Bedankt voor jullie reakties! Ze heeft een flosstouw en daar speelt ze heel regelmatig mee. Ze is vooral bijterig als je met haar gaat spelen, maar ook als ze heel opdringerig over je schoot gaat hangen, dus aandacht vragen, ze bijt vortdurend in de handen. Als dat neit lukt of je corrigeert haar dan, dan gaat ze alsnog even in je kleding bijten.
Ik ben de hele dag bij haar, laat haar geregeld uit en ze heeft haar slaapmomenten. Ik speel met haar en ze loopt me ook veel achterna door het huis.
Jacqueline, waardoor denk je dat het kan komen dat een overprikkelde pup gaat bijten? Kan de link niet helemaal leggen.
Ze bijt ook echt hard, het is niet leuk. Ik weet ook niet hoe dit verandert kan worden, we hebben een kleindochtertje en zou het vervelend vinden als ze in haar bijt en dan ook nog eens te hard. We hebben andere honden gehad en die waren zacht in de bek, of ligt het aan dit ras? (labrador)