Haihai!
zoals jullie weten hebben we nu voor de 1e week onze schotse collie pup in huis.
hij doet het heel goed, piept niet snachts, slaapt lekker door, speelt leuk met zn speeltjes, eet goed.
alleen.. hij plast binnen
oke ik weet dat het heel normaal is voor een puppy om nog binnen te plassen aangezien hij niet weet wat hij moet doen.. maar poepen doet ie alleen maar buiten, hij heeft nog geen 1 keer binnen gepoept.
Hij plast tijdens het spelen ook van opwinding, maar dat kunnen we snel verhelpen om hem wat rustiger te laten spelen.
Hij slaapt veel en zodra hij wakker word nemen we hem mee naar buiten.
we moeten hem dan optillen want als ie zelf uit de mand komt is het 1e wat hij doet: plassen.
Dus we kunnen hem ook niet naar buiten lokken, want dan is het al te laat.
we hebben al een krant neer gelegd, met het idee van als hij erop plast, de krant steeds een stukje richting de deur te verschuiven. maar hij loopt de krant voorbij en plast dan weer op de vloer.
maar hij springt alleen op de krant en loopt ermee te spelen, of rent ermee weg.
hij ziet het dus totaal niet als plas plekje. we hebben er al mee op zn plas gedept, zodat ie kan ruiken dat ie daar kan plassen, maar met een nieuwe of oude krant met zn geur.. hij doet het er niet op.
Snachts is hij wel droog in zn bench en in zn mandje plast hij ook niet.
het is eigenlijk puur het plassen na zijn dutjes.
ik begrijp het ook wel dat hij binnen 1 week niet clean kan zijn.. want ja het is een puppy
maar de vorige honden deden het allemaal wel op het krantje.. en meneertje hier niet..
heeft iemand tips wat ik kan doen?
alvast bedankt
groetjes kim & finley & ons bevlekte tapijt hahah







3 doggies







