Altricia Bleu legacy (opa van Phoebe) heeft ook nakomelingen met OCD gegeven.
Altricia Bleu legacy (opa van Phoebe) heeft ook nakomelingen met OCD gegeven.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Oeps....nestje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Kun je daar meer over vertellen? (Via PB is ook goed). Want dat wist ik niet
wordt het ineens heel wat minder positief zo :/
zonde.
Lekker kinderachtig Maart.
Mensen stellen hier gewoon serieuze vragen en dan moet jij weer zo antwoorden.
Dat is pas zonde!
Blijf op niveau bianca
..je moet mij ook tegenhouden..maar ik ga me er niet meer tot verlagen. Zo is het spelletje niet meer leuk 
Wat een gezeik zeg je daar allemaal, Maart... Blijf maar lekker kinderachtig doen, maar niet in dit topic meer... Je hebt je mening gegeven en daarmee klaar.
On-topic: Ik heb mijn mening hier al over gegeven, vindt het nog steeds zonde dat dit is voorgevallen, maar het is nu eenmaal gebeurd. Veel succes met de pup tijd en geniet er ook een beetje van.
Je hebt gelijk Lianne 
Dat ben ik wel met je eens
Zoals je kunt verwachten is dit een onderwerp waar de gemoederen bij op kunnen lopen. Een goede discussie ga ik niet graag uit de weg en daarom is dit topic lang open blijven staan.
Helaas is de toon niet altijd even respectvol. Dat is jammer want je kunt het niet met iemand een zijn maar nog steeds netjes blijven.
Dit topic gaat even op slot zodat ik met de moderators kan overleggen.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Oeps....nestje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.