Iemand bekend met fiets beugel van de Jumper?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Esther & ZoëEsther & Zoë

honden foto van Esther & Zoë

Ik wil voor mij en Zoe graag een springer aanschaffen om samen te kunnen gaan fietsen.
Nu was ik gister bij de Jumper en hebben ze ook een soort springer, maar dan van een ander merk.
Ik weet even niet welke, misschien wel van hun zelf, maar deze was 35 euro.
Een stukje goedkoper dus dan de echte springer. Op zich aantrekkelijk, alleen natuurlijk niet als de kwaliteit veel minder is.
Mijn vraag is dus of iemand bekend is met deze en wat vind je ervan?

Vr. gr!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Iemand bekend met fiets beugel van de Jumper?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

toch even nagaan wat voor merk het is. :-D

honden page profiel Petra en de platsmoeltjesPetra en de platsmoeltjes

honden foto van Petra en de platsmoeltjes

Kijk anders even in dit topic http://www.hondenpage.com/hondenforum/106897/springer-om-met-je-hond-te-fietsen.php

Hier een stukje geschreven (door mij O-) ) wat een verschil zowieso al is met de Altranet vs Springer fietsbeugel...

Qua sterkte heb ik geen idee hoor wat het verschil is, ik heb de Springer gekocht ivm de veiligheidsstrip (zie datzelfde topic)

honden page profiel BipkeBipke

honden foto van Bipke

Ik heb ooit ook een springer gekocht :-)
Heb na het eerste gebruik wel de plastic klem dat er toen aanzat om de hond aan het lijntje te hechten, moeten vervangen voor een stalen, want mijn 44kg trekkracht trok de haak aan zijn tuigje zo over toen hij een hond passeerde :-) maar verder prima tuig, en altijd tevreden van geweest, mag trekken wat ie wil, de foets bleef heerlijk stabiel!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Iemand bekend met fiets beugel van de Jumper?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Voorhuidontsteking
^