een hond met twee poten ! en 600 katten, een beetje triest natuurlijk, en dat die vrouw ze heeft al die 600 ja dat is ook niet in een keer natuurlijk, mensen doen de katjes weg, en zo,n iemand neemt ze gelukkig in huis, en ja dan loopt het helaas uit de hand.
en meelij met een hond met twee poten, ja dat komt natuurlijk ook voor, en een hond op twee poten lopen ?? dan mag de hond zeker niet te groot zijn, een klein hondje kan zich nog aardig redden dan.
eigenlijk verdiend zo,n vrouw een pluim, afmaken is zo gebeurd natuurlijk, alleen zou zo,n vrouw geholpen moeten worden door de hele wijk, met schoonmaken, verzorgen en voeden, dan is er niets mis mee, zij geeft al deze beesten nog een goed leven .
willemijn.