Hoi lieve mensen
Ik las weer op hart van nederland dat er in Apeldoorn een 5o jarige vrouw is op gepakt die 5 zwaar verwaarloosde honden had.
Ze hebben de honden in beslag genomen, en moesten naar het asiel, daar aangekomen konden ze niks meer voor de arme dieren doen en hebben ze alle 5 in moeten laten slapen.
Nou sluit van mij part die vrouw maar op in een hok en verwaarloos haar dan ook maar
triest weer ze mogen hier wel eens een ander beleid invoeren maar ja
Daar hebben deze 5 lieverds niks meer aan.
Liefs natascha
Hier heb je er nog een
Honden in beslag genomen na bijten kind
De politie heeft donderdag twee honden in beslag genomen van een 48-jarige vrouw uit Den Bosch, nadat deze de avond ervoor een 9-jarig meisje hadden gebeten.
Het kind was met een vriendinnetje op de Smaragd aan het spelen toen de twee Boxers op haar afkwamen. Toen ze wegrende kwam ze ten val, waarna ze onder meer in haar bil, been en rug werd gebeten. Het slachtoffer moest naar het ziekenhuis om de bijtwonden te laten behandelen.
De honden zijn vermoedelijk uit de woning van de eigenaresse ontsnapt. Volgens buurtbewoners zouden de Boxers al eerder een kind hebben aangevallen. Tegen de vrouw is proces-verbaal opgemaakt. De officier van justitie moet beslissen wat er met de viervoeters gaat gebeuren.
Wat een triest gebeuren allemaal. Nou ben er al bang voor wat de officier beslist.
Liefs natascha wat een ellende weer allemaal
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Honden in beslag genomen in Apeldoorn. en in Den bosch" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
het is zoooooo triest
joh maare inderdaad er moet een beleid komen vooral voor mensen die hun honden verwaarlozen maar het ergste en dat zal ook wel het moeilijkste zijn is voor de mensen die hun honden opfokken!!!!!
want het spijt me zeer die beesies kunnen er niets aan doen schijnbaar zijn ze geen kinderen gewend en daardoor zaggen ze dat meisje als een bedreiging voor mijn appart mogen ze idereen die een hond heeft op cursus sturen en dan laten wenen aan kinderen ze mogen wel ontsnapt zijn dan maar toch dat gebeurd iedereen weleens maar een hond zal nooit zoiets doen ALS IE GOED IS OPGEVOED het heeft naar mijn idee allemaal met de BAAS te maken
bij kinderen bijv,die worden gelukkig maar niet altijd weggehaald als ze verwaarloosd zijn of mishandelt maar voor de honden hebben ze niets!!!!
zo is er dus ook een geval in gouda zelf geweest de man had een bordeauxdog en heeft dat beesje hellemaal uitgehongerd er kon niets meer aan gedaan worden!
ook vorig jaar of dat jaar ervoor had een man/vrouw zijn bordeauxdog van een JAAR OUD inelkaar geslagen met een ijzeren pijp SORRY SOORY HOOR!!!
maar kan hier nou echt niets aangedaan worden nou heb ik voorbeelden gegeven van een bordeauxdog maar er zijn zat andere honden die zo behandelt worden en wij denken dat we in een goed land wonen waar dit soort dingen niet gedaan kunnen worden BELACHELIJK!!!!!
jullie vragen je niet af waarom die vrouw ze verwaarloost heeft meteen een mening hebben op dit gebied is niet altyd de juiste mening
julli kunnen beter je energie steken in een asiel hondje en niet in een RAS DING je ziet dat het nergens op slaat

Iets of iemand verwaarlozen is niet goed te praten wat voor een (misschien wel heel trieste)situatie er ook is ontstaan.
En wat dat ras ding betreft weet niet wat je hier precies mee bedoeld.
gr rita

nu moet ik ff lachen hoor Jan
ook zij mogen een mening hebben net zoals jij hebt
en wat de reden ook is dat de vrouw haar hondjes verwaarloost kan en mag gewoon niet !! Als ze niet voor haar hondjes kan zorgen dan moet ze ze weg doen, maar niet wachten tot het al te laat is. Het verwaarlozen van mens of dier dat moet gewoon hard aangepakt worden, er zijn opties genoeg als je zelf niet meer voor een dier of mens kunt zorgen.
En je 2e zin slaat echt als een tang op een varken
Ik snap de zin niet eens in ieder geval niet in de context die er staat.. dus als je dit nog even wil toelichten.. voor ik me energie erin ga steken
hoi monique
die rasdingen zijn heel erg verwent en die lieve honden uit het asiel verdienen meer energie dan die trutte honden vindt het dus ook heeeeel erg dat mensen een rashond nemen terwijl het asiel vol zit waar- naar niet of nauwelijks een blik wordt gegunt en maar zeggen dat ze zo zielig zijn
algemeen aan de dames
neem je zelf niet zo in de maling!!!!!!!!
komt het niet bij jullie op dat het iemand is geweest die de weg is kwijt geraakt ik bedoel te oud of ernstig ziek en bv opgenomen in het zieken huis
heeft daarbij geen fam om op te passen enzo..........
dames dames
en diana niet echt een volwassen opmerking je bent er op tegen maar zelf gun je een ander dat leed wel ook niet eerlijk he en dat is ook niet goed te spreken

Hey Jan, ook rashonden worden verwaarloosd zo zijn wij aan onze Sterre gekomen, ze was ondervoed en begint nu na 3 weken langzaam een beetje spieren te krijgen, ook is ze 2 keer kleiner dan een berner sennen hoort te zijn,
Wij hebben ook een asielhond, dus ik denk dat het niet helemaal zo is dat ze geen blik waardig wordt gegunt
en als ze ziek was, of te oud etc dan komt dat vast nog wel in de krant te staan, maar als je niet langer voor je hond kunt zorgen kun je ze beter aan iemand geven die dit wel kan, en niet net zo lang doorgaan tot ze niet meer verder kunnen...

thnx Jan voor de betere uitleg van je zin
maar vind het nog best krom
Je zegt die rasdingen ?? het zijn geen dingen maar honden
niet alles rashonden zijn verwent.. er zitten ook zat rashonden in het asiel... De meeste honden uit het asiel zijn lief en verdienen zeker beter.. rashond.. kruising van wat dan ook... alle dieren daar verdienen beter. En dan het woord truttehonden... zucht.
In het asiel zitten veel honden, honden die een baasje nodig hebben en daarin kan ik je gelijk geven.
Maar dat wil nog niet zeggen dat ik vind dat mensen die een hond willen deze maar uit het asiel moeten halen. Als ze dit wel doen vind ik het prachtig en een pluim waard maar ik zou dat "nu" zelf nog niet kunnen en waarom niet.. de meeste asielhondjes hebben al een heel verleden.. het is een hele kluif om ze dingen aan te leren en dingen af te leren, veel moeilijker als met een pup (raspup of niet )die nog niets naars heeft meegemaakt. Misschien ooit in de toekomt.. als ik meer kennis en ervaring heb. Nu doe ik m'n stinkende best voor mijn hondeding of tuttehond
zodat hij het goed heeft,het naar zijn zin heeft en een aantal manieren bijleert. Dat is wat meer mensen zouden moeten doen zodat het asiel niet voller raakt.. Dat en van te voren inlezen en informeren voordat je uberhaupt aan een hond begint.
En ja.. ik vind het ook zielig als honden weg moeten omdat het baasje niet meer voor hen kan zorgen. Dat vind ik menselijk
Groetjes

@Jan,
Ik denk dat jij juist een van de mensen bent die meteen met een mening klaar staat. Je oordeelt tenslotte ook kei hard over de mensen hier. Weet meteen dat iedereen hier een rashond heeft, terwijl dat echt niet zo is ... ook hier zijn mensen die kei en kei hard werken met kruisingen en met honden die ze uit een asiel hebben gehaald. Dus wat dat betreft mag je dat vooroordeel al weer voor jezelf houden.
Ook denk ik dat als je zo'n mening hebt dat je dan wel even een profiel aan kan maken zodat we niet alleen maar tegen GAST Jan hoeven te praten. Maar dat we ook eens op jouw profiel kunnen kijken waar jij je zo druk mee bezig houdt. Lijkt me wel eens interessant om te zien
En dan tot slot, ga eens in een gemiddeld asiel kijken ... wat je het meest tegen komt zijn de RAShonden. Mensen die zich verkijken en hem weg doen omdat hij *te groot is, of toch te waaks is, of omdat de streep over zijn rug niet in het interieur past of weet ik veel wat voor domme reden nog meer te bedenken zijn. Er zijn ook mensen die een herplaatser hebben en die er achter komen dat ze het niet aankunnen omdat zo'n beestje al te veel bagage met zich meedraagt.
Ja het is erg dat er honden in een asiel zitten, maar ik vind het een beetje dom gezegd dat rashonden verwende dingen zijn, truttehondjes en noem maar op. Ik ken persoonlijk net zo veel kruisingen die straal verwend zijn. Het ligt uiteindelijk toch aan de mensen waar een hond terecht komt, rashond of kruising, whatever. Het is een hond en dient als zodanig goed behandelt te worden.

Hoi allemaal,
Wat een trieste berichten weer, arme honden zijn weer de dupe geworden van ons mensen.
Ben het met Jan eens dat NATUURLIJK iets mis moet zijn met die vrouw, een normaal mens doet zoiets toch niet, maar wat voor reden dan ook, het mag niet gebeuren, ik vraag me af of er dan niemand in haar omgeving iets kon doen. Maarja ik ken het verhaal niet hierachter.
Wordt hier ook gauw tijd dat we het voorbeeld van Zwitserland gaan volgen zodat er tenminste iets van controle is.
Wat dit verder met ras of niet rashonden te doen heeft ontgaat mij.

Och wat sneu voor die honden. Wat een leed allemaal. Hoe kan iemand dat toch doen.
Wat triest.
Groetjes Marianne

Beste Jan,
Als ik heel eerlijk ben heb ik een beetje het idee dat je bij voorbaat een beetje negatief op alles reageert, kwam je ook al tegen bij een ander topic.
wees een vent en kom niet anoniem voor je mening uit
Als je voor je mening staat kan je dat op dit forum heel goed en netjes zeggen dat hoeft niet anoniem
De leden van dit forum staan open voor andermans mening al zijn we het niet altijd met elkaar eens.
Rita

afschuwelijk deze mw zou nooit geen dieren meer mogen hebben en later zij haar maar lekker een tijdje opsluiten in een isoleercel.

uhhh...
Als iemand niet meer in staat is om voor zijn honden/ kinderen... of weet ik veel wat te zorgen, kunnen ze toch al eerder aan de bel trekken.....
Zelf leefde ze nog... dus neem aan dat ze nog wel voor haar zelf kon zorgen...
dus ook in staat om het te melden....
Over het tweede berichtje... jammer dat het "soort" hond weer genoemd wordt... ik bedoel voor het bericht maakt het niets uit... voor alle eigenaren met boxers wel.....
ik ben het volledig met jullie eens
daar wil ik jullie hartelijk voor bedanken
asiel honden zijn natuurlijk altyd de dupe
maar je moet er een hele hoop energie ingooien maar met een rashond ook
in ieder geval ben ik blij dat er ook nog leuke mensen bestaan die echt van dieren houden ook zonder dat stomme papiertje dat zegt dat je een rashondje bent ik zie echt ff het verschil niet
maar het ligt zeker aan de opvoeding 1 van mijn hond is een grote stafford-bloedhond en ja lief voor andere is hij niet heeft een muiltkorf om

Ben eigenlijk ook benieuwd naar je hondje...
BTW. mijn hondje is een Amerikaanse Stafford... maar ook ook geen papiertje...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Honden in beslag genomen in Apeldoorn. en in Den bosch" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?