aha oke, bedankt voor de tip. Ik zal eens kijken...
aha oke, bedankt voor de tip. Ik zal eens kijken...
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Krijg ik nou eindelijk een snoepjúúúúúúúúúh????" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Ik heb een vraagje.
Als je snacks wil drogen in de oven hoe doe je dat?
Ik ben namelijk bezig met een stukje over snacks drogen voor op mijn blog. Nu heb ik zelf een droger, maar mensen die het lezen hebben dat waarschijnlijk niet en zullen hem ook niet meteen aanschaffen. Ik ooit ergens gelezen dat het ook in de oven kan, maar hoe zou je dat dan moeten doen?
Alvast bedankt
Hoi Iris,
Vlees drogen kan in de oven op 60 graden, met de deur op een kiertje. ik heb het zelf nooit gedaan en heb dus ook geen idee hoe lang het zal moeten. Maar dat valt makkelijk uit te proberen denk ik.
Succes met je blog!
Als er iemand is die een nieuw droog topic wil openen ga gerust je gang hoor!! Ik heb zelf erg weinig tijd.
Zet je dan wel even de link hier neer?




Verder heb ik nog lamspens gedroogd geen foto van. Ben druk bezit'
Junto vind het ook lekker, al eet hij ook makkelijk nog een bak brokken mocht ik die geven. Hij is wel iets kieskeuriger geworden, maar er blijft nog genoeg over om wel te geven. En het spiervlees dat er nog ligt maar hij vers niet eet gaat zo de droger in en dan eet hij het wel.
omdat er inmiddels een deel 2 is (
) gaat dit topic op slot om verwarring te voorkomen '
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Krijg ik nou eindelijk een snoepjúúúúúúúúúh????" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.