Mijn arme beestje.. Ik noem het maar mijn ongelukshondje want het zit hem nou niet echt mee..
Vanmiddag dacht ik; Lekker weer buiten! ff lekker met Diesel naar het park om ff zijn energie kwijt te kunnen..
Dus hup.. Schoenen aan, jas aan, tennisballen en werpstok mee, koekjes mee en gaan!!
In het park aangekomen lekker rennen en gek doen.. Eerst even met wat hondjes gespeeld en toen die weg waren lekker balletjes gegooid!
Prachtig vind hij het! Soms doet hij ff zelf gek met de bal.. Gooit hem dan zelf weg en rent er weer achter aan! Hij kan altijd zo lief spelen..
Hij kwam weer naar mij terug met de bal, liet hem voor mijn voeten vallen dus ik gooi hem weer weg!
Daar kwam hij weer hoor, bal in zijn bek! Ik kijk.. Poten rood van het bloed?
Hoe kan dat nou weer!? Hij was zo actief met die bal dat ik het niet goed kon zien dus maar weer aan de riem gedaan en richting huis gelopen..
Eenmaal thuis aangekomen ben ik het rustig gaan bekijken waar dat bloed nou vandaan kwam..
Ja hoor, de zwilwrat op zijn rechter voorpoot was geschaafd en lag helemaal open!?
Ik het nummer opgezocht van de dierenarts en toch maar ff gebeld! Kon gelijk langskomen..
De DA wilde hem eerst een kap omdoen want hij mag er weinig tot niet aan komen.. Dat heb ik geweigerd!
Toen Diesel gecastreerd werd kreeg hij ook een kap en hij raakte helemaal in paniek, niet meer rustig te krijgen!
Vanaf toen geen kap meer voor Diesel!
Nu heeft hij een schoentje om gekregen.. Loopt hartstikke mank nu want dat schoentje is natuurlijk helemaal niet leuk!!
(Ik denk ook dat het langs die plek schuurt als hij loopt?)
Ik ga het vandaag en morgen even aankijken en anders maar zelf goed opletten dat hij er niet aan komt!
Dit was me wel weer een dagje.. Planning door de war want wilde ook even een stukje met Mac en Rover rennen maar dat ging niet meer door.. Vanavond maar een extra lange wandeling voor die 2 dan!
Hopen dat het snel weer over gaat bij Diesel.. Mijn mannetje!




3 doggies






