar heb je de link vandaar?
Ik wil ze hebben hebben in het roze voor Roxy =)

Deze roze vindt ik "saai" 
Haha jullie zijn hilarisch! Maar nu denken ze al meestal dat tibo een teefje is door de lange haren. Alsof er geen reuen bestaan bij amerikaanse cockers. 
Met een roze halsband ben ik zeker gezien. Alle Tibo dan toch. 
Hij heeft nu een gewone bruine, maar je vind in dierenwinkels inderdaad zelden echte mooie. Meestal alleen maar saaie.
we hadden dit weekend ook een miskoop begaan ne kei stoere halsband voor bink,alleen als hij hem aan heeft trekt het gewoon op niks,te stoer (de halsband he
)
Die bovenste heb ik gehad!
Of heb ik nog steeds? Weet ik eigenlijk niet eens zeker. Maar fay trekt haar kop uit halsbandjes :( Vind het heerlijk tuttig
Ha,ha, LOL.
Had ik ook toe, ik deze voor Justy kocht, mijn man werd er gek van...

Gewoon doen! Geweldig toch, zo'n stoere hond en dan zo'n fancy halsband!
Heb voor mijn Biewer Yorkie Marcel ook wel het tegenovergestelde gedaan, hij is klein wit en pluizig en heeft een stoere halsband met spikes en op z'n tuig staat 'bodyguard'
Al ben ik nu ook op zoek naar iets roze met glittersteentjes, staat zoveel mooier op de foto he 
haha een reu met een roze glitter halsbandje...
de hond zelf zou het denk ik niet erg vinden, maar er zijn ook genoeg leuke halsbanden voor reutjes, bij deze link kan je misschien nog iets leuks vinden :
http://www.hondenpenning.net/section.php/50/1/hondenhalsbanden
maar voor een teef was die zeker leuk 
je hebt die ook in het fel blauw 
Men zegt toch altijd dat honden kleurenblind zijn? 
Als jij dat mooi vind moet je het doen, wat boeit de mening van de rest van de wereld nou echt?
"
http://bullystyle-europe.luondo.nl/nl/2018082/atilla-harnas
Deze is.... GEWELDIG
Wat dacht he van deze? Lekker roze.
http://www.hondenpenning.net/product.php/754/leren_hondentuig_princess_knight
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Had ik dit toch maar bijna voor mijn hond gekocht..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.