Goed nieuws voor wie met de hond naar Zweden wil!

12 reacties

Sara

10 april 2012, 17:14

Bel ik net naar onze DA om een afspraak te maken volgende week voor de speciale ontworming die nodig is om met je hond Zweden binnen te mogen, krijg ik als antwoord dat het niet meer nodig is.
Dat de titer bepaling op rabiës was komen te vervallen wist ik, maar ik dacht die ontworming en gezondheidsverklaring voorlopig wel voorwaarde bleven. Niet dus, die zijn komen te vervallen. De hond moet gewoon alle entingen hebben (ook rabies) en paspoort + chip en je mag binnnen.


Ik dacht, ik deel het even op het forum, ik lees nog wel eens dat mensen naar Zweden willen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Goed nieuws voor wie met de hond naar Zweden wil!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

10 april 2012, 17:49 3 doggies

Weet je toevallig of dit ook zo is voor Noorwegen?

TZN

10 april 2012, 17:51 3 doggies

" Weet je toevallig of dit ook zo is voor Noorwegen? "


nee, die ook niet meer.

Deze regels zijn ingegaan vanaf 1 januari dit jaar... ;-)

janine

10 april 2012, 17:53 3 doggies

had geen plannen om die kant op te gaan maar het is wel goed nieuws ;-)

Sara schreef het onderwerp

10 april 2012, 17:59

Hey,

Van Noorwegen is dat ook goed nieuws!
We gaan naar grens Zweden-Noorwegen, en we zijn niet van plan die over te steken, maar je weet nooit! ;-)
Misschien wil Christel het nog wel aan haar DA vragen? We vertrekken op 20 april, dus mocht je voor dan iets weten hoor ik het graag.

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

10 april 2012, 18:03 3 doggies

Ik zit momenteel in Luxemburg en niet zo meteen in de buurt van m'n DA. Wij dachten misschien eind mei naar Noorwegen te gaan, want ik vind dat een heerlijk land om te wandelen en rond te trekken. Dus moest dat wormen-gedoe afgeschaft zijn, is dat alleen maar ;-)

Even off topic, maar ik vind jouw profielfoto zo grappig, Sara, met dat snoepje op de neus :-D

Sara schreef het onderwerp

10 april 2012, 18:06

@Christel

Dank u! (Bloos)
Dat was mijn manier om te vieren dat we eindelijk de camera weer hadden uit reparatie.
Gelukkig op tijd om mee naar Zweden te kunnen nemen!

Ine

10 april 2012, 18:06 3 doggies

Dit is zeker goed nieuws, want dit was voor ons reden om Zweden en Noorwegen links te laten liggen.
Terwijl ik heel graag er naar toe wil, met hond.

corrie koopman

10 april 2012, 18:59 3 doggies

Dat is goed dat je het even meld op het forum.

Wij zijn er nog niet geweest.

Safi Kengeegoedgekeurde fokker

10 april 2012, 19:23 3 doggies

heeej super bedankt voor dit nieuws!

Wij hopen dit jaar met een camper als vakantie met onze hondjes en zoontje naar Zweden te rijden om de fokker van onze Enya te bezoeken en een aantal Zweedse vrienden!

super goda nyheter!!!!! :-D

Xtinegoedgekeurde fokker

10 april 2012, 19:25 3 doggies

Kijk even goed na !!
Bepaalde wormbehandeling is nog wel nodig hoor.

Sara schreef het onderwerp

10 april 2012, 19:29

@Xtine

Volgens mijn DA niet, ik wilde het ook niet geloven, met telefoon in de hand (DA assistente aan de andere kant van de lijn) nog eens gekeken op dogsincluded, en daar staat ook dat die is komen te vervallen.
De assistent schrok er zelf van, want zij was ook overtuigd die nog nodig te hebben, die wil namelijk ook met de hond naar Zweden, dus die was even blij verrast als ik.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Goed nieuws voor wie met de hond naar Zweden wil!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^