Hond wil niet in de tuin poepen, wel op (het midden van drukke) straat

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel VeerleVeerle

honden foto van Veerle

Hallo

Sinds een dikke week hebben wij ons hondje (2.5j). 
Bij ons in de tuin wil die niet plassen of poepen, maar laten we hem uit dan zal die zowieso wel wat doen. Op zich niet zo'n probleem maar wij willen graag dat ie enkel in de tuin gaat doen, dan hoeven we niet met zakjes poep te lopen en alles.
Nu is het goed weer dus zitten wij zelf ook de hele dag in de tuin, alsnog doet ie niets. Hij gaat ook niet alleen in de tuin als wij binnen zijn.
Enkel tijdens het wandelen gaat die.
We belonen hem als ie in de tuin gaat "GOED ZO" en een koekje, maar hij doet het zelden, nog maar 1 keer gebeurd.
Bij zijn vorige eigenaar werd die nooit uitgelaten altijd in de tuin moeten gaan, dus we snappen niet hoezo die niet wil gaan?

Help?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond wil niet in de tuin poepen, wel op (het midden van drukke) straat" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

HELP  ?? eerst even een vraag, mankeer je wat ? dat je wilt dat je hond in de tuin zijn/haar behoeftes moet doen ?

je hond is kraakzinderlijk, dus wil alleen buiten de tuin zijn/haar behoeftes doen, een noodoplossing voor in de tuin, okee, maar toch niet omdat jij het beroerd vind om met zakjes rond te lopen dat tie persee in de tuin zijn/haar behoeftes moet doen ?

begrijp er even niets van, kan je niet goed lopen dan ? misschien is een rollator iets ? of een scootermobiel ? en zakjes ? die zijn toch zo in de prullenbak gegooid ?

bij de oude eigenaars was zijn/haar plek de tuin, bij jullie niet, wees blij dat tie dat niet doet, warm en lekker buiten de tuin , is dat niet een goed idee ?

honden page profiel ~*Sandy*Yoda & Yip*~~*Sandy*Yoda & Yip*~

honden foto van ~*Sandy*Yoda & Yip*~

Ik zou ervoor tekenen dat mijn hond nooit iets zou willen doen in de tuin...bah....we zijn dan ook druk bezig om hem dat te leren, zeker met dit warme weer is het echt een ranzige stinkboel als hij het in de tuin zou doen..


Waarom met hij het in de tuin doen bij jullie? Het uitlaten en wandelen is toch veelal het leukste van een hond hebben?

honden page profiel Mimi Mimi

honden foto van Mimi

Het merendeel van de mensen zou blij zijn als zijn hond niet in de tuin poept, dit is weer eens iets anders. Ik kan geen advies geven omdat je hond perfect zindelijk is. Ik denk dat die alleen maar onzeker zou worden als je hem alleen maar in de tuin zou willen laten poepen omdat hij dat niet gewend is. De enige optie is alleen in de tuin uitlaten en niet meer op straat laten lopen. sneu voor de hond.

honden page profiel Mimi Mimi

honden foto van Mimi

Weet je zeker dat die bij de vorige eigenaar alles in de tuin deed?

honden page profiel D&GD&G

honden foto van D&G

Doowey wil ook maar niet in de tuin kakken, maar ach....tis niet anders......ik heb er vrede mee;-)

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

voor nood, hoge nood, moet kunnen hoor. ':-)

en wie weet is de topicopener hulpbehoevend, niet te snel oordelen, er staat ook echt
HELP  !!

honden page profiel ChaveraChavera

honden foto van Chavera

De behoefte doen in de tuin vind ik alleen handig als je hond ziek is en niet echt kan wandelen of als je hond aan de diarree is, voor de rest, gewoon lekker gaan wandelen! Als ik eerlijk ben, de honden die in mijn buurt hun ontlasting doen in de tuin, hebben allemaal een lui baasje.

honden page profiel Nadine Nadine goedgekeurde fokker

honden foto van Nadine

ohhh ik zou blij zijn !
opnieuw groen gras ipv met bruine vlekjes ':-)

honden page profiel judithjudith

honden foto van judith

ik zou er ook blij mee zijn.. wandelen moet je toch.. en dan heb ik liever dat ze het buiten de tuin doen dan in de tuin.
ik denk dat dat ook maar erg lastig aan te leren is.. zou gewoon met zakjes blijven lopen en bv wel proberen alleen echt wat te laten doen op veldjes, zodat je gaat aanleren dat ze het enkel op gras doet en niet net op de stoep ergens. ik snap dat dat vervelend is.

honden page profiel miekemieke

honden foto van mieke

Leuk hondje Veerle! Maar honden van 2,5 jaar horen flinke wandelingen te maken een paar keer per dag.  Poepen en piesen doen ze tijdens die wandelingen, om zich te ontlasten, maar ook om allerlei boodschappen mee uit te dragen aan andere honden. Een hond bevuilt niet graag zijn eigen nest.  Jou hond is gewoon netjes zindelijk en vindt het vervelend om zijn tuin te bevuilen.  En die poepzakjes, daar ben je zo aan gewend. Je krijgt er echt geen vieze handen van.  Een bijkomend voordeel is dat je zo ook goed in de gaten kunt houden of de drollen van jou hond er een beetje gezond uit zien.
, dus of je goed voert en de hond niks mankeert. Een mooie stevige, makkelijk opraapbare drol is  het resultaat van goede voeding en een gezonde spijsvertering en is handig voor de baas!;-)

honden page profiel VeerleVeerle

honden foto van Veerle

Ik hou van wandelen, hij wordt ook 2 keer per dag uitgelaten. Maar daarom hou ik nog niet van poep ruimen :-) Zeker niet wanneer die het enkel op stenen / straten doet ipv op gras of zand. En dan nog altijd op de midden van de straten waar het gevaarlijk wordt voor jezelf en voor je hond om het op te ruimen.

Het blijft mij gewoon een raadsel dat ie niet in de tuin gaan en wel bij het wandelen, wanneer die nog nooit uitgelaten was tot bij ons?

honden page profiel ChaveraChavera

honden foto van Chavera

Gaan jullie maar 2 keer wandelen :'(, een hond hoort toch wel 3 a 4 keer per dag te wandelen!

honden page profiel D&GD&G

honden foto van D&G

2 keer per dag is niet veel, eigelijk te weinig.
Je hou van wandelen, dus lekker 4 keer per dag meenemen;-)

honden page profiel VeerleVeerle

honden foto van Veerle

Dat is niet combineerbaar met werk hoor... Maar ze is altijd rustig en vrij moe in de avonden, soms te moe om te spelen :-) Dus lijkt me niet dat ze wat te kort komt. Perfect gelukkig hier!

honden page profiel ChaveraChavera

honden foto van Chavera

Kan ze niet met een uitlaatservice mee, 2 keer is gewoon echt te weinig. Hoe lang moet ze alleen zitten dan?

honden page profiel sorayasoraya

honden foto van soraya

Leg je verwachtingen voorlopig op zij,je hebt hem pas een dikke week,dan doen ze echt nog niet wat jij graag zou zien,dat moeten ze heel geleidelijk aangeleerd krijgen.

Jouw hondje moet eerst 2 maanden wennen aan de hele nieuwe situatie,dat is al prikkel genoeg.
Ik hoop niet dat je al teleurgesteld bent en dat ook uitstraalt naar het hondje..?

Verder vind ik ook niet dat je een probleem hebt,neem gewoon die zakjes mee zonder aarzeling,en zonder vewachtingen ,dan went je hondje makkelijker aan je en aan zijn nieuwe situatie..

honden page profiel MarindaMarinda

honden foto van Marinda

" Ik hou van wandelen, hij wordt ook 2 keer per dag uitgelaten. Maar daarom hou ik nog niet van poep ruimen :-) Zeker niet wanneer die het enkel op stenen / straten doet ipv op gras of zand. En dan nog altijd op de midden van de straten waar het gevaarlijk wordt voor jezelf en voor je hond om het op te ruimen.

Het blijft mij gewoon een raadsel dat ie niet in de tuin gaan en wel bij het wandelen, wanneer die nog nooit uitgelaten was tot bij ons? "


Maar Veerle, als je hondje in de tuin poept zul je dat toch ook op moeten ruimen?

honden page profiel MarindaMarinda

honden foto van Marinda

Huh? Alsik het profiel van Veerle wil bekijken staat er 'baasje verwijderd' , klopt dit?

honden page profiel sorayasoraya

honden foto van soraya

"

Maar Veerle, als je hondje in de tuin poept zul je dat toch ook op moeten ruimen? "

Klopt helemaal...

Grappig dat ze al weer vertrokken is,blijkbaar hebben we niet de antwoorden gegeven die ze wilde lezen.

honden page profiel miekemieke

honden foto van mieke

Veerle had denk ik liever een instructie tuin-poepen-op-commando gehad....

honden page profiel Mimi Mimi

honden foto van Mimi

Hm wel goed opgemerkt Marinda.

honden page profiel ChaveraChavera

honden foto van Chavera

Zijn we een keer milt en nog is het niet goed!

Dit topic mag van wel stoppen nu TS weg is.

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker

honden foto van Dobry

jammer Veerle, waarom je profiel verwijderen?

een hondje doet nu eenmaal niet graag zijn behoefte in de eigen tuin, honden zijn schoon op hun omgeving, daar zou je blij mee moeten zijn zoals iedereen al aangeeft.

honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteamgoedgekeurde fokker

honden foto van het Moderatorteam

ts heeft haar profiel verwijderd, vandaar dat dit topic op slot gaat

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond wil niet in de tuin poepen, wel op (het midden van drukke) straat" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Ik en mijn pretbekkie :D
^