Belachelijk!

215 reacties · pagina 6 van 8

D

26 maart 2013, 12:09

"

Ja, en weet je wat het is?

Op een gegeven moment zie je elkaar aankomen, je weet dat de honden elkaar niet leuk vinden en je loopt allebei een andere kant op.
Geen geblaf, geen stress en geen gedoe.
Alleen maar 2 aardige mensen die elkaar vanaf verre toezwaaien.

Tenminste zo ervaar ik hier. "

Inderdaad! Hier om de hoek woont een vrouw die echt een hele leuke hond heeft, maar DJ kan hem niet zien of luchten. De vorige hond die ze hadden is het evenbeeld van deze hond en ook tegen die hond had hij wat.
Wel geprobeerd om hun aan elkaar te laten wennen, op afstand gaat het, maar zodra we dichterbij komen gaat het gewoon niet. Jammer en helaas.
De hond is zwart, jong en een hele spring in het veld. Moet ik mijn hond (want die andere hond heeft nergens last van) dan maar in de stress laten schieten en blijven volhouden in de hoop dat het ooit goed komt? Terwijl ik weet dat het helemaal niet goed komt?

Nu zwaaien we inderdaad naar elkaar en vragen op afstand hoe het is en we lopen ons eigen rondje. Hoe mooi is dat? Dat zouden meer mensen moeten doen zo, op deze manier. Hoeveel conflicten ga je dan uit de weg? En hoeveel plezier doe je je eigen hond er dan mee? Maar dat zien mensen niet, ze denken alleen maar aan zichzelf.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Belachelijk!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jeroen & Lola

26 maart 2013, 12:12

@ Rebecca,
geloof het of niet, het bastaat! ik heb wel eens een relaxed, gemoedelijk stafford topic voorbij zien komen..

Rebecca & Roxy & Bullit

26 maart 2013, 12:13

Eccht ! Laat ik die dan net gemist hebben denk.. Of nah ik weet er inderdaad 1, maar dat is helaas 1 op de vele van hier.. 

Maar oké het kan dus wel zelde..

K

26 maart 2013, 12:13

vanmorgen ook op de hei. ik parkeer mijn auto, en er komt een man aanrijden met een cane corso. hij vroeg welke kant ik op wilde lopen, en hij ging netjes de andere kant op.zo kan het ook, gewoon even rekening houden met elkaar.;-)

Mickgoedgekeurde fokker

gewijzigd 13 april 2013, 18:00

linneke

26 maart 2013, 12:17

"


Zo`n topic mag je openen hoor en ik zal mij never aangesproken voelen
Ik zal het juist beamen dat mijn jongste chi een piranha is
:-D Maar voel ik me dan beledigd omdat je t over kutkeffers heb Nee waarom zou ik ,ieder zo t zijne

"

kijk dat vind ik nou eng... al lachend toegeven dat je hond agressief is en dan in meerdere topics gaan roepen dat staffords en pitbulls moete verboden worden en nog meer van dat.

beledigingen zijn ook heel anders dan zeggen dat iemands hond het recht niet heeft te bestaan, dat ze maar allemaal verboden moeten worden en gelijk moeten weggestopt worden bij elk incident. je gaat wel anders piepen als het jou hond was maar jij hebt chi's en die mogen van de maatschapij zowat alles.

D

26 maart 2013, 12:19

" vanmorgen ook op de hei. ik parkeer mijn auto, en er komt een man aanrijden met een cane corso. hij vroeg welke kant ik op wilde lopen, en hij ging netjes de andere kant op.zo kan het ook, gewoon even rekening houden met elkaar.;-) "

Ik zei op de vorige pagina al, als mensen dit meer zouden doen zo op deze manier, dan voorkom je conflicten. Maar de mens op zich is nogal egoïstisch ingesteld en denken vaak alleen maar aan hun zelf ten koste van hun hond.

Voor hun moet hun hond met alles goed kunnen, of vinden het leuk als hun hond een klein hondje opjaagt (zoals ik al eens bij de hand gehad heb) en wat dat kan doen met zo'n hondje snappen ze al helemaal niet.
Die mensen snappen de hondentaal totaal niet en op die manier lok je dus conflicten uit die er helemaal niet hoeven te zijn.

Laat mij dan maar lekker een blokje om lopen met mijn kleintjes, dan heb ik geen stress en ben ik blij dat ik heerlijk met ze kan wandelen zonder conflicten en /of stress hondjes!

D

gewijzigd 26 maart 2013, 12:25

" Vraag mij toch af wie er nu daadwerkelijk bij het incident aanwezig is geweest, en wie nu echt kan vertellen wat er is gebeurd.
Wie steekt zijn vinger op?

Niemand? Goh...... "

Voor Mick.................
wil je een beetje normaal blijven doen aub? Niemand heeft de waarheid in pacht hoor, jij ook niet!
En we gaan niet met modder gooien naar elkaar en ook zeker geen rare bewoordingen roepen naar iemand hond.

Het gedrag van de hond is een afspiegeling van zijn baas. Het gedrag van de baas doet er wel degelijk toe.

"
kijk dat vind ik nou eng... al lachend toegeven dat je hond agressief is en dan in meerdere topics gaan roepen dat staffords en pitbulls moete verboden worden en nog meer van dat.

beledigingen zijn ook heel anders dan zeggen dat iemands hond het recht niet heeft te bestaan, dat ze maar allemaal verboden moeten worden en gelijk moeten weggestopt worden bij elk incident. je gaat wel anders piepen als het jou hond was maar jij hebt chi's en die mogen van de maatschapij zowat alles. "



Ik heb niet alleen chi`s hoor ,heb toevallig ook nog een sociale Labrador

linneke

gewijzigd 26 maart 2013, 12:29

"


Ik heb niet alleen chi`s hoor ,heb toevallig ook nog een sociale Labrador
"

neemt niet weg dat je wel een hond met een agressie probleem hebt en erom lacht.

Jeroen & Lola

26 maart 2013, 12:32

"
kijk dat vind ik nou eng... al lachend toegeven dat je hond agressief is en dan in meerdere topics gaan roepen dat staffords en pitbulls moete verboden worden en nog meer van dat.

beledigingen zijn ook heel anders dan zeggen dat iemands hond het recht niet heeft te bestaan, dat ze maar allemaal verboden moeten worden en gelijk moeten weggestopt worden bij elk incident. je gaat wel anders piepen als het jou hond was maar jij hebt chi's en die mogen van de maatschapij zowat alles. "


Je weet wie het zegt toch...

Jolanda is nou eenmaal een persoonlijke kruistocht begonnen tegen de staffs en pitbulls

ik mag lijen jolanda dat ze jouw draak van een chi eens op komen halen om een of ander incident...
en dan gaan wij ook zeggen; haha verdiend! gemene beesten moeten verboden worden


Lady & de (ex-)Vagebond

26 maart 2013, 12:38

"

Je weet wie het zegt toch...

Jolanda is nou eenmaal een persoonlijke kruistocht begonnen tegen de staffs en pitbulls

ik mag lijen jolanda dat ze jouw draak van een chi eens op komen halen om een of ander incident...
en dan gaan wij ook zeggen; haha verdiend! gemene beesten moeten verboden worden


"
Tsja, Jolanda is gewoon een geval apart, ze roept de meest nare dingen op topics waarbij het helemaal niet gepast is.. en vervolgens roept ze dat iedereen er zich niks van aan moet trekken..en als je dat wel doet ben je weer 'zo'n agressieve staffordeigenaar'.

Ik wens haar overigens niet toe dat haar chi ooit in beslag genomen word en dat chihuahua's dan verboden worden, want ik ben niet zoals Jolanda..

D

26 maart 2013, 12:42

Wat zijn we toch gezellig tegen elkaar en wat wensen we elkaar toch weer de meest absurde dingen toe.

Wordt eens volwassen!

Mickgoedgekeurde fokker

gewijzigd 13 april 2013, 18:02

Lady & de (ex-)Vagebond

26 maart 2013, 13:02

Hier ben ik niet mee eens, ik denk dat gedrag van de baas wel invloed KAN hebben. Ik denk niet dat het zo is dat omdat een baas een kort lontje heeft de stafford automatisch daarom ook een kort lontje heeft, of dat je de hondsociaalheid van een stafford kan vergelijken met de sociaalheid van de baas. 
Maar goed, als je als baas bijvoorbeeld onzeker bent of angstig, kan je dit natuurlijk wel overdragen aan je hond.

linneke

26 maart 2013, 12:43

"

Je weet wie het zegt toch...

Jolanda is nou eenmaal een persoonlijke kruistocht begonnen tegen de staffs en pitbulls

ik mag lijen jolanda dat ze jouw draak van een chi eens op komen halen om een of ander incident...
en dan gaan wij ook zeggen; haha verdiend! gemene beesten moeten verboden worden


"

we kennen Jolanda wel, het modteam heeft haar al wel een paar keer op haar plek gewezen vanwege haar haat uitingen naar het ras toe in bepaalde topics.
en een hele tijd geleden stond op haar profiel te lezen dat ze 1 van haar chi's uit de fok hield vanwege gedragsproblemen maar verder niks mis met haar chi maar wel met elke stafford of pitbull en dat zonder 1 keer je hond in het echt te hebben ontmoet... die moeten gewoon allemaal van de aardbol verdwijnen.

Ine

26 maart 2013, 12:47

De toon van deze discussies is ook al weer niet best. Jammer. Probeer nu volwassen te blijven en niet elkaars hond af te kammen.

Er zijn nu eenmaal verschillende smaken. Ook smaken die ik niet lekker vind. Maar dat is maar goed ook, een beetje variatie maakthet boeiender.

Dus nogmaals: respecteer elkaars keuze en val elkaar er niet op aan.

Gelukkig zie ik ook hele goede reacties met mooie onderbouwingen. Niet iedereen hoeft zich aangesproken te voelen.

RVS

26 maart 2013, 12:49

" Ik vraag me na de reacties van Linneke en Lady af of het een totaal gebrek aan communicatieve vaardigheden is van de dames of dat ik te maken hebben met mensen met een minderwaardigheidscomplex die zich bij het minste of geringste aangevallen voelen.
Ook het blindelings meegaan door de tweede reageerder zonder zelf te proberen om de zin van negentien woorden met een vraagteken te begrijpen, is opvallend te noemen. Het begint natuurlijk al met de reactie van Linneke waar ik de vraag over stelde. Ze quote iemand en steekt dan een heel verhaal af wat verder elke relevantie mist met het gequote.
Je kunt je afvragen hoe vaak deze mensen hierdoor botsen met anderen en waarbij de schuld dan uiteraard altijd bij de ander ligt.met het verhaal wil ik laten zien dat honden van de zogenaamde 'gevaarlijke' rassen wel makkelijk inbeslag genomen worden. had dat baasje van die hond gelijk mee naar de dierenarts geweest met haar man dan zat ik ook met de problemen want wie gelooft mij als baas van de hond die schuldig bevonden wordt.
verder vind ik je nu gewoon grof overkomen. "

Ik bedoelde de reacties op mijn normale vraag:
Wat was het verhaal van de eigenaar van de hond die aanviel, ook dat jouw hond de "dader" was?
De vraag is (heel sportief) nu beantwoord.

Ik denk dat buiten het ras er nog wel andere zaken meespelen waardoor een Stafford(achtige) wellicht eerder dan een andere hond in beslag genomen zou kunnen worden. Als je nu weet dat een hond direkt in beslaggenomen kan worden als er of zeer ernstig letsel is of als er met de hond gedreigd is geworden. Dan moet je dus met politie enorm op je woorden letten want als ze kwaad willen kan iets wat jij zonder serieuze bijbedoelingen zegt als dreigement uitgelegd worden. Ga zo iets later voor een rechter maar ééns proberen rechtzetten, dat zal niet meevallen. Ik zag een paar zinnen in bijvoorbeeld de reacties van Mick die heel gemakkelijk in een situatie waarbij er politie aan te pas komt als dreigement uitgelegd kunnen worden. Als hij dan verteld dat dat de normale manier van discussieren is op (naar ik aanneem) het Staffor/pitbull forum, dan zie ik dat als een mogelijke verklaring waardoor er eerder van deze honden dan andere in beslaggenomen worden.

linneke

26 maart 2013, 12:51

"
Het gedrag van de hond is een afspiegeling van zijn baas. Het gedrag van de baas doet er wel degelijk toe. "

maar hoe leg je dan uit dat mijn honden alle 3 totaal verschillend zijn en op hun eigen manier reageren?
begrijp me niet verkeerd, het gedrag van de baas doet er echt wel toe maar niet helemaal.
mij vertelt een hond meer dan de baas die erachter loopt.

K

26 maart 2013, 12:53

" Het gaat me dan ook totaal niet om de bijtkracht, wat veel als argument gebruikt word, maar om de techniek. Die vind ik veel riskanter.

"

toch heb ik een herder gehad die een pitbull flink verwondde, het dier maakte geen schijn van kans. daar was ik zeker niet trots op, maar ik bedoel te zeggen dat niet altijd de pit wint, terwijl een herder toch een heel andere techniek heeft.

D

26 maart 2013, 12:55

"
Met al die karakterloze beesten zal dat misschien kunnen kloppen.... Nee dikke onzin!

Als je moet kijken naar de baas heb je gewoon niet genoeg inzicht in honden en zoek je maar steun bij de ander in de hoop dat ie wel iets weet. "

Jammer dat je zo gefrustreerd bent en dat je dan niet normaal meer iets kan zeggen. Dat je tegen Goja zo tekeer gaat, vind ik ook niet normaal. En op de vraag van mij of iedereen zijn hand op wilt steken als je bij het incident aanwezig was geweest, heb ik je hand niet gezien, maar je weet wel wat er is gebeurd. Knap hoor!

De baas is de oorzaak van hoe de hond zich gedraagt, maar wellicht snap je dat nog niet. Dat is niet erg, je bent hier ook om te leren, toch?

Anoniem (gast)

26 maart 2013, 12:56

Sommigen mensen zijn gewoon zo verbitterd dat ze alles wat hun niet aanstaat afkeuren . Heb er een hekel aan dat mensen honden afkeuren op hun ras of zelfs uiterlijk , zo van bah wat een lelijke hond terwijl zo'n beesje een hart van goud heeft en heel lief is . Mensen moet een verder kijken dan hun neus lang is , zonniet zullen nooit ver komen in hun leven !

Dan effe terug komen op het inbeslag nemen van honden door de politie , gewoon weg belachelijk als ik weet dat het een ongelukje is en het een uitzondering is dan kan ik mijn hond zelf aanpakken en blijft de politie met de poten erraf . Er zijn genoeg honden afgemaakt terwijl ze geholpen hadden kunnen worden etc , mijn hond komt never nooit in handen van de politie tenminste als er geen echte reden voor is . En daar zorg een echte honden lief hebber wel voor !

K

26 maart 2013, 12:57

zo, totaal off topic, maar ik vond het even tijd voor iets luchtigers;-)

Lady & de (ex-)Vagebond

26 maart 2013, 12:58

"
Ik bedoelde de reacties op mijn normale vraag:
Wat was het verhaal van de eigenaar van de hond die aanviel, ook dat jouw hond de "dader" was?
De vraag is (heel sportief) nu beantwoord.

Ik denk dat buiten het ras er nog wel andere zaken meespelen waardoor een Stafford(achtige) wellicht eerder dan een andere hond in beslag genomen zou kunnen worden. Als je nu weet dat een hond direkt in beslaggenomen kan worden als er of zeer ernstig letsel is of als er met de hond gedreigd is geworden. Dan moet je dus met politie enorm op je woorden letten want als ze kwaad willen kan iets wat jij zonder serieuze bijbedoelingen zegt als dreigement uitgelegd worden. Ga zo iets later voor een rechter maar ééns proberen rechtzetten, dat zal niet meevallen. Ik zag een paar zinnen in bijvoorbeeld de reacties van Mick die heel gemakkelijk in een situatie waarbij er politie aan te pas komt als dreigement uitgelegd kunnen worden. Als hij dan verteld dat dat de normale manier van discussieren is op (naar ik aanneem) het Staffor/pitbull forum, dan zie ik dat als een mogelijke verklaring waardoor er eerder van deze honden dan andere in beslaggenomen worden. "

Nou kijk, op het staffordforum vinden net als hier ook wel eens pittige discussies plaats, misschien wel iets vaker, maar ook vaak hele normale discussies en niet iedereen is even fel in z'n reageren. 
Daarnaast denk ik dat iedereen wel even wat rustiger nadenkt over wat hij tegen een politieagent zegt, of wat hij op een forum pleurt ;-). De helft van de mensen hier op het forum denkt geloof ik nooit eens na voordat ze op de reageren knop drukken. Terwijl als ze voor een situatie zouden komen te staan waarbij ze in gesprek zijn met een agent over een incident met hun hond, ze vast een stuk voorzichtiger zullen zijn, denk ik.
Maar goed, dat is slechts giswerk, daar heb ik niet genoeg over gehoord of gelezen om daar duidelijk iets over te kunnen zeggen.

MBX

26 maart 2013, 12:58

" Het gedrag van de hond is een afspiegeling van zijn baas. Het gedrag van de baas doet er wel degelijk toe. "
Dus als een stafford uitvalt naar elke hond is dat de schuld van de baas?

goja

26 maart 2013, 13:00

"

Ik heb mijn best gedaan, maar ben je nu toch echt meer dan zat!

Hou eens op met aannames te maken zonder TS zelf gesproken te hebben en blind je eigen pietpraat door te zetten. Wat probeer je nu eigenlijk te bereiken??? Echt heh ik word zo moe van je onzin gebaseerd op je onderbuik gevoelens die volledig misplaats zijn. Ik weet hier ondertussen meer van dan jij, omdat ik de moeite wel neem iemand te helpen en niet gelijk te veroordelen. Waar is jou aanbod om haar te helpen?? Die is er niet, dus hou aub je mond! Ipv uit te zoeken wat er heeft plaats gevonden, ga je mij aanvallen/aanspreken, heeft dat enig nut? NEE! Ik ben nog veel koppiger dan mijn honden! Het grote verschil tussen ons is dat ik klaar sta om mensen echt te helpen, ipv nog verder de grond in te stampen.

Kijk jij maar fijn naar de baas, dat zal je echt veel gaan vertellen.... Volgens mij doet de baas er niet toe maar het gedrag van de hond wel. Jij ben er vast zo een die gezellig een praatje komt maken als ik de hondjes na mijn werk in 3 delig pak uitlaat en weg rent zodra ik mijn trainingspak aan heb.

Ik ben er klaar mee, succes met je bijter. "

laat jij je kennen zeg
dit zegt heel veel over jou, maar bitter weinig over mij ;-)

D

26 maart 2013, 13:00

"
maar hoe leg je dan uit dat mijn honden alle 3 totaal verschillend zijn en op hun eigen manier reageren?
begrijp me niet verkeerd, het gedrag van de baas doet er echt wel toe maar niet helemaal.
mij vertelt een hond meer dan de baas die erachter loopt.

"

Dat is niet zomaar even 1,2,3 uit te leggen. Daar zou ik echt even voor moeten gaan zitten. Ik heb daar nu geen tijd voor, ik mag vanmiddag en de rest van de week werken. Plus, dat is een hele andere discussie dan deze hele topic over gaat.

Ik hoop werkelijk dat men in deze topic wat vriendelijker gaat worden, want straks wordt de topic gesloten en dan vraagt men zich opeens af waarvoor dat is. Terwijl degene die zich dat afvragen daar zelf aan mee geholpen hebben.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Belachelijk!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^