Hoi,
heb een lang verhaal maar ga het hier kort proberen te schetsen.
Een kennis van mijn nicht wou haar 6 maand oude engelse cocker niet meer.
Die had naar mijn moeder gebeld of zij die niet wou. Mama zei dat ze er eens over zou denken. Die zelfde avond kwamen ze zonder weten van mijn moeder de hond afzetten.
Hij heet Puck en is zeer zeer speels als ie buiten is, maar binnen is hij redelijk rustig. Wel gromt hij op de kat en ook op iedereen die in de buurt komt als hij zijn bot of speelgoed bij zich heeft liggen (ook als hij hier niet mee bezig is, maar als het gewoon langs hem op de grond ligt). Moeten wij ons hier zorgen over maken? Hoe moeten wij hierop reageren?
Ben vandaag ook met hem gaan wandelen. Het arm beestje had enkel een slipketting om hem mee vast te maken. Hopelijk gaat mama snel een andere halsband kopen.
Het wandelen verliep helemaal niet goed, hij trekt enorm hard en gromt na fietsers.
Nochtans was er gezegd dat hij naar de hondenschool gegaan was. Heel duidelijk dus niet.
En nu komt mijn probleem ...
Als ik ga werken (fulltime) breng ik chipke naar mama.
Nu hebben we geen flauw idee hoe die 2 op elkaar gaan reageren. Ik heb er best wel schrik voor.
Morgen ga ik met Chipke naar daar om voor te stellen.
Hoe moet ik dit aanpakken? Want heb er maar weinig vertrouwen in. Omdat die zo vies doet naar de kat, gromt bij voedsel en speelgoed en ook omdat die zo wild is. Chipke is dit helemaal niet gewend. Hoe zouden jullie dit doen?
Hier een foto van Puck

Is met de gsm gemaakt dus niet zo'n goede kwaliteit.
Grotjes



3 doggies

hondjes dumpen. Ongelooflijk.





