Ruzie door mijn honden !!!

174 reacties · pagina 4 van 6

Mira&ik&Lobs altijd in mn hart

7 september 2011, 15:44

Grappig wat Simone zegt; Oh nee, daar komt Max aan'. Zoiets heb ik dus ook wel eens. Daar komt dat mens met dat monster/ monsters aan... Die gaan een blokje om zodat ze ons maar niet tegen komen. Lekker rustig ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ruzie door mijn honden !!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

@nouk

7 september 2011, 15:48

"

Dit zijn dan echt weer van die reacties waar ik doodmoe van wordt...pfffff...
Mijn hond besprong haar niet, viel haar niet lastig, liep achter een takje aan te rennen en kwam toen dat meisje tegen die hij heel erg vriendelijk benaderde, kom op zeg, we hebben het hier over een Pupje van 15 weken...hahahahahahaha..
Hij sprong niet op haar af, deed helemaal niks verkeerds, wilde gewoon een aaitje over zijn bolletje. Hij mag daar van mij in dat losloopgebied lekker loslopen en spelen en als dat kind bang is moet hij haar daar maar weghalen.. "


Omdat het niet in je straatje past? Zet er dan voortaan bij, als je een topic opent, dat alleen ja-knkkers mee mogen praten. Wel zo duidelijk.

Simone & Max

7 september 2011, 15:56

@nouk

Denk dat odielah bedoeld dat er sos niet zo goed gelezen wordt en er dan meteen een conclusie wordt getrokken.

judith

7 september 2011, 16:02

ik reageerde in mijn reacties op de reacties van nadine.. (wat ik er ook duidelijk boven schreef) ik reageerde dus even niet op jouw tekst. dat had ik al eerder gedaan namelijk..

moet eerlijk zeggen dat toen mijn honden nog pup was en dus ook naar kleine kinderen toe rende ik ze aan de lijn deed als ik kinderen zag.. gewoon omdat er een aantal kinderen doodsbang waren voor mijn veel te vrolijke pup.
maar iedereen moet wat dat betreft zelf weten wat hij/zij het prettigst vind. vooral als je zeker weet dat je hond niet opspringt zou je hem inderdaad niet heoven aan te lijnen.

Mira&ik&Lobs altijd in mn hart

7 september 2011, 16:06

"

Omdat het niet in je straatje past? Zet er dan voortaan bij, als je een topic opent, dat alleen ja-knkkers mee mogen praten. Wel zo duidelijk. "


ZUCHT....

Cgoedgekeurde fokker

7 september 2011, 16:07

Het draait hier weer om 1 ding en dat is rekening houden met elkaar en respect. Ik vind de reactie van de meneer meer dan overdreven, hoe bang je kind ook is.

Bijou heb ik ook afgeleerd op andere mensen/honden af te gaan, gelukkig zat het ook in haar karakter dat ze meer een kat-uit-de-boom kijker was.
Heb 1x meegemaakt dat daar een stel liep, waarvan de vrouw panisch was voor honden. Waarom je dan in een losloopgebied loopt, dat begrijp ik dan niet.
Deze vrouw werd dus inderdaad hysterisch, terwijl er niets gebeurde. Ik vind dit storende situaties.

Ikzelf heb lange tijd een hele erge angst gehad voor honden, gelukkig is dit voor driekwart voorbij, moet ook wel als honden je passie zijn ;-)
Maar ik ging dus echt niet naar een strand toe in de tijden dat honden los mochten, of naar parkjes waar de honden los mochten. Waarom zou je dat doen, daar heb je alleen jezelf mee..
Daarnaast als er dan een hond op mij af kwam stormen werd ik echt niet boos hoor, je neemt zelf het risico als je zo bang bent.

Dus ik begrijp je heel goed, daar komt mijn verhaal eigenlijk op neer O-) Jammer van de heftige reactie van deze meneer, dat was helemaal niet nodig geweest naar mijn idee.

nora jazzy en poppy

gewijzigd 7 september 2011, 16:09

jajajajajajajjajajajajaajajaj zo goed nouk???? omdat je geen gelijk kan krijgen doe je zo kinderachtig?

Mack

7 september 2011, 16:09

" Vanuit de Islam is de neus van de hond onrein. Er was in Berlijn een man die het me uitlegde en ik heb daar wel respect voor "

Nou ik heb daar dus geen meter respect voor.
Als de man in het voorbeeld niet wil dat zijn dochter een hond aanraakt kan hij dat ook normaal vragen en normaal reageren.
Voor degenen die moeite hebben met lezen, de hond wilde het kind begroeten, dat is wat anders dan bespringen.
Maar als zo'n man zou laten blijken dat hij mijn hond vies of onrein vind zal ik hem vertellen van ik van zijn geloof vind...............................
(Zal niet voor het eerst zijn trouwens)

Ps. Wij wonen in een groot dorp/klein stadje waar zo'n 20% van de bevolking afkomstig is van de Anatolische Hoogvlakte en nog eens zo'n 10% uit het Rifgebergte, de Hoorn van Afrika en andere streken waar ze hetzelfde geloof aanhangen.
Onze Mack vind iedereen leuk, behalve............ jullie raden het al zeker, en dat komt puur omdat, als er met stenen naar Mack gegooit wordt, het deze kinderen zijn. Als er met stokken gegooit wordt, bingo, weer hetzelfde soort kinderen.
En dat heeft geen mallemoer te maken met valse honden in allerlei thuislanden, want het overgrote deel is gewoon hier geboren.

Laat ik de rest maar voor me houden, want dat past niet op een hondenforum.

Mira&ik&Lobs altijd in mn hart

7 september 2011, 16:14

Ik probeer respect te hebben voor geloof en culturen anders dan de mijne. Het zou op zijn minst prettig zijn als mensen met een andere cultuur de Nederlandse cultuur (en dit is een cultuur waar de hond al eeuwig als werk en huisdier wordt gehouden) ook accepteren.

PEACE :-D

S&F.

7 september 2011, 16:17

Een pup, begroeten.. Voor mij maakt het geen verschil. Het blijft een hond die op een kind afgaat.

En ja, het is een losloopgebied. Betekent dat dan maar dat je in dat gebied geen rekening met elkaar moet houden?

Ik ben misschien geen volle Nederlander (al voel ik me wel zo) maar ik had de hond ook van mijn kind weggehouden en andersom. Het blijven dieren, het blijven kinderen.

Maarja, gebeurd is gebeurd :-)

@nouk

7 september 2011, 16:18

" jajajajajajajjajajajajaajajaj zo goed nouk???? omdat je geen gelijk kan krijgen doe je zo kinderachtig? "


En dan ben ik kinderachtig? ;-)

Simone & Max

7 september 2011, 16:22

Helemaal mee eens Laura :-D

Kom op mensen... Lief zijn tegen elkaar ;-)

Mira&ik&Lobs altijd in mn hart

7 september 2011, 16:23

Ik wil ook niet dat mijn honden op kinderen af gaan. Ben van mening dat je hond zich overal, ook in een losloop gebied, moet gedragen en anders kan hij niet los. Dus niet springen tegen mensen en kinderen aan.
Geloof niet dat de pup tegen het kind is aan gesprongen. Maar ik was er natuurlijk niet bij ;-)

Als wij nou met z'n allen zorgen dat onze honden zich netjes gedragen in losloop gebieden dan geven wij in ieder geval het goede voorbeeld :-D :-D

Mack

7 september 2011, 16:23

" Een pup, begroeten.. Voor mij maakt het geen verschil. Het blijft een hond die op een kind afgaat.

En ja, het is een losloopgebied. Betekent dat dan maar dat je in dat gebied geen rekening met elkaar moet houden?

Ik ben misschien geen volle Nederlander (al voel ik me wel zo) maar ik had de hond ook van mijn kind weggehouden en andersom. Het blijven dieren, het blijven kinderen.

Maarja, gebeurd is gebeurd :-) "


Je zegt: "maar ik had de hond ook van mijn kind weggehouden".
Maar dat is denk ik niet waar het de TS om gaat.
Het gaat, denk ik, veel meer om de manier waarop.

Simone, Cody en Flynn

7 september 2011, 16:27

Ik wil er alleen even aan toevoegen dat sommige mensen totaal geen benul hebben hoe het werkt het losloopgebied.
Laatst moest ik ook aan mijn ouders vertellen dat wanneer er een bordje hondenspeelweide staat, de hond dan los mag.
Die bordjes waren mijn ouders nog helemaal niet opgevallen.

Dus of mensen ook daadwerkelijk weten waar losloopgebieden zijn, en of ze daar moeten gaan lopen of niet? Geen idee...

Hoe dan ook, het blijft een enorm overdreven belachelijke reactie van die man.

Bink

gewijzigd 7 september 2011, 16:41

Ik vind het ook erg overdreven, vooral omdat het om een pup gaat!
Tja geloof of geen geloof, maar de manier waarop hij zo doet en ik vind dat hij zich ondertussen wel had mogen aanpassen en moet weten wat huisdieren hier betekenen. Toen ik Bink net had werd ik uitgescholden voor **ergeziekte**wijf omdat ik op dezelfde stoep liep (ja wat moest ik dan in de bosjes lopen?!) en zo heb ik meer aanvaringen gehad die om niks gingen en niet op een normale manier, maar waar ik overdags de hond uit laat is in de buurt van een niet zo nette wijk dus dat zal er ook wel mee te maken hebben..

Simone & Max

7 september 2011, 16:34

Bij ons in Rozendaal staat het er constant.

Hier hond aan de riem en hier hondenlosloopgebied
Bij alle parkeerplaatsen staat het heel duidelijk.

Simone, Cody en Flynn

7 september 2011, 16:39

" Bij ons in Rozendaal staat het er constant.

Hier hond aan de riem en hier hondenlosloopgebied
Bij alle parkeerplaatsen staat het heel duidelijk. "


Aah oke....bij ons staat er een heel klein bordje met daarop: hondenspeelweide "lassie". Elke losloopplek heeft zijn eigen naam.
Maar van die bordjes heb je als je er niet mee bekend bent dus geen idee dat de hond hier los mag.
Ben benieuwd hoe dat bij de ts is?

Mira&ik&Lobs altijd in mn hart

7 september 2011, 16:39

Wij zijn hier 'gezegend' met de duinen en het strand, een meer en een verlaten terrein van een psychiatrische instelling wat praktisch een bos is. Dus geen gedoe met veldjes en overbevolkte losloop plaatsen. Op al deze plekken is het wel duidelijk waar en wanneer in het jaar de honden los mogen.

Simone & Max

7 september 2011, 16:42

In Rozendaal zijn er heel veel "speciale" plekken.

Plekken waar als ruiter het bos in mag en dat kun je dan ook zien aan de kleur van de paaltjes.
Dat geldt ook voor de honden. Als je vanaf de heide het bos in wilt met de hond nog los mag dat ook alleen op speciale plekken. Anders zie je een bord met "Hond aangelijnd"

Wel heel handig hoor.. :-D

S&F.

7 september 2011, 16:57

@Mack; De manier waarop is uiteraard belachelijk. Tegenwoordig kom je nog amper beschaafde mensen tegen. Ongeacht het "soort" of geloofsovertuiging hoor, dat staat er wat mij betreft los van. :-)

Dewi & de doodles

7 september 2011, 17:29

Daar moet je je gewoon niets van aantrekken ze weten niet wat ze zeggen honden zijn super en dat kan niemand van je afpakken!!!! Ik ken het ook wel dan rent Yain zo snel als hij kan naar dat kindje en stopt ruim er voor en gaat een beetje snuffelen en dan zitten omdat hij wil dat je hem aait. Naja zulke mensen zal ik wel nooit begrijpen.

Ze mogen zeggen en schelden wat ze willen maar mijn liefde voor honden kan niemand maar dan ook niemand afpakken.

It's your friend, your partner, your defender, your dog.
You are its life, its love, its leader.
It will be yours, faithful, true, to the last beat of its heart.
You owe it to it to be worthy of such devotion.

Machtel, Romeo en Luca +

7 september 2011, 17:54

In de ogen is een hond, net als een varken, een onrein dier.
De honden die zij kennen, zijn wilde honden, die vrij in de natuur leven, misschien zelfs
mensen aanvallen en weten het verschil niet met onze huishonden.
Ik heb wel eens een moslim bij mij in de zaak gehad die Romeo zo vals aankeek en naar hem schopte,
toen het ventje heel blij naar hem toe liep.
Ze haten honden en hebben er ook vaak heel veel angst voor.
Die angst brengen ze op kinderen over, omdat kinderen uit zichzelf niet bang zijn voor honden.
Ik heb wel eens meegemaakt, dat een groep moslimvrouwen schreeuwend aan de kant sprong, toen ik
met Romeo en Luca gewoon aangelijnd langsliep.
Die mensen begrijpen niet dat wij van onze dieren houden, dat wij met ze naar de dierenarts gaan,
als ze ziek zijn, ze los mogen in losloopgebieden.
Die kennen alleen negatieve zaken over honden.
Die vinden ons maar raar, dat onze honden gewoon samen met ons leven.

* tuGba & SantiaGo (L)*

7 september 2011, 17:59


Ach je hebt genoeg mensen die honden eng vinden. Dagelijks lopen er wel minimaal
10 mensen met een grote bocht om Sunny en mij heen O-) (zowel Nederlanders als Allochtonen).

Ik ben zelf ook islamitisch en het klopt dat een hond volgens de Islam onrein is.
Maar dat betekent niet dat een hond slecht is of dat je geen hond mag hebben/aanraken.
Zoals Amanda *Diablo & Lana al zei mag de hond inderdaad niet komen op plaatsen waar
gebeden wordt, maar voor de rest mag hij komen waar hij wilt. Bij ons thuis komt Sunny
overal, behalve in de kamer van mijn ouders. Wij bidden niet, maar toch mag hij daar
niet komen voor het geval er iemand moet bidden (die bijv. op visite is).

Naar mijn mening heeft het meer met het individu dan het geloof te maken. De Islam
verbiedt het houden van een hond niet en er staat ook niet dat je een hond niet mag
aanraken. Mensen zien iets gauw aan voor geloof ipv cultuur en/of het individu. Het
heeft volgens mij meer met onwetendheid van sommige mensen te maken. De meeste mensen
denken dat een hond zal bijten. In Turkije heb je echt van die roedels straathonden
waar je echt uit de buurt moet blijven. En als je daar opgegroeid bent dan kan ik op
zich wel begrijpen dat je bang bent voor honden. Maar om te reageren zoals die man
met het kind reageerde? nee dat keur ik niet goed. Vind het sowieso asociaal van hem dat
hij jou gaat uitschelden.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

7 september 2011, 18:15

GEDRAG OP HET FORUM

Hondenpage stimuleert het respectvol reageren naar elkaar.

Neem gezamelijk de verantwoording om de site leuk, leerzaam en gezellig te houden.

Nou..ik voel me wel zwaar beledigd door jou omdat jij al zo'n kleurtje van nature heb..en ik daarvoor zeker een halve zomer moet bakken in de zon O-) O-)
Lol...bofkont.

Ik snap ook niet dat mensen zo bang zijn voor honden terwijl het in alle culturen word gebruikt.
Mijn ervaring is dat Turkse mensen over het algemeen bang zijn van grote honden.
En dat terwijl Turkijen ook zijn eigen hondenrassen heeft.
Zoals de Kangal..komt van oorsprong uit turkije.verder hebben ze ook de hondenrassen Akbas, Kars, Tazi en Kangal.
En zelfs de Saluki is een hond die geéerd word door Allah.

Dit is wat ik vaak jammergenoeg zie.

En waardoor de angsten die de ouders voor honden hebben, helaas worden doorgegeven aan de kinderen.
Ook vanwegen geloofsoorsprong.

Maar weer even terug Ontipic.
Als jij met je hond in een losloopgebied loopt heb je alle recht om je hond lekker los te laten als je hond sosiaal genoeg is met andere mensen.

Er zijn zoveel plaatsen en gebieden voor allerlij soorten mensen.
Naaktstranden, Hondenlosloopgebieden, Kinderspeeltuinen, Boedistische tempels, Kerk, Moskee, enz enz.

Ik ga toch ook niet klagen als ik in mijn kleding op een naakstrand lig dat IK last heb van al die naakte mensen?
Sommige gebieden zijn juist voor mensen die graag als nudist op het strand licht.

Thats life en de huidige samenleving.
Waar je dan bent om je ding te doen...je hebt dan alle recht.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

7 september 2011, 18:44

ON TOPIC

Vriendelijk verzoek om on topic te blijven. Off topic gesprekken kunnen voortgezet worden via PB.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ruzie door mijn honden !!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^