Hallo,
Enige tijd geleden heb ik hier een vraag gesteld over de DAP verstuiver. De meningen waren hierover verdeeld en ik heb hem nu op.
Wij hebben al die tijd Boris gefilmd om te zien of hij alleen kon zijn en hoe hij zich gedroeg etc. Na een lange tijd flink oefenen is dit goed gelukt en kan hij weer drie uur alleen thuis zijn.
nu was het zo dat ik gisteren 2 uurtjes weg moest en de dapverstuiver is nu een week op en hij was voor het eerst alleen. Gisteren ging hij een keer even janken in de bench. Toen maakte de buurman ook nog eens heel veel kabaal, dus dacht dat het daar aan zou kunnen liggen
vandaag even 50 minuten weggeweest en hij jankte weer als vanouds:S
blijkbaar deed de DAP verstuiver meer dan wij dachten!!!
nu wil ik z.s.m. een nieuwe, maar ik weet alleen waar ik 'm online kan bestellen. en dan duurt het ff voordat hij er is
weten jullie waar je er eentje kan kopen! in de buurt van enschede, oldenzaal, almelo
alvast bedankt!
groetjes Boris


3 doggies








