Hierbij de info over de losloopgebieden, ik weet niet helemaal zeker of het allemaal klopt omdat ik mijn eigen honden iha niet los heb 
Bij Asselt zijn de Maasplassen. Als je vanaf Roermond Asselt voorbij rijdt, krijg je in de bocht aan de linkerweg een parkeerplaats met pick nick bankjes. Van daaruit heerlijk wandelen door de uiterwaarden van de Maas, honden lopen hier gewoon los. Er rijdt af en toe een auto op weg naar de visplaatsen aan het water.
Bij Reuver in de buurt van de Witte Steen of vanaf het parkeer terrein aan de Muiterdijk mogen honden los op het pad langs het bos en volgens mij ook in het bos- althans ik zie er daar genoeg los lopen. Binnen de hekken van de oude munitieopslag mag het volgens mij niet ivm schaapskudden en herten. Omdat er hier wel veel wild zit, oa veel everzwijnen zijn die van ons hier niet los, behalve in het stuk nieuwe aanplant waar een hek omheen staat tegen vraat van de herten..
Beesel's broek: mits goed onder appel, het is maar een klein stukkie bos, maar wel mooi
Veerpont over bij Kessel, linksaf de uiterwaarden in. Brede zandpaden en weilanden, bosstrook tussen dit stuk en Reuver.
Weet je, hier in het grensgebied is men soms wat burgelijk ongehoorzaam, denk ik zo... Het is niet zo bekend als de meinweg, het is geen nationaal park maar wel net zo mooi... Op de kaart lijken de paden saai en recht maar omdat er wel heuvels zijn, loopt het toch leuk en het is er super rustig. En er lopen in het hele gebied langs de grens honden los. Ook achter Boukoul, weiden met bos, stukje moeras. Als je honden maar niet achter het vee aangaan, is het ook daar geen probleem.
Bosmolen plas: geen idee... ik weet wel dat het lastig is om een plekje te vinden waar je met de hond samen kan zwemmen, de Maas is te gevaarlijk met de grote schepen en bij veel van de Maasplassen is het op de strandjes verboden voor honden. Ik wil toch wel graag een goedgekeurd zwemwater, zowel voor mezelf als voor de honden. Tips welkom 
Mireille