Quila heeft jeuk+ bijten, kale plek, erg pijnlijk.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Hoi Kelly,

Als je hond hotspot heeft dan kan een
klass. Homeopaat dit met een middel heel eenvoudig verhelpen..
De hond heeft hierna nooit meer last van hotspot...

Maar ik zou zeker ook naar versvooer kijken voor je prachtige Husky..

Heb je interesse in klass. homeopathie dan lees ik het wel in een pers. berichtje...

Lieve groet, Ilja

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Quila heeft jeuk+ bijten, kale plek, erg pijnlijk." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Kelly (L) Quila (L) ZazaKelly (L) Quila (L) Zaza

honden foto van Kelly (L) Quila (L) Zaza

Toen Quila pup was kreeg hij hills science plan. waarom krijg hij hills science plan dat werd me aangerade. toen ik Quila kreeg was hij heel erg aan de diaree en was beetje aan de magere kant ik was erg bezorgd en was dus met hem naar de dierenarts geweest voor een check of hij helemaal in orde was, en wat blek quila had een giga darminfectie dus hij was op hills science plan gezet lam en rijst meneer at het voor geen meter. dus vond hem zo afvallen dus ben ik op blikvoer overgegaan en dat at hij heel goed maar kwam er ook zo weer uit als water gelukkig is hij overheengegroeit na 8 maanden en is de darminfectie verleden tijd, maar hij heb er wel zwakke darmen er aanovergehouden en kan niet veel hebben daarbij Quila is geen goede eter en alleen blikvoer en die zachte brokken eet hij maar ik ga toch op jullie advies dat verse voer een keer proberen en toch weer met broken erdoorheen. Me lieverd heb al zoveel mee gemaakt:( na die darminfectie zoveel pijn ik hoop dat dit hotspot het laatste was want dat was ook geen pretje hij heb hoop gepiept.

honden page profiel LisanneLisanne

honden foto van Lisanne

Jeetje Kelly, wat een verhaal!!

Gelukkig gaat het nu wat beter, en hopen dat die plek snel weggaat

Over het versvoer, je hoort er echt heeeel veel positieve reacties over, ook huidproblemen etc die weggaan,
had je foto's al eerder bekeken en moet zeggen ,wat een mooie hond!!!

Heeft hij al zijn husky streken ook? of is hij heel lief en netjes haha ;-)

honden page profiel Kelly (L) Quila (L) ZazaKelly (L) Quila (L) Zaza

honden foto van Kelly (L) Quila (L) Zaza

Hoi lisanne
Bedankt voor je reactie over Quila het is zo'n ontzettende lieverd echt mijn KIND! Ik heb met Quila puppy curses gedaan toen hij 11 weken was en dat heeft enorm geholpen Quila heb absoluut geen husky streken dat komt denk ik omdat hij een enorme slechte start heb gemaakt. hij heeft nog nooit gegromt geblaft, hij ken heel goed alleen thuis blijven hij heeft alleen 1 keer me schoenen kapot gemaakt aan me hakje zitten kauwen maar ja eigen schuld dikke bult had ze niet in de kast gedaan. hij kan heel goed los lopen en hij is onzettend lief tegen andere honden en honden die grommen of blaffen daar is hij bang voor weet niet waarom maar dan komt hij snel naar mij toe. af en toe heb ik wellis van hey doe nou is wat terug blaf of grom terug. maar echt waar lisanne het is zon lieverd ik heb echt heel erg gelukt met de karakter van Quila mijn vriendin heb ook een husky ook een mannetje die is heel erg dominant ik was een keer een dag bij haar en quila had het niet naar ze zin omdat hij continu dominant deed tegenover quila dus hij keek me iedere keer aan van ahhhhhhh vrouw gaan we naar huis heb geen zin meer haha. maar jou honden zijn ook schatjes zeker weten je heb een mooi verhaal op je profiel staan.

groetjes kelly en Lik van Quila

honden page profiel sorayasoraya

honden foto van soraya

Hallo,


Als hij van die gevoelige darmen heeft,zou ik beginnen met vervlees-variant lam&rijst.Mijn hond doet het goed daarop en is ook snel geirriteerd in haar darmen vanwege allergie.En dan proberen langzaam over te zetten.Ik heb het zo gedaan: 1 week de ene dag haar "oude" brokken,de andere dag een rodi worst(is ook vlees ,maar dan nog verhit dus ook heel ideaal voor op vakantie).De 2e week alleen de worsten gegeven,3e week de ene dag worst,de andere dag vlees van Rodi(kun je gewoon bij albert heijn kopen).En dat gaat HEEL goed en ze is er erg blij mee,ze was ook altijd al erg blj met haar brokken(de verslindster),maar nu zich ze toch echt heel erg te smekken van lekkere trek ;-) .En als Mila toch wel eens diaree heeft(zonder bloed) geef ik haar norit,ze is 23 kilo.En geeft haar dan (als het echt eruit spuit)3 x op 1 dag 4pillen,5 pillen,4 pillen.En het is dan meteen over binnen een dag.

Succes met je lieverd,


Groetjes Soraya&Mila.

honden page profiel LisanneLisanne

honden foto van Lisanne

haha ja, Shanna eerst ook geen enkel blafje of kikje, hier lopen we ook vaak en alle buren hebben honden, dus die grommen en blaffen, echt heeel soms dat ze terugblaft, maar meestal niets, dan is ze bang, en gaat stilstaan, wel haar haren overrend maar meer niet,
sterre daar in tegen haha die is vrolijk naar iedereen,rent er vrolijk oppaf met een grote heen en weer zwaai staart haha.
maar als een een vlieg ziet, dan blaft ze al, ( dat is in huis alleen )

Wel heel fijn dat ze die wegloop streken etc niet heeft,
jammer van haar slechte start, hoop dat het vanaf nu alleen maar beter zal gaan ;-)

honden page profiel caro en de teckelscaro en de teckels

honden foto van caro en de teckels

heb je een pb gestuurt
groetjes cocoflanel met voedingadvies versvoer ;-)

honden page profiel caro en de teckelscaro en de teckels

honden foto van caro en de teckels

heb je hond geeneczeem?

honden page profiel Kelly (L) Quila (L) ZazaKelly (L) Quila (L) Zaza

honden foto van Kelly (L) Quila (L) Zaza

@ soraya thanks voor je tips gelukkig. het is zo zielig als ze aan de diaree zijn bij Quila hoorde ik altijd ze darmen rommelen en keek hij me aan en begon hij te piepen en begon hij aan ze buikje te likken vond het zo erg he ik was bij dierenarts geweest alles kreeg medicijn en die hielpen niet was echt heel veel eurootjes kwijt en weet je wat wel hielp diaree remmers van bearper ofso. prima werkende pilltjes


@ lisanne
Wat een deugnietjes he owwwwwwwwwwwww heerlijk honden zou mijn quila voor geen goud kunnen missen echt me kind.

honden page profiel fortunafortuna

honden foto van fortuna

diego had ook al weken diarree.daarom krijgt hij lam/rijst brokken.gemengd met pens uit de vriezer,of kip.eerst at hij ze niet,maar na een paar dagen gaan ze meestal gewoon eten,hoor

honden page profiel Kelly (L) Quila (L) ZazaKelly (L) Quila (L) Zaza

honden foto van Kelly (L) Quila (L) Zaza

hoiii iedereen
wou even vertellen hoe het verder met Quila en ze hotspot gaat.
ONTZETTEND GOED :-D plek is helemaal droog de korstjes komen los. ik zie zelfs alweer innieminiee haartjes komen. Ik zou graag nog 1 tip willen welke borstel ken ik het beste gebruiken zodat ik ze huid weer niet kapot maakt?

groetjes Kelly en Quila

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Quila heeft jeuk+ bijten, kale plek, erg pijnlijk." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Rode peper
^