Net even naar de Maros geweest en 5 hele konijnen meegenomen voor de monsters
Net even naar de Maros geweest en 5 hele konijnen meegenomen voor de monsters
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vers vlees deel 8 - vragen en informatie over BARF, NRV en KVV." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Vandaag op het menu Darf Eko Wild
Het zwabberteam eet vandaag nog lamsvlees kippennekken en pens! Nadeel van kilo en pondverpakkingen is dat je iedere keer met restjes zit! Maar zij hebben daar geen last van. Gaat erin als koek!
Jessy eet lamspens met eendenvleugels.
Jessy moet binnenkort maar even na de da voor een weeg beurt. Ik vind haar dik worden maar de ribben zijn goed voelbaar. Waarschijnlijk begint ze de breedte in te groeien want ook haar tuig heb ik vanochtend moeten verstellen. Maar mijn vriend zegt dan weer doodleuk, ik voel een laag vet hoor
Dat heb ik met kokkie ook nu..
Wat glimt je hond chantal.
De hele uitstraling is gezond..
zo heb de eerste wormcheck kits van het woud besteld voor Levi
...hij is over 2,5 week 6 maanden rond die tijd wil het doen...Makkelijk te onthouden
Deze week met levi het ook even doen met iets minder smaakjes, want bij de groothandel was alles uitverkocht...nouja niet erg voor keertje
Bij de groothandel was alles uitverkocht ???? Zooo dan dan zijn we toch allemaal goed bezig
Zo`n bericht doet me goed. Ja oke voor jou is het even wat minder.
"
Dacht 2 penslappen uit de vriezer te hebben gehaald
bleek het een runderstrot te zijn en een penslap
Dus Saltarin maar de penslap 


en Sam de strot


Wat zien die er tevreden uit!
"
bleek het een runderstrot te zijn en een penslap
"http://versvleeshondenvoer.nl/index.htm
Hun maakt het zo te zien niet uit dat ze niet hetzelfde hebben
Maar geef jij die hele lap in 1 keer?
Even een kleine vriezer inspectie

GOEDGEKEURD
Ik denk ook dat het wel weer tijd wordt voor een nieuw topic??
Eh, Marty? Als ik hem nu ga openen, wil jij dan weer zo vriendelijk zijn de eerste pagina te voorzien van heerlijke foto's???
je mag ze ook van mijn profiel halen hoor
DAMES EN HEREN!!! Het nieuwe topiv verklaar ik voor geopend!!!
http://www.hondenpage.com/hondenforum/109314/vers-vlees-deel-9--vragen-en-informatie-barf-kvv-nrv.php
vervolg in deel 9
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vers vlees deel 8 - vragen en informatie over BARF, NRV en KVV." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.