Hallo allemaal,
Ik worstel met een groot probleem, twijfel ook om er hier over te beginnen maar mochten er reacties komen die ik niet fijn vind, ok het moet maar.
Het volgende, man en ik liggen zo goed als in scheiding.
Nu hebben wij 2 honden,een kooiker en cavalier. Ik heb 8 jaar geleden ermee ingestemd deze diertjes in huis te halen maar had er al snel spijt van.Ik hou wel van ze maar zoals jullie bv schrijven over jullie honden,nee dat kan ik niet.
De honden krijgen eten,ik loop met ze om ze uit te laten en man doet er nog minder mee.
Nu dus de scheiding: man wil de honden niet meenemen als het zover is en ik zie het echt niet zitten op een flatje met 2 honden waar ik heel weinig mee heb.Ik werk ook nog eens 32 uur per week en zou niet weten hoe ik dat allemaal passend moet krijgen. Als ik het zo lees klinkt het wel erg liefdeloos maar ik kan mijn gevoel niet sturen hierin.
Ik weet niet hoe ik het moet aanpakken om een ander huisje voor ze te vinden. Ze zijn van pup af aan al samen en het lijkt me lastig om ze uit elkaar te halen. Ik wil (laat ik dat voorop stellen) echt het allerbeste voor ze maar dat kan ik ze niet geven.
Ze zijn niet gecastreerd, hebben een stamboom en ben dan bang dat een eventuele volgende eigenaar daar misbruik van zal maken. Maar dat zou op te lossen zij met een evntuele catratie van beiden al zit ik dan weer met het agressieve gedrag van de kooiker naar andere honden en weet niet of een castratie dan zo slim zal zijn?
De cavalier komt van een officiële fokker en ik denk wel dat ik hem via haar zou kunnen herplaatsen. Hij heeft alleen een hartruisje,verder is hij gezond en een lieffie ,een echte cavalier qua gedrag.
De kooiker heeft ook een stamboom maar komt van een fokker die eenmalig een nestje heeft gefokt met stamboomhondjes dus.
Kooiker is agressief naar andere honden, kan het prima vinden met de cavalier en is voor mensen werkelijk een schatje.
Kunnen jullie me aanraden welke stappen ik zou kunnen ondernemen om een ander huisje voor ze te zoeken?
En zou het goedkomen als ze afzonderlijk zouden worden geplaatst? Voor mijn gevoel heeft de cavalier het zo naar zijn zin ergens anders maar over de kooiker maak ik me meer zorgen eigenlijk. Hij is heel onderdanig naar ons toe en hangt ook aan ons.
Pfff,het valt niet mee eindelijk deze stap te zetten en het feit waarom werkt ook al niet mee. Zit ondanks alles met tranen dit te schrijven omdat ik met ze te doen heb maar het gaat gewoon anders niet voor mijn verstand en gevoel.
Bedankt voor het lezen in ieder geval.
Groetjes Dani



2 doggies
















