Hondenrassen › Kerry Blue Terriër

Kerry Blue Terriër

Alles over de Kerry Blue Terriër op de HondenPage: foto’s, fokkers, pups, het forum en de baasjes.
Kerry Blue Terriër Foto 2 van een Kerry Blue Terriër Foto 3 van een Kerry Blue Terriër Foto 4 van een Kerry Blue Terriër Foto 5 van een Kerry Blue Terriër+7

Over de Kerry Blue Terriër

De Kerry Blue moet een sierlijke, krachtige terriër zijn met een alerte en scherpe uitdrukking, hij is een jacht-, waak- en gezinshond. Deze eigenzinnige hond kan koppig, hard en eigenwijs zijn. Daarnaast is hij intelligent, levendig, onstuimig, zelfverzekerd en moedig. Een karakter trekje van deze hond is dat ze…

Fokkers

2 fokkers van de Kerry Blue Terriër op de HondenPage.
Kerry Blue Terriër Rockanje The Blue of Hesterberg D-Pennigsehl Alle Kerry Blue Terriër-fokkers ›

Puppy’s

Nu geen pups te koop. De laatste advertenties:
The Blue of Hesterberg 1 dec 2014 Alle Kerry Blue Terriër-puppy’s ›

In het forum

Nog geen onderwerpen over de Kerry Blue Terriër. Heb je een vraag? Stel hem in het forum.
Nieuw onderwerp ›
^