Krijg ik nou eindelijk een snoepjúúúúúúúúúh????

882 reacties · pagina 27 van 30

Xtinegoedgekeurde fokker

4 oktober 2012, 15:25


En ze zijn er gek op.
Ben reuze blij met mijn machientje en had dit al veeeeeeeeeeel vroeger moeten kopen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Krijg ik nou eindelijk een snoepjúúúúúúúúúh????" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Esther & Zoë

8 oktober 2012, 19:34

En ook mijn droogmachine is onderweg:-)
Wegens huidproblemen zijn ook wij volledig over op Kvv. En om te kunnen blijven trainen en af en toe een snack te kunnen geven die nog beetje betaalbaar zijn ga ook ik zelf snacks drogen.
Ik ben benieuwd! Heb al veel informatie van dit topic gehaald. Top!!

Angela en Michel

11 oktober 2012, 10:17

Pfff wat een topic om door te lezen ;-)...

Maar hier nu mijn vragen...
De Bomann is niet meer op de markt? Wie heeft de Severin en hoe bevalt die?
En vraag twee...
Ik zie elke keer staan dat mensen vlees bestellen of bij de supermarkt halen. Zijn er geen plaatsen waar je heel goedkoop aan "afval" kan komen? Ik noem bijvoorbeeld een slachterij??

peggygoedgekeurde fokker

11 oktober 2012, 10:19

wij halen bij het slachthuis idd de long en runderhart op.
kost bijna niks.
we hebben de laatste keer konijnenoren gedroogd maar die heb ik via via gekocht.
via de visboer kan ik aan zalm huiden komen (weet alleen nog niet of ik dat een keer zal proberen)

Carla

11 oktober 2012, 10:31

" Pfff wat een topic om door te lezen ;-)...

Maar hier nu mijn vragen...
De Bomann is niet meer op de markt? Wie heeft de Severin en hoe bevalt die?
En vraag twee...
Ik zie elke keer staan dat mensen vlees bestellen of bij de supermarkt halen. Zijn er geen plaatsen waar je heel goedkoop aan "afval" kan komen? Ik noem bijvoorbeeld een slachterij?? "
Ik heb de Severin. Die bevalt goed. Er kunnen niet zo'n erg dikke stukken in gedroogd worden gewoon formaat. Ik gebruik hem niet zo vaak. Ben er tevreden over.

Angela en Michel

11 oktober 2012, 11:18

@peggy THX zoiets bedoel ik :-)!

@Carla Wat is niet dik? Kunnen er bijvoorbeeld bullepezen in (anders eerst onderin zoals ik ergens las)?

Carla

11 oktober 2012, 16:30

" @peggy THX zoiets bedoel ik :-)!

@Carla Wat is niet dik? Kunnen er bijvoorbeeld bullepezen in (anders eerst onderin zoals ik ergens las)? "


 gewoon wat pens en paardensnippers of zo gaan er goed tussen. Bullepees heb ik nog niet gedroogd ik zou ook niet weten waar ik dat kan kopen. Als er stukjes wat dikker zijn dan staan de schalen gewoon wat meer uit elkaar maar het droogt dan toch wel. Ik doe het ook altijd in de vriezer daarna.

Angela en Michel

11 oktober 2012, 16:57

@Carla oké THX :-)!

Nog anderen die tips hebben voor goedkoop vlees?

Bertine, Junto, Romy schreef het onderwerp

11 oktober 2012, 19:04

" @Carla oké THX :-)!

Nog anderen die tips hebben voor goedkoop vlees? "


  Barfplaats.nl is een site van en voor mensen die vers vlees geven. Daar is een vraag en aanbod rubriek waar veel mensen met elkaar samen bestellingen doen, dat scheelt alweer bezorgkosten. Maar er zijn ook mensen die regelmatig vlees kunnen leveren en waar je dan een bestelling bij kunt doen. Kijk er maar eens. In de vraag en aanbodrubriek wijst het zich vanzelf.

Patricia & Nina

11 oktober 2012, 20:50

Leuke Topic,

Ik ga er denk ik ook één bestellen!

Angela en Michel

11 oktober 2012, 21:41

Ik vraag hem denk ik voor mijn verjaardag...of aan Sinterklaas O-)

Bink

gewijzigd 12 oktober 2012, 08:36

"
En ze zijn er gek op.
Ben reuze blij met mijn machientje en had dit al veeeeeeeeeeel vroeger moeten kopen. "



Dit is spiering toch? Hoe heb jij ze erin gedaan, ontdooid of bevroren? Ik ga ze morgen voor het eerst drogen namelijk.

Xtinegoedgekeurde fokker

12 oktober 2012, 09:20

"


Dit is spiering toch? Hoe heb jij ze erin gedaan, ontdooid of bevroren? Ik ga ze morgen voor het eerst drogen namelijk. "
Gewoon bevroren ingedaan.

Ben je van België ?
Ik haal ze in de Carefour. Diepgevroren bij de visafdeling.

kiki

12 oktober 2012, 17:36

hoi onze kiki begint te blaffen en gaat voor de kast staan als die een snoepje wil hij weet nettjs in welke kast he .

gr kiki  :-D

TZN

12 oktober 2012, 18:19

nou, bertine,
Pim zou  bij wijze van spreken de flikflak maken voor jouw stukjes runderhartO-)

Het wordt dus echt tijd voor een nieuwe droger; de vorige heeft het in mei begeven en sinds die tijd heeft hij heel weinig gedroogde snacks gehad. Gedroogde pens kocht ik eerst in de winkel, maar dat vond hij niks in vergelijking met die ik zelf droogde. Ik moet ook eerlijk zeggen dat ik toen der tijd in 90% van de gevallen pens droogde (kon ik toen der tijd gratis aan komen).

Maar goed, nu ik dus weet hoe geliefd de stukjes runderhart en hertenvlees zijn, ga ik er deze week toch nog even een droger bestellen ;-) En dan ga ik met gedroogde stukje vlees trainen; een stuk handiger/ minder vies dan rodi-worst. En daarnaast vindt hij het nog veel lekkerder!

Dus Pim zal wel blij met je bezoekje geweest zijn;-)

peggygoedgekeurde fokker

12 oktober 2012, 19:27

ik heb de droger nu aanstaan met konijnen oren erin.
morgen om 8 uur zijn ze klaar ;-)
dan hebben ze er 28 uur ingezeten en dan vind ik ze droog genoeg zodat ik ze langer kan bewaren ;-)

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

12 oktober 2012, 19:30

" Gewoon bevroren ingedaan.

Ben je van België ?
Ik haal ze in de Carefour. Diepgevroren bij de visafdeling. "

Hahaha! Ik doe net hetzelfde! Ze zijn helemaal gek op die spiering!
Als de visjes droog zijn, knip ik ze met een schaar in twee of drie stukken en gebruik ik ze als beloningshapjes. Super!

Bertine, Junto, Romy schreef het onderwerp

13 oktober 2012, 08:16

Fijn te horen Manon! 
Hahaha ik zie Pim al springen met zijn wilde bos haar en z'n flapperoren. Leuke hond hoor!

ik droog zelf ook veel pens. Het liefst lam omdat dat wat fijner van structuur is en dat naar mijn gevoel beter droogt. Junto is ook helemaal gek van pens, vooral als ik het 'vuil' erin laat zitten. Dus die boekmaag van jou zal het ook wel goed doen denk ik.
Dit weekend zal ik eens flink orgaan gaan drogen. Dat doet het ook altijd goed.

TZN

gewijzigd 13 oktober 2012, 10:39

" Fijn te horen Manon! 
Hahaha ik zie Pim al springen met zijn wilde bos haar en z'n flapperoren. Leuke hond hoor!

ik droog zelf ook veel pens. Het liefst lam omdat dat wat fijner van structuur is en dat naar mijn gevoel beter droogt. Junto is ook helemaal gek van pens, vooral als ik het 'vuil' erin laat zitten. Dus die boekmaag van jou zal het ook wel goed doen denk ik.
Dit weekend zal ik eens flink orgaan gaan drogen. Dat doet het ook altijd goed. "


Het leek wel of ik vanmorgen met cursus (en ook nog eens met examen) een mechelse herder aan mijn voeten had liggen i.p.v. mijn eigenwijze, zelfstandige vent;-). We zijn dan ook met 100punten geslaagd, terwijl ik niet had gedacht te gaan slagen! (Pim ziet het nut niet in van apporteren en dat was een verplicht onderdeel, we waren toch van plan te stoppen met gehoorzaamheid, omdat we het een beetje onzin vonden aangezien hij nooit zou kunnen slagen, omdat hij niet apporteert. Maar goed, nu dus toch afgesloten met een diploma...)

Ik denk overigens niet dat je boekmaag een succes wordt in de droger. Het is veel te dik en daarnaast is het echt 50% boekmaaginhoud. Zelf geef ik het meestal als orgaan en groentemix ineen....

Bertine, Junto, Romy schreef het onderwerp

13 oktober 2012, 12:53

"

Het leek wel of ik vanmorgen met cursus (en ook nog eens met examen) een mechelse herder aan mijn voeten had liggen i.p.v. mijn eigenwijze, zelfstandige vent;-). We zijn dan ook met 100punten geslaagd, terwijl ik niet had gedacht te gaan slagen! (Pim ziet het nut niet in van apporteren en dat was een verplicht onderdeel, we waren toch van plan te stoppen met gehoorzaamheid, omdat we het een beetje onzin vonden aangezien hij nooit zou kunnen slagen, omdat hij niet apporteert. Maar goed, nu dus toch afgesloten met een diploma...)

Ik denk overigens niet dat je boekmaag een succes wordt in de droger. Het is veel te dik en daarnaast is het echt 50% boekmaaginhoud. Zelf geef ik het meestal als orgaan en groentemix ineen.... "


  Gefeliciteerd met je diploma!! Geeft Pim een knuffel van ons. Bijzonder dat die snoepjes zoveel verschil maken bij het samenwerken tussen hond en baas. Echt super! Ga je nu toch door??

Ik zal de boekmaag eens bestuderen binnenkort. Die tip van orgaan+groentenmix is zo gek nog niet.

TZN

gewijzigd 13 oktober 2012, 13:55

"

  Gefeliciteerd met je diploma!! Geeft Pim een knuffel van ons. Bijzonder dat die snoepjes zoveel verschil maken bij het samenwerken tussen hond en baas. Echt super! Ga je nu toch door??

Ik zal de boekmaag eens bestuderen binnenkort. Die tip van orgaan+groentenmix is zo gek nog niet. "
Nee, we gaan niet door met gehoorzaamheid, we wilden verder gaan speuren. Maar bij deze hondenschool was het verplicht eerst gehoorzaamheid 1 en 2 te halen. We hadden al een andere  hondenschool gevonden, waar Pim wel mocht gaan speuren zonder beide gehoorzaameheidsdiploma's, maar dat is dus allemaal voor niks geweest. Nu blijven we gewoon daar :-D

Wel grappig om te zien dat hij deel 1 dus met 64 punten had gehaald en deel 2 dan met 100O-)

Pim vind het leuk om dingen met je doen, maar niet 2x achter elkaar hetzelfde. Als hij weet wat de bedoeling is, dan is de lol er voor hem af om het meerdere keren op een dag te doen. Hij zal dan ook nooit iets meerdere keren doen (tenzij je het boos zegt), behalve het commando 'hier', want dat is er toch flink ingehamert bij hem. Ik wist/weet wel dat hij alles foutloos uit zou kunnen voeren, maar de motivatie ontbrak tot dusver vaak... Echter met jouw stukjes runderhart vond hij het toch wel de moeite waard om alle (voor hem onzinnige) dingen achter elkaar even te laten zien ;-)
En een grappig detail; hij moest 4 minuten op 20meter afstand blijven liggen, nou er lag na 4 min een flinke kwiijlplek;-)

Trouwens die Boekmaag komt van Job met zijn bio-producten (van bp) evenals de runderknars.
Dus als het bevalt kan je dat altijd bestellen bij haar. Althans het gaat altijd het hele land door...
Die runderknars is  wel die van 1.25per kg. Deze is namelijk in handige plakken gesneden en die andere (die overigens duurder is) is echt super onpraktisch qua formaat en ook nog een stuk harder...

Bertine, Junto, Romy schreef het onderwerp

13 oktober 2012, 15:38

Waar runderhart uit een Sedona al niet goed voor is!! ;-) O-) ;-) ':-) ':-) ;-) O-) ;-) echt helemaal leuk!


bedankt voor je tip over de boekmaag. Ik zal het in mijn achterhoofd houden als ik weer eens een bestelling op BP ga doen. tegenwoordig komt al het vlees voor Junnepun daar vandaan. Wát een uitvinding zeg! Super.

Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

13 oktober 2012, 21:10

Manon gefeliciteerd met jullie diploma. Waar stukjes runderhart al niet goed voor zijn ;-)

Ik heb vanavond een kilo paardensnippers uit de vriezer gehaald en in de koelkast gelegd om te ontdooien. Kan ik morgenavond aan de slag met de droger.

Bertine, Junto, Romy schreef het onderwerp

13 oktober 2012, 22:21

In mijn droger ligt ongeveer 5 kilo orgaan, allerlei soorten van allerlei dieren.

TZN

gewijzigd 13 oktober 2012, 22:35

" In mijn droger ligt ongeveer 5 kilo orgaan, allerlei soorten van allerlei dieren. "

ja, je moest nu wel! Aangezien je huidige voorraad hier ligt... O-)

In ieder geval is er inmiddels een rommelsbacher besteld. Hij zou volgens de site dinsdag binnen moeten komen :-D
En dan gaan wij ook flink drogen! Konijnenoren, hertenpellures en natuurlijk runderhart staan al in de bestelling....

Maar goed, hier een foto van een stukje boekmaag:

  Zoals je ziet is al het groene inhoud en dat is zeker 50%...
Gelukkig is het wel heel lekker voor alle honden.

En inderdaad; ik zou ook niet weten wat ik zonder bp moet ;-)


@ Truida
bedankt!

TZN

14 oktober 2012, 08:54

een slechte kwaliteit spiervlees. Er zit erg veel vlies aan en het zujn kleinere sliertjes. Zelf zou ik dit niet in pim zijn menu verwerken im te eten i.p.v. goed spiervlees. Echter om te drogen is het ideaal. Het is immers lekker goedkoop en qua dikte zal het ook lekker snel droog zijn....

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Krijg ik nou eindelijk een snoepjúúúúúúúúúh????" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^