Wat vinden jullie (kieskeurige) honden van Haaksbarf?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Hallo iedereen! :-D

Er zullen vast wel meer topics zijn over dit onderwerp, maar ik open gewoon een nieuwe!

Ik heb een Jack Russel Terriër van 8 maandjes jong, genaamd: Jet.

Sinds begin februari ben ik overgegaan van Royal Canin Mini Junior (van de fokker) naar vers vlees: Carnibest. Nu is het zo dat ze alleen de natuur smaak redelijk goed eet. Van de kalkoen/rijst, kip/rijst en lam/rijst moet ze weinig weten. Ik heb nog 1 worst eend/rijst in de vriezer, deze heeft ze nog nooit gehad. Ik vind het jammer dat ze de verhoudingen in het vlees niet vrijgeven en dat er rijst in zit. En om altijd de natuur smaak te geven is maar saai.

Nu ben ik erg geïnteresseerd geraakt in Haaksbarf. Ik heb ook een adresje redelijk dicht bij mij in de buurt gevonden waarbij ik niet gelijk hele dozen hoef af te nemen www.vers-diervoer.nl.

Wat vinden jullie evt. kieskeurige honden van Haaksbarf? Aangezien Jet meerdere smaken moet eten om het compleet te maken, zou het fijn zijn als ze (bijna) alle smaken lust. Ik weet dat ik het uit moet gaan proberen, maar ben benieuwd naar jullie ervaringen! :-)


Groetjes, Nikki & een pootje van Jet

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat vinden jullie (kieskeurige) honden van Haaksbarf?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel S&F.S&F. 3 doggies

honden foto van S&F.

Lekker, alles er van. :-)

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Haha, jij bent snel zeg! :-D

Super dat Flex alles lekker vind, lijkt me ook niet zo'n moeilijk eter, of zie ik dat verkeerd? ;-)

honden page profiel S&F.S&F. 3 doggies

honden foto van S&F.

Dat zie je helemaal verkeerd! Als er eentje kieskeurig en verwend is.. Hahaha!

Vreemd genoeg is HP bij mij, ondanks de storing, supersnel. :-)

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Hahaha! Heerlijk die verwende hondjes..

Klopt, hier is HP ook nog snel!

honden page profiel TZNTZN 3 doggies

Pim heeft alleen nog maar rund, paard en geit op en deze vind hij erg lekker!

Britt hoort niet bij kieskeurige honden, maar die eet echt alles ;-)

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

" Pim heeft alleen nog maar rund, paard en geit op en deze vind hij erg lekker!

Britt hoort niet bij kieskeurige honden, maar die eet echt alles ;-) "


Fijn dat Pim die smaken erg lekker vind! Ik hoop Jet ook... Was Jet maar zoals Britt, haha!

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

" Pim heeft alleen nog maar rund, paard en geit op en deze vind hij erg lekker!

Britt hoort niet bij kieskeurige honden, maar die eet echt alles ;-) "


Fijn dat Pim die smaken erg lekker vind! Ik hoop Jet ook... Was Jet maar zoals Britt, haha!

honden page profiel TZNTZN 3 doggies

Moet er trouwens wel bij zeggen, dat Pim andere smaken dus nog nooit op heeft...
Waarschijnlijk zal hij er nog wel meer lusten....
(hij is bijv. gek op lam, dus de lamversie zal hij sowieso ook eten ;-) )

Komt vast wel goed met Jet!
Wie laat het beste merk nou staan? O-)

honden page profiel Eefje • YunaEefje • Yuna 3 doggies

honden foto van Eefje • Yuna

Mijn hond is ook een kieskeurige eter, maar het gaat haar niet om het merk maar de diersoort.

honden page profiel TZNTZN 3 doggies

*

honden page profiel TZNTZN 3 doggies

*

honden page profiel KarinaKarina 3 doggies

honden foto van Karina

Mijn beide honden eten ook haaksbarf en lusten alle smaken die er zijn, vooral de zalm zijn ze gek op.

honden page profiel StippeltjeStippeltje 3 doggies

honden foto van Stippeltje

Van Haaksbarf wordt hier alleen Rund en Geit gegeten. Lam en Eend zijn lievelingssmaken maar worden van Haaksbarf dan weer niet gegeten. Die heb ik van Alaska.

Paard is niet favoriet dus die neem ik niet meer, Konijn en Vis lust ze van geen één merk. Kip vermijd ik zoveel mogelijk.

honden page profiel StippeltjeStippeltje 3 doggies

honden foto van Stippeltje

honden page profiel sorayasoraya 3 doggies

honden foto van soraya

Mila lust: Geit,Lam,Konijn,Eend,Zalm,Paard ;-)

Kip/rund krijgt ze niet,ze is allergisch,maar anders had die vast ook met smaak opgegeten :-D

honden foto van Muis,Vera, Papadopoulos, Odette, Annabelle en Ciska (Terra+, Dinky+, Saltarin+, Sam+, Zara+, Paco+)

Terra vreet alles, maakt niet uit voor haar, alleen het konijn van HB lust ze niet.
Paco is een vreselijk moeilijke eter, maar...net als Terra eet hij alleen het konijn niet :-)
Maar dat hebben Sam en Saltarin dan weer soldaat gemaakt :-D.

honden page profiel Karin & LeviKarin & Levi 3 doggies

honden foto van Karin & Levi

Levi krijgt hier van HB lam, paard, kip en rund

honden page profiel Chantal » Jessy «Chantal » Jessy « 3 doggies

honden foto van Chantal » Jessy «

Jessy vreet geen 1 smaak haaksbarf ;-)
Maar Jessy vreet niks waar groentes in zitten, dus ik geef de groentes de schuld O-)

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Fijn om te lezen dat (bijna) alle honden wel een aantal of alle smaken lusten! Behalve Jessy, groente is ook veel te gezond!

Ik heb een aantal dierenwinkels redelijk in de buurt gevonden op de site van Haaksbarf die Haaksbarf schijnen te verkopen, eerst maar even checken of het echt zo is, beetje jammer om voor nop kilometers te maken.


honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy 3 doggies

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

Hier lust Jackie geen enkele versie van haaksbarf.
Joy vind ze tot nu toe allemaal lekker maar Jackie haalt letterlijk haar neus er voor op.
Ik vermoed dat ze het te rauw vind of dat het idd door de groentes ofzo komt want lotgering eet ze bijv. wel.
Nu heb ik naturalis gekocht dus daar gaan we van de week van zien of madam het lust.
Kreeg dr vandaag een gedroogde haai bij maar dat was geen succes.
De dames vonden het alleen leuk om er in te rollen maar kauwen deden ze niet O-)

honden page profiel Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco 3 doggies

honden foto van Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco

Sam en Saltarin eten alle smaken van Haaksbarf :-D maar ja het zijn allebei dan ook vuilnisbakken met eten :-D

honden page profiel zonnetjezonnetje 3 doggies

honden foto van zonnetje

Ik heb even gekeken, ken het nog niet. Maar ik vind het wel erg duur!
Voor Fedor gaat het hem niet worden vrees ik...

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Ik heb een mailtje gestuurd naar een aantal verkooppunten, ben benieuwd! ;-)

Voor Fedor is het inderdaad wel een erg duur grapje! Gelukkig is Jet een heel stuk kleiner! Ze is morgen precies 8 maanden oud en weeg 5,35 kg.

malvira (Gast)

hoi Nikki,
ik las jou stukje en wilde mijn ervaring ook met jou delen ( ik heb wel geen jack russels)
maar ik geef onze honden vers vlees van smuldier dit kan je in vriezen per porsje of op de manier zoals je zelf
wil dit voer is er ook in verschillende smaken en is ook best leuk kwa prijs en gewoon in de supermarkt te koop en is super goed. onze honden hebben geen last van: tand plak, doffe vacht en leiden niet aan honger zins we dat
geven zoeken ze binnen en buiten niet naar eten. ik kan er maar weinig nadelen van vertellen en dat is dat het niet echt lekker ruikt en het ziet er ook niet lekker uit voor ons en je moet als je er mee begind een beetje zoeken naar de juiste hoeveel heid.

en als je wil dat je hond alles eet wat jij wil dat hij eet dan moet je het eten eerst laten staan en dan na een tijdje weer weg halen en dan weer even neer zetten en dan weer weg halen en dat hou je even vol en dat weg halen steed iets langer en als ze het gaan eten dan zul je gaan merken dat je hond alles gaat eten ( maar denk dat je die truc al kent )

groeten malvira

malvira (Gast)

hoi nog een keerje maar jullie weten toch wel dat een hond een vlees eter is en het dus geen zin heeft om eigenlijk vers voer te geven waar groente in zit dit omdat de hond er niets mee kan in het lichaam en dus gewoon weer uit poept.

sorry hoor, ik doe de dierverzorgings opleiding.. O-)

maar ik vind het wel super om te lezen dat jullie echt alles voor jullie trouwe viervoeters over hebben, denk dat veel mensen daar wat van kunnen leren ;-)

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet

honden foto van Nikki & Jet

Hoi Malvira!

Bedankt voor je reactie!

Klopt, die trucjes ken ik al ;-)

Maar ik lees juist ook weer dat als er in bepaalde KVV's geen groente zit, dat dit er juist extra bijgegeven wordt d.m.v. een groenteprutje.

Maar goed, Jet vond Haaksbarf niet heel erg lekker. Ze krijgt op dit moment Carnibest. Maar ik vind het niet nodig om de Haaksbarf weg te gooien, dus die krijgt ze gewoon af en toe ook nog. Hoe meer afwisseling hoe beter ;-)

(Ohja, ik, heb de opleiding Paraveterinair afgerond ;-) )

honden page profiel StippeltjeStippeltje 3 doggies

honden foto van Stippeltje

" hoi nog een keerje maar jullie weten toch wel dat een hond een vlees eter is en het dus geen zin heeft om eigenlijk vers voer te geven waar groente in zit dit omdat de hond er niets mee kan in het lichaam en dus gewoon weer uit poept. sorry hoor, ik doe de dierverzorgings opleiding.. O-) "


De celwanden van groenten kunnen door een hond niet verteerd worden. Door groenten licht te koken of te pureren worden de celwanden verteerbaar of gaan ze kapot en is groente verteerbaar voor de hond. Die kapotte celwanden zijn een nuttige bron van vezels voor de hond.

Als mijn hond groente uit zou poepen zou ik dat niet meer geven. Zelfs grotere stukjes groenten vind ik niet terug in de poep.

honden page profiel Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en KwintAnnelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwintgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwint

Hier eten ze eigenlijk ook alles en alle smaken! Ik voer Tinlo, en Haaksbarf lam en paard. Dit omdat ze de premium versie lam en paard van Tinlo minder goed verdragen. Tussendoor krijgen ze er wat groenten en fruit bij van wat ik zelf kook voor het avondeten.
Ze vinden eigenlijk alles wel lekker en hebben me nog nooit iets laten houden. Eten altijd! :-D

Ook krijgen ze nu zelfgedroogde snackjes, van kip runderhart, kippenmaagjes en hartjes of balletjes gedroogde KVV. Om te trainen gebruik ik piepkleine stukjes hiervan! Ze zijn er gek op! :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat vinden jullie (kieskeurige) honden van Haaksbarf?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^