3 doggies 
Fenna zouden we eigenlijk met 8 weken krijgen, maar de chip zat verkeerd, die ging "zweven". Dus daarom een weekje later 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Op welke leeftijd kreeg jij je pup?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
hier baco met 10 weken ging super en nog nooit in huis geplasd zelfs 1 nacht in 1 keer door geslapen
3 doggies 
De enige echte pup was Flex, gewoon van de fokker. Die was 7 weken. Ideale pup, dramatische puber.
3 doggies 
Whisper was 7 weken toen we haar haalden, heel bewust voor gekozen in overleg met de fokker,
Ze is doof, en enorm op ons gefocust, heel leergierig en doet het super
Discipline is haar trouwens wel bijgebracht door onze eigen teven
Nu is ze bijna 21 weken oud
3 doggies 
woody kregen we toen hij 3maanden was ,zou niet weten hoeveel weken dat zijn
ik was toen 14 jaar
3 doggies 
"
3 doggies 
"
3 doggies 
Luna was 11 weken, en zat er nog met een zwart broertje.
Was meteen verlieft
Ik was 13
3 doggies 
Ik kreeg Jessie toen ze 13 wk was, helaas had de fokker alles verzonnen en gelogen dus ik weet niet eens of haar geboorte datum wel klopt :(
3 doggies 
Shady was bijna 9 weken, Tika was 8 weken.
Merle is een dochter van Shady en dus hier geboren. Dus die kwam meteen na haar geboorte bij ons en is altijd gebleven, haha!
3 doggies 
"
3 doggies 
mijn hondje kreeg ik toen ze 7 weken oud was, het verliep allemaal heel goed en haar laten wennen aan de nieuwe omgeving en dingen ging ook goed!
3 doggies 
7 weken en heel grote verlatingsangst! Heb de eerste weken geen deftige nachtrust gehad! 
3 doggies 
Luna kregen we met iets meer dan 8 weken. Heb het gevoel dat het heel goed ging, ze voelde zich meteen thuis
3 doggies 
Wij kregen Isa met 9 weken
En Bowie met 8 weken.
Amber kregen we met ruim 8 weken.
3 doggies 
Luna was 9 weken toen we haar bekeken. en zelfde dag nog mee nemen. het was liefde op ut eerste gezicht. kwa zindelijkgeid was ze zo zindelijk alleen kon ze later wat lastiger met andere honden omgaan.
Spicky was 9maanden toen ik hem uit asiel op haalde. helaas heeft hij maar een half jaar mogen leven. spicky was toen nog niet zindelijk en ook heel angstig naar mensen toe. tot agressief ttoe.
Mack was 10 weken toen ik hem kocht. de vorige eigenaar zei dat ie al zindelijk was maar dit was dus niet het gebal.
Maar het is wel een super sociale pup inmiddels.
dus ik vind het moeilijk om te zeggen. welke leeftijd prettiger was wel igg tussen de 8 - 10 weken
3 doggies 
3 doggies 
Shelby kregen precies met 9 weken.
De eerste 2 nachten heeft ze gehuild als een baby maar
mijn man en ik hebben beiden even bij haar gebleven en
na nacht twee ging het goed met de radio aan en bij volle
maan moeten we zorgen dat ze hem niet kan die door ramen want dan gaat
ze ook vresselijk tekeer.
Ze was gauw gewent en liep ook vrij snel mee aan de riem enz..
3 doggies 
Ik kreeg Vida toen ze 6 weken was.
Ik had hier speciaal om gevraagd bij de fokker omdat ik het belangrijk vond om mijn pup zelf voor zoveel als mogelijk te socialiseren.(als je het zelf doet, kun je de fokker nooit iets verwijten) Dit ook omdat ik kleine kinderen had, en ooit een hond heb gehad die ik met 14 weken kreeg en nooit een band mee heb gehad.
De eerste drie weken heeft Vida als baby, als kind, meegedraait in het gezin, en vanaf de 9 weken als hond.
Het was een geweldige tijd en als ik ooit nog een pup krijg zou ik het zeker niet anders willen doen.
3 doggies 
mijn eerste hond sandy heb ik met 8 weken opgehaald bij de fokker.
donna was 13 weken want die komt uit portugal vandaan en dan mogen ze pas reizen vanaf 13 weken vanwege de enting.
en laska was 6 maanden toen ze hier kwam vanuit rhodos vandaan.
3 doggies 
pebbles was drie maand en half, volgens haar paspoort. ze komt van 'n broodfokker dus , of klopt?
ze was onzindelijk tot haar 9 maand. nu is het ook wel 'n ras dat daar 'n beetje voor gekend staat.
Ze heeft heel lichte verlatingsangst maar niets ernstig (is wat onrustig als ik bv in de living zit en zij in de tuin en hangt héél erg aan mij) en heeft wat gezondheidsproblemen gehad.
Yuna was 6 weken, van dezelfde fokker (exvriend z'n fout hij kocht har zonder mijn medeweten), en die was na twee dagen al zo goed als zindelijk, kon super alleen thuisblijven en is 'n héél sociale gezellige hond.
ik heb ook enkele herplaatsers gehad, maar daar kies ik de eerste tijd niet meer voor. Ik wil niet steeds weer 'n hondje vol problemen bij pebbles zetten, ik merk dat ze dat zelf niet leuk vindt, en ik vind na alle problemen die ik de laatste jaren heb gekend, zowel met honden als met mensen, dat ik wel eens 'n 'onbeschreven blad' verdien, dus een pupje van 8 weken. daar gaat in de toekomst dus mijn voorkeur naar uit.
3 doggies 
Lana was 8 weken toen ze naar haar 1ste baasje ging
en toen ze naar mij kwam was ze 11 weken.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Op welke leeftijd kreeg jij je pup?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?